Tsiteal

Tsiteal - antiseptisks putu aģents. Šī produkta sastāvu veido trīs darbības sastāvdaļām: hlorheksidīnu (antiseptisks katjonu biguanīds klase), hlorkrezols (antiseptisks klases halogenētos fenolu) heksamidīna (katjonu antiseptisks klase diamidino).  Risinājums Tsiteal
 Zāles ir ar izteiktu Tsiteal bakteriostatiskas, fungicīda, protivotrihomonadnyh rīcību. Arī īpašība Tsitealu antipruritic efekts.

Tsiteal ir aktivitāte pret vairākiem Gram-pozitīviem un Gram (Proteus, E.coli, Pseudomonas aeruginosa, Neisseria gonorrhoeae, Gardnerella vaginalis) baktērijas, turklāt (Staphylococcus spp, un Streptococcus spp.). - Candida albigans, Trihomoniāze, Microsorum canis, trihofītiju rubrum . In vitro atzīmēja Tsiteala virostatic prasību pret herpes simplex vīruss abu veidu. Narkotiku darbība tiek saglabāta klātbūtnē bioloģiskajām vielām: asinis, strutas, serozs šķidruma.

Antiseptisks Tsiteala turpinājās 18 stundas pēc vienreizējas lietošanas. Piesakoties Tsiteala nav marķētas kairinājumu vai Krāsošanas ādas un gļotādām, un mainot pH maksts un ādu.

Indikācijas Tsiteala

Saskaņā ar instrukcijām Tsiteal izmantoti infekcijas bojājumiem uz ādas un gļotādām, ko izraisa uzņēmīgas mikroorganismu šo līdzekli, jo īpaši:

  • vulvitis, cervicīts, vaginīts, lai novērstu seksuāli transmisīvo infekciju;
  • Sportista pēdas, ekzēma, pinnes, autiņš izsitumi, baktēriju dermatīts, čūlas;
  • iespējams izmantot Tsiteala kā preventīvs pasākums paaugstināts risks superinfekciju.

Tsiteal tiek izmantota arī, lai ārstētu rokās medicīniskajam personālam.

Kontrindikācijas Tsiteala

Saskaņā ar instrukcijām Tsiteal kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība locekļi zāļu vielas.

Tsiteala kontrindicēts lokālas oftalmoloģijā, un arī lai ārstētu ārējā dzirdes kanālā gadījumā perforācijas bungādiņa. Nederīga kontakts narkotiku ar smadzeņu plēves.

Tsiteal nav paredzēts lietošanai kā aģents, lai ārstētu ādas pirms invazīvām procedūrām, tostarp mugurkaula krāna injekcijas un netiek izmantota, lai dezinficēt medicīnas instrumenti.

Jāievēro piesardzība, ja Tsiteal bojātas ādas, kā arī nepieciešamību apstrādāt pietiekami liela ādas virsmas vai vēlāku uzlikšanu nosprostošanās mērces, kā šajās situācijās ir ievērojami palielinājies sistēmisko absorbciju narkotiku.

Blakus efekti

Atsauksmes Tsiteale no pacientiem liecina par diezgan labu toleranci narkotiku, retos gadījumos, atzīmēja izskatu vietējas reakcijas: ādas sausumu, nieze, dedzināšana, apsārtums. Šādas ietekmes iespējamība palielinās līdz ar atkārtotiem narkotiku lietošanu.  Pudele Tsiteal
   Tāpat tika atzīmēts, attīstību alerģiskas reakcijas veidā kontakta dermatītu. Gadījumā, Tsiteala ar lūzumu ādas pastāv risks sistēmiskas alerģiskas reakcijas pret narkotikām iekļauta hlorheksidīna - proti, anafilaktiskais šoks.

Mode piemērošanas

Norādījumus, lai Tsitealu norādīja, ka produkts ir paredzēts tikai vietējam ārīgai lietošanai. Citas metodes, tās izmantošanas (orāli, parenterāli) nepieņemami.

Tsiteal var izmantot pilnībā vai atšķaidīts (tipiski 1:10) formu. Pēc tam, izmantojot šo narkotiku apstrādā ādas laukumu jāskalo ar lielu daudzumu tekoša ūdens. Narkotiku pēc atšķaidīšanas nedrīkst uzglabāt, jo pastāv draudi, bakteriālais piesārņojums narkotiku. Ārstēšanas ilgums, lietošanas biežums un koncentrācijas Tsiteala katrā situācijā nosaka ārstu.

Pieteikums Tsiteala grūtniecības laikā

Narkotiku Tsiteal var lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā, bet tikai pēc ārsta norādījuma.

Narkotiku lietošana bērniem Tsiteal

Tsiteal izmanto kā antiseptiķis ādas ārstēšanai bērniem. Jāatceras novēršanai sistēmiskās uzsūkšanās fondu.

Mijiedarbība ar citām zālēm Tsiteala

Kontrindicēts izmantot Tsiteala kombinēt ar citām zālēm, lai ārstētu ādas un gļotādu, pat ar ziepēm. Narkotiku ar anjonu antiseptisku mijiedarbība ir tā inaktivāciju.

Pārdozēt

Kad lietots atbilstoši instrukcijām Tsiteala (ārēji) nevar pārdozējuši. Ja norīts, zāles nekavējoties izsauciet ātro palīdzību. Kuņģa skalošana šajā situācijā netiek veikta, jo narkotiku veido putas.

Atsauksmes Tsiteale

Zāles ir izteikta pretsēnīšu, pretprotozoju, antibakteriāla iedarbība, tāpēc pārskatīšana Tsiteale ārsti ir ļoti pozitīvi. Atsauksmes Tsiteale no pacientiem, kā arī zāles ir ļoti efektīva, un, ja to izmanto pareizi, ir diezgan labi panes.

Uzglabāšanas nosacījumi narkotiku Tsiteal

Zāles jāuzglabā istabas temperatūrā nepieejamā bērniem vietā aizsargāts no tiešiem saules stariem.

Яндекс.Метрика