Tsivilin

Tsivilin - pārstāvis  Iepakošanas Tsivilin
 bioloģiski aktīvās piedevas pārtikai, avots flavonoīdu.

Farmakoloģiskā darbība

Tsivilin - uztura bagātinātājs no augu izcelsmes, lai nodrošinātu pretiekaisuma iedarbība uz ķermeni, iedarbojoties ar ekstrakta dadzis sakņu un pupiņu bukletus. Tsivilin veikti tehnoloģiju, kas ļauj saglabāt visas ārstnieciskās īpašības garšaugiem.

Produkta veids

Tsivilin izdots formā ekstrakta. Spirta ekstrakta sastāvs: Diždadža sakņu un lapu pupiņas.

Indikācijas Tsivilin

Tsivilin lieto profilaksei un ārstēšanai daudzu slimību, kā Tā ir pretiekaisuma, dezinfekcijas, pretvēža īpašības. Artrīts, artroze, reimatisms, osteohondroze, jauni labdabīgi un ļaundabīgi audzēji, cukura diabēts, hepatīts, holecistīts, peptiska čūlas un divpadsmitpirkstu zarnas čūla, gastrīts - tas ir tikai neliela daļa no slimībām, kurā Tsivilin iedarbojas tā terapeitisko iedarbību.

Tsivilin ieteikts kā līdzeklis profilaksei un kā kombinētas terapijas daļu kopā ar šīm slimībām.

Tsivilin arī uzlabo asins holesterīna un uluchaet vielmaiņu, veicina atjaunošanu audos un orgānos.

Instrukcijas Tsivilin: kā izmantot

Par pilnu potenciālu uztura bagātinātājs Tsivilin, jāņem 30-60 minūtes pirms vai pēc ēšanas. Tsivilin Deva: 3-5 pilieni Bud 100 ml ūdens brokastīs, pusdienās un vakariņās. Ārstēšanas kursu mēnesī, ar pārtraukumu no 2 nedēļām.

In hroniskām slimībām Tsivilin deva jāpalielina līdz 7-10 pilieni uz 100 ml ūdens.

Tāpat ir iespējams izmantot Tsivilin lokāli formā noslaukot programmas, irrigations, tamponi un mikroklizm. Šī pieteikuma Tsivilin metode noved pie ievērojami palielināt efektivitāti terapiju.

Ārstējot Tsivilin  Izraksts Tsivilin
 labdabīgi un ļaundabīgi audzēji, ir nepieciešams konsultēties ar ārstu!

Blakusparādības Tsivilin

Par blakusparādībām uztura bagātinātāju Tsivilin netiek izpausta, bet saskaņā ar pārskatiem Tsivilin, pacientiem var rasties dažādas alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Tsivilin kontrindicēts ja konstatēta pastiprināta jutība pacienta uz pacientu komponenta bioloģiski aktīvas piedevas (tās daļās diždadzis saknes ekstrakts vai atlokiem pupiņas).

Saskaņā ar pārskatiem Tsivilin, tai nevajadzētu lietot bērniem, kas jaunāki par 12 gadiem un sievietēm grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Яндекс.Метрика