Tsitotekt

Starptautiskais nosaukums: imūnglobulīns  Tsitotekt flakons
 pret citomegalovīrusu (imūnglobulīns citomegalovīrusu).

Farmakoloģiskās īpašības Tsitotekta

Cilvēka imūnglobulīns satur specifiskas antivielas (galvenokārt IgG), kas vērsti pret patogēnu citomegalovīrusu.

Indikācijas Tsitotekta

Tsitotekt lieto profilaksei un ārstēšanai citomegalovīrusa infekcijas pacientiem ar nomākts imūnās sistēmas, kas imūnsistēma ir turēts orgānu transplantācijas.

Ārstēšanai CMV infekcijas novājinātu imūnsistēmu citu iemeslu dēļ, piemēram, HIV infekcijas.

Kontrindikācijas

Individuāla neiecietība cilvēka imūnglobulīnu.

Devas Tsitotekta

Injectable šķīdums ir silda līdz temperatūrai, kas ir vismaz 22 ° C temperatūrā, vai ķermeņa temperatūrā. Infūzijas ātrums nedrīkst pārsniegt 20 pilieni / min. Pirms ievadīšanas jānodrošina bez krāsas un bez daļiņas suspendētas šķīdumā klātbūtnē pazīmes datus, saskaņā ar norādījumiem Tsitotekt nevar iekļūt.

Viena deva ir 50 SV / kg. Pacientiem, kam veic transplantācija tiek ieviests 1 ml / kg, sākot no operācijas dienā, un kaulu smadzeņu transplantācija administrācija Preparāta sākas dienu pirms operācijas. Profilaktiskā administrācija Tsitotekta sākas 10 dienas pirms transplantācijas operācijas. Iepriekšēja uzņemšana Tsitotekta īpaši svarīgi CMV seropozitīviem pacientiem, kam būtu jāsaņem ne mazāk kā 6 devas ar intervālu 2-3 nedēļas.

Ārstējot ieviesti ne mazāk kā 2 ml infekcijām / kg ik pēc divām dienām, līdz simptomi izzūd.

Ārstējot citomegalovīrusu infekcijas minimālo vienas devas 100 V / kg ķermeņa svara, ņem ik pēc 48 stundām.

Pārdozēt

Visbiežāk notiek pārdozēšana ar lieko svaru pacientiem, gados vecākiem pacientiem un pacientiem ar nieru darbības traucējumiem (tai skaitā pacientiem ar cukura diabētu).

Pārdozēšanas vecākiem pacientiem un pacientiem ar samazinātu nieru funkciju, var izraisīt paaugstinātu viskozitāti asins un šķidruma pārslodzi. Kur ir pierādījumi par sirds vai smadzeņu išēmijas palielināšanos asins viskozitāti var izraisīt komplikācijas. Šajā sakarā šīs grupas nedrīkst pārsniegt dienas devu 8 ml / kg ķermeņa svara.

Pēc nepieciešamās kontroles Tsitotekta kreatīna dienā 3 dienas.

Blakusparādības Tsitotekta

Pieteikums Tsitotekta var būt blakusparādības, piemēram: galvassāpes, drebuļi, slikta dūša, drudzis, vemšana, vieglas muguras sāpes, sāpes locītavās, un alerģiskas reakcijas.

Retos gadījumos, īpaši augstas devas intravenozas imūnglobulīns, reģistrēti gadījumi simptomi aseptiska meningīta, piemēram, slikta dūša, drudzis, vemšana, stipras galvassāpes, kakla stīvums, apziņas traucējumiem, fotosensitivitāte. Īpaša piesardzība jāievēro, ārstējot pacientus Tsitotektom nosliece uz migrēnas.

Ziņo no atsevišķus gadījumus, kad  Tsitotekt - aģents ārstēšanai citomegalovīrusa infekcijas
 Pacientiem ar nieru darbības traucējumiem var rasties paasināšanās nieru mazspēju līdz anūriju. Simptomi var parādīties ar lielās devās Tsitotekta un izzūd pēc ārstēšanas pārtraukšanas.

Dažreiz Tsitotekta blakusparādība var būt asinsspiediena pazemināšanās un, retos gadījumos, anafilaktiskais šoks. Ja anafilaktiskas reakcijas tiek apstrādāti saskaņā ar noteikumiem šoka terapiju.

Grūtniecība un zīdīšana

Klīniski kontrolēti pētījumi grūtniecēm Tsitotekta nav bijis tik Tsitotekta lietot grūtniecības un zīdīšanas laikā jāveic piesardzīgi. Long pieredze medicīnas izmantošanu antivielu norāda, ka kaitīgo ietekmi uz grūtniecību, augļa attīstību un jaundzimušo maz ticama. Imūnglobulīni daļēji iegūti no mātes pienā un var izraisīt antivielu pārnesi bērnam.

Piesardzības pasākumi

Blakusparādību varbūtība ir atkarīga no ievadīšanas ātrumu. Palielinot ātrumu infūzijas pieaugošo skaitu, blakusparādības, tādēļ ir svarīgi ievērot ātrumu administrācijas, ieteicams instrukcija Tsitotekta. Pacients visā procesā infūzijas vajadzētu būt saskaņā ar ārsta uzraudzībā, lai laikus atklātu iespējamo simptomu blakusparādību.

Pirmais pieteikums Tsitotekta izpausme nelielas blakusparādības novēroja biežāk nekā pacientiem, kuri saņem regulāri narkotikas. Tāpēc, pēc pirmās infūzijas, ir nepieciešams turpināt uzraudzīt pacientam vismaz vienu stundu, un turpmākās infūzijas līdz 20 minūtes pēc pārtraukšanas Tsitotekta.

Norādes, ka imūnglobulīni ietekmē spēju vadīt transportlīdzekļus, ir saņemts.

Mijiedarbība ar citām zālēm Tsitotekta

Imūnglobulīns var būt negatīva ietekme uz 1, 5 līdz 3 mēnešiem, lai dzīvu vīrusu vakcīnām, piemēram, masalām, masaliņām, vējbakām, cūciņu. Kad lielas devas Tsitotekta, tās ietekmi uz dzīvu vīrusu vakcīnas var izsekot uz vienu gadu.

Pieņemami sajaucot Tsitotekta 0, 9% nātrija hlorīda šķīdumu. Citu medikamentu pievienošana šķīdumā Tsitotekta instrukcijā ir nepieņemama, jo tas var izraisīt pH izmaiņas vai līmeni elektrolītu koncentrāciju, kas savukārt var radīt nokrišņi vai denaturāciju proteīna.

Uzglabāšanas nosacījumi Tsitotekta

Tsitotekt jāuzglabā temperatūrā 2-8 ° C temperatūrā vietā, sargājot no gaismas. Matējums Tsitotekt neiespējami. No pudeles atvēršanas vai flakonus preparāts jālieto nekavējoties. Paliekas risinājuma dēļ risks baktēriju piesārņojuma jāiznīcina.

Uzglabāšanas laiks

2 gadi. Pēc norādītā derīguma termiņa beigām, kas norādīts uz iepakojuma jāiznīcina Tsitotekt.

Яндекс.Метрика