Tsiprolet

Tsiprolet - antibakteriāls līdzeklis no fluorhinolonu grupas, lai ārstētu infekcijas un iekaisuma slimību ārstēšanai, ko izraisa jutību pret matu. Atsauksmes tsiprolet pierādīt savu sniegumu un augstu terapeitisko darbību. Tsiprolet tabletes

Farmakoloģiskās iedarbības tsiprolet

Tsiprolet izraisa traucējumus DNS sintēzes, tādējādi laužot augšanu un dalīšanos baktēriju. Saskaņā ar instrukcijām Tsiprolet ir īpaši efektīva, lai izmantotu to slimību ārstēšanai, ko izraisa gramnegatīvām baktērijām (Shigella, Klebsiella, E. coli, salmonellu, utt ..). Viņam jutīgu un daži gram-pozitīvo baktēriju (streptokoku, stafilokoku). Zāles var lietot, lai ārstētu slimības, ko izraisa intracelulāro mikroorganismu (Chlamydia, Mycobacterium tuberculosis, uc). Kā uzskata Tsiprolet tai ir lielāka efektivitāte, ārstējot infekciju, ko izraisa Pseudomonas aeruginosa.

Nav paredzēts, lai ārstētu vīrusu un sēnīšu infekcijas. Tā arī ir zema aktivitāte pret anaerobās baktērijas un mikoplazmas.

Ja norīšanas Tsiprolet labi uzsūcas. Maksimālais aktīvās vielas saturs asinīs novērots pēc pusstundas pēc ievadīšanas.

Tsiprolet iekļūst arī šūnās, un tāpēc zāles var lietot, lai ārstētu slimības ar starpšūnu lokalizāciju patogēnu.

Viņa izņemšana no organisma galvenokārt veic caur nierēm. Pusperiods ir 6 - 10 stundas. Tādēļ to var izmantot, divas reizes dienā.

Produkta veids

Tsiprolet nāk divos veidos:

 • Infūzijām risinājums - bezkrāsains caurspīdīgs šķidrums. Flakons - 100 0 ml (200 mg aktīvās vielas);
 • Tabletes. Tie ir pieejami devā 250 vai 500 mg aktīvās vielas. Viens iepakojums 10 tabletes.

Citi nosaukumi tsiprolet ir ciprofloksacīnu, tsiprinol utt Sifloks.

Indikācijas tsiprolet

Indikācijas šīs narkotikas lietošanas, ir:

 • Infekcijas no deguna, rīkles, auss;
 • Elpceļu infekcijas. Tās izmantošana ir indicēts pneimonijas, ko izraisa Enterobacteriaceae, Klebsiella, Legionella, Haemophilus influenzae un stafilokoku;
 • Infekcijas urīnceļu orgānu;
 • Acu infekcija;
 • Mīksto audu infekcijas, ādas un gļotādas;
 • Infekcijas Gremošanas sistēmas un žultsceļu;
 • Infekcijas muskuļu un skeleta sistēmas;
 • Infekcija no iegurņa orgānus, tostarp adneksīta, pelvioperitonit, prostatīts;
 • Peritonīts;
 • Sepse.

Ar Tsiprolet instrukciju var izmantot ārstēšanai un profilaksei infekcijas slimību imūnsistēmas nomākumu, piemēram, fona imūnsupresīvo terapiju. Acu pilieni Tsiprolet

Kontrindikācijas tsiprolet

Saskaņā ar instrukcijām Tsiprolet nevar lietot grūtniecības laikā, zīdīšanas laikā, ārstēšanai bērniem un pusaudžiem līdz 18 gadu vecumam, kā arī palielināts individuālā jutība pret fluorhinoloniem.

Nav atļauts intravenozas narkotiku in pseidomembranozo enterokolīts un trūkumu glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes.

Ar ļoti rūpīgi jāpievērš Tsiprolet dažādos cerebrovaskulāro traucējumu, epilepsija, garīgās slimības, smagas aknu vai nieru mazspēja. Gados vecākiem pacientiem izmantošanu tsiprolet nevēlama.

Blakus efekti

Lietojot tsiprolet var rasties šādas blakusparādības:

 • CNS - galvassāpes un reibonis, bezmiegs, nogurums, palielināts intrakraniālais spiediens, troksnis ausīs, redzes dubultošanos, psihozi, halucinācijas;
 • Par daļu no gremošanas trakta - sāpes vēderā, slikta dūša, vemšana, apetītes zudums, vēdera uzpūšanās, caureja zaudējumu. Application tsiprolet var izraisīt holestātiskais dzelte;
 • Par daļu no sirds un asinsvadu sistēmu - tahikardija, hipotensijas;
 •   Par daļu no balsta un kustību sistēmas - muskuļu vājums, locītavu un muskuļu sāpes;
 • Alerģiskas reakcijas - nieze, un ādas apsārtums, nātrene. Anafilakse, atsauksmes, Tsiprolet ir ļoti reti;

Brīdinājumi

Gadījumā, ja ārstēšana tsiprolet smagas caurejas laikā nepieciešams pārbaudīt pacienta izvairīties attīstību viņa pseidomembranozo kolītu, kā šī slimība prasa tūlītēju atcelšanu narkotiku un administrēšanu atbilstošu terapiju.

Kā uzskata Tsiprolet var veicināt smagu iekaisumu un pat cīpslu plīsumu. Tāpēc, izskats sāpes cīpslu narkotiku uzreiz apgāza.

Saskaņā ar norādījumiem uz tsiprolet pacientiem ārstēšanas laikā jādzer daudz šķidruma, lai novērstu attīstību kristalūrijas.

Lietojot šo produktu nevar veikt darbu, kas prasa psihomotorās reakcijas ātrumu un augstu koncentrāciju.

Dozēšanas režīms tsiprolet

Tsiprolet ieteicamā deva ir atkarīgs no smaguma un lokalizācijas infekcijas, ķermeņa svara un vecuma pacientam, nieru funkciju un vispārējo stāvokli organisma.

In urīnceļu un elpošanas trakta slimību tiek nozīmēts pie 250 mg tsiprolet divas reizes dienā. Ar sarežģītu slimības gaitu un devu palielina - 500-750 mg divas reizes dienā.

Ārstēšanai gonorejas bez komplikācijām narkotikas lietojot vienu devu 500 mg.

Indikācijas tsiprolet ir arī smagas enterokolīts, osteomielīts, ginekoloģiskās infekcijas un prostatīts. Šajos gadījumos iecelts Tsiprolet 500-750 mg ik pēc 12 stundām. No terapijas kursa ilgums tiek noteikts ar ārsts, un ir atkarīgs no slimības smaguma pakāpes.

Tabletes tiek veikti stingri nepieciešamību, lai noskalotu pārtiku un daudz šķidruma.

Pārdozēšana tsiprolet

Ja notikusi nejauša vai apzināta saindēšanās tsiprolet pavadīt vairākas kuņģa skalošana. Pēc pēdējās mazgāšanas vircas pacients dod aktivēto ogli. Tā kā nav specifiska antidota, simptomātiska ārstēšana.

Nosacījumus aptieku un uzglabāšanas piegādi

Tsiprolet B attiecas uz sarakstā un nav paredzēts ārstēšanai bez ārsta receptes. Tāpēc viņš tiek atbrīvots no aptiekās tikai ar recepti. To jāuzglabā tumšā, sausā vietā, prom no bērniem. Uzglabāšanas laiks - 5 gadi.

Яндекс.Метрика