Tsipromed

Starptautiskais nosaukums Tsipromeda: ciprofloksacīns (Ciprofloxacin) Ausu pilieni Tsipromed

Sastāvs Tsipromeda

Aktīvā viela: ciprofloksacīns hidrohlorīds. Kā tiek izmantotas palīgvielas: ūdens injekcijām, dinātrija edetāts, nātrija hidroksīds, pienskābes, benzalkonija hlorīds, nātrija hlorīds.

Farmakoloģiskā darbība

Tsipromed - pretmikrobu līdzeklis, kas pieder grupai fluorhinolonu, ko izmanto oftalmoloģijā vietējā rīcības. Tas ir plašs pretmikrobu iedarbība, tas ir baktericīds līdzeklis. Tsipromed zems toksiskums.

Ietekme narkotiku ir saistīts ar savu īpašumu, lai kavētu enzīmus (DNS girāzi) baktērijas, tādējādi izjaucot DNS replikācijas un sintēzi šūnu proteīnu baktēriju. Rīcība Tsipromeda attiecas gan mikrobi un atrodoties miera stadijā. Ciprofloxacin hidrohlorīds no gramnegatīvajiem aerobo baktēriju ir jutīgi:

 • enterobaktērijas - Salmonella spp, Hafnia alvei, Yersinia spp, Morganella morganii, Edwardsiella tarda, Citrobacter spp, Proteus vulgaris, Enterobacter spp, Vibrio spp, Proteus mirabilis,.....
 • .... al Gram - Aeromonas spp, Haemophilus spp, Pasteurella multocida, Moraxella catarrhalis, Plesiomonas shigelloides, Neisseria spp, Campylobacter jejuni;
 • daži intracelulārā patogēni - Brucella spp, Mycobacterium tuberculosis, Mycobacterium kansasii, Legionella pneumophila, Listeria monocytogenes, Chlamydia trachomatis;.
 • Grampozitīvām baktērijām. Staphylococcus spp, Streptococcus spp.

No meticilīnu rezistenti stafilokoki vairākums ir rezistenti pret ciprofloksacīnu. Jutīgums Mycobacterium avium, Streptococcus pneumoniae - mērenu (neitralizēt prasa augstu koncentrāciju). Izturīgs pret ciprofloksacīnu: Pseudomonas maltophilia, Bacteroides fragilis, Nocardia asteroides, Ureaplasma urealyticum, Pseudomonas cepacia.

Farmakokinētika Tsipromeda

Lietojot lokāli Tsipromed viegli iekļūst audos acs. Par vienu pieteikumu par narkotiku, tā koncentrācija oftalmoloģijas kameras mitruma pēc 10 minūtēm bija 100 ug / ml. Maksimālā koncentrācija tiek sasniegta pēc 1 stunda 190mkg / ml. Pēc 02:00 zāļu koncentrācija sāk samazināties, bet anti-baktēriju iedarbība turpinās audos radzenes apmēram 6 stundas.

Kad septiņu dienu ārstēšanas ar izmantošanu acu pilienu četrkārt Tsipromed vidējo koncentrāciju mazāk par 2 ng / ml.

Pusperiods narkotiku 4-5 stundām. Tsipromed izdalās caur nierēm nemainīgs - 50%, kas izpaužas kā metabolītu - 10% caur zarnām aptuveni 15%. Nelielu daļu no zāļu var nokļūt mātes pienā.

Acs deva pilieni Tsipromed un lietošanas instrukcijas

Zāles tiek lietots ārīgi, 1-2 pilienus konjunktīvas maisiņā acs. Narkotiku biežums ir vidēji 4 stundām, bet var mainīties atkarībā no smaguma iekaisuma.

Akūtas konjunktivīts Tsipromed piešķirts 4-8 reizes dienā. Ārstēšanas kurss 5-14 dienas.

Ja keratīts Tsipromed piešķirts vismaz 6 reizes dienā. Ārstēšanas ilgums ir atkarīgs no tā, cik acs. Vidējais kurss terapija ir 2-4 nedēļas.

Kad bojājumi, ko izraisa Pseudomonas aeruginosa, Tsipromed noteikts 1 pilienu 8-12 reizes dienā. Terapijas ilgums tiek noteikts atkarībā no ārstēšanas kursu, parasti apmēram 2-3 dienas.

Lai novērstu sekundāro infekciju, kas izriet no traumas uz acs, zāles tiek ievadītas 1 pilienu 8 reizes dienā 1-2 nedēļas.

Lai novērstu iekaisuma procesu pēcoperācijas periodā (Steps perforēti acs ābola) piešķirtajiem Tsipromed 1 piliens 4 līdz 6 reizes dienā, rehabilitācijas periodā - no 5 dienām līdz 1 mēnesim. Acu pilieni Tsipromed

Pārdozēt

Ja notikusi nejauša iekšējai lietošanai Tsipromeda viedokļus par specifiskiem simptomiem nav noteikts. Iespējamās reakcijas, piemēram, slikta dūša, caureja, vemšana, ģībonis, galvassāpes, nemiers.

Kā ārstēšana pārdozēšanas Tsipromedom instrukcijas ieteicams standarta pirmās palīdzības pasākumus, kā arī nodrošina ķermeņa šķidrumu.

Mijiedarbība ar citām zālēm Tsipromeda

Tsipromed savienojams ar narkotikām, pH līmenis, kas ir vienāds ar 3-4.

Indikācijas Tsipromeda

Zāles tiek izmantots, lai ārstētu:

 • infekcijas un iekaisuma procesi acs un tās piedēkļu, kuras izraisījušas baktērijas uzņēmīgas pret narkotikām;
 • akūta un subakūtu konjunktivīts;
 • anterior uveīts;
 • dacryocystitis;
 • keratīts;
 • blefarīts un citas iekaisuma slimības plakstiņiem.

Un Tsipromed lieto profilaksei un ārstēšanai infekcijas komplikācijas laikposmam pēc operācijas acs ābola un acu traumas.

Tsipromed kontrindicēta

 • bērniem līdz 1 gada;
 • ja Jums ir paaugstināta jutība fluorohinoloni;
 • grūtniecēm;
 • baro bērnu ar krūti.

Grūtniecība un zīdīšana

Pieteikums kontrindicēts grūtniecības laikā.

Kad vajadzība pēc terapijas Tsipromedom krūti jāpārtrauc.

Blakusparādības Tsipromeda

Narkotiku Tsipromed var izraisīt šādas blakusparādības: nieze, pārejoša dedzinoša sajūta, sāpes, skalošanu acu gļotādas, alerģiskas reakcijas, fotofobija, plakstiņu tūska, svešķermeņa sajūta acī, krāsošanas, asarošana, redzes miglošanās, keratīts, attīstība superinfekcijas . Saskaņā ar vērtējumus, tsipromed uzreiz pēc uzstādīšanas var izraisīt sajūtu nepatīkama garša mutē.

Brīdinājumi

Tas nav ieteicams lietot acu pilienus Tsipromed vienlaicīgi ar valkā mīkstās kontaktlēcas. Daļa no Tsipromeda konservants var aizkavēties uz objektīviem un pēc tam nelabvēlīgi ietekmēt acis. Instrukcija Tsipromeda atļauts lietot narkotikas, lai personām, kas valkā cietās kontaktlēcas. Iepriekš pirms uzstādīšanas sagatavošanas, noņemiet cieto kontaktlēcas, un ievietot tos atpakaļ vismaz 15 minūtes pēc lietošanas.

Kad kopā terapiju ar citām acu zālēm pauzes starp viņu uzņemšana jābūt vismaz 5 minūtes.

Iegūti, izmantojot Tsipromeda atsauksmes liecina, ka zāles var izraisīt īslaicīgu redzes asuma samazinājumu, un izraisīt palēnināšanos psihomotoro reakciju, sevišķi kombinācijā ar alkoholu. Šis fakts ir jāņem vērā personas, kas nodarbojas ar potenciāli bīstamām darbībām, kas prasa koncentrēšanos, arī vadot transportlīdzekļus.

Uzglabāšanas nosacījumi Tsipromeda

Tsipromed jāuzglabā istabas temperatūrā, bez saldēšanas, nepieejamā bērniem.

Glabāšanas laiks

2 gadi. Pēc spiediena pazemināšanās par narkotiku ražotāja iepakojuma tiek turēti mazāk kā 1 mēnesi.

Яндекс.Метрика