Tussamag

Tussamag - attieksme pret klepu.

Farmakoloģiskā darbība

Tussamag izveidots  Sīrups Tussamag
 pamatojoties uz spirta ekstrakts timiāna herb. Augi satur ēteriskās eļļas, timiāna (pamata - timolu), flavonoīdus, miecvielas un skābes skaits bioloģisko dabu. Tie uzlabo krēpas no krēpām no elpošanas ceļu dēļ retināšanas izdalījumi, noņem spazmas gludās muskulatūras bronhos, negatīva ietekme uz vairākiem patogēniem, stimulē nespecifisku aizstāvību. Ar šo phytopreparation darbojas kā atkrēpošanas, bronhodilatatoru, pretmikrobu un pretiekaisuma un Imūnstimulējoša aģents.

Samazinot viskozitāti izdalījumi bronhos, narkotiku normalizē elpošanas funkcijas.

Sakarā ar to, ka tas ir augu izcelsmes, un tādēļ ir sarežģīts sastāvs, farmakokinētikas pētījums Tussamaga nav iespējams.

Form atbrīvot Tussamaga

Tussamag instrukcijas ražo 3-šķidro formas - sīrupu ar cukuru un jo īpaši attiecībā uz diabētiķiem - bez cukura sīrupu un pilieni iekšā.

Indikācijas Tussamaga

Zāles noteikts gadījumā infekcijas iekaisuma slimības apakšējo elpošanas ceļu, ja vien tie nav pievienots sauss klepus ar biezu krēpu -. Bronhīts, traheīts, garo klepu, pneimonija un citas zāles ir apstiprināta lietošanai no 1 gada vecumam.

Kontrindikācijas

Nelietojiet narkotikas nepanesības gadījumā tās sastāvdaļu, ja dekompensētu sirds slimības (hroniska sastrēguma sirds mazspēju dekompensācijas, kad viņas un citi.), Nieru un aknu mazspēja. Klīniskajā praksē, nav atgriezeniskās saites par Tussamage grūtniecības un zīdīšanas laikā, tāpēc šajos apstākļos nedrīkst lietot narkotikas. Tussamag kontrindicēts bērniem līdz 1 gada vecumam. Kad alkoholisms vajadzētu izmantot to uzmanīgi (satur spirtu).

Lietošanas instrukcijas Tussamaga

Narkotiku lieto iekšķīgi, ar ūdeni (dzeramā daudz šķidruma uzlabos savas sekretoliticheskim īpašības krēpas).

Drops iekšā  Sīrups cukurs Tussamag
 pieņemts kā neatšķaidītu vai atšķaidītu formā. Bērni no 1 līdz 5 gadiem ieteicams devu no 10-25 pilieni 2 - 3 reizes dienā bērniem, kas vecāki par 5 gadiem un pusaudžiem - 20-50 pilieniem 3 reizes dienā pieaugušajiem, deva ir 40-60 pilieni 3 - 4 reizes dienā.

Deva Tussamag sīrups bērniem no 1 līdz 5 gadiem ir vienāda ar 1 tējkaroti 2 - 3 reizes dienā bērniem no 5 gadiem un ilgāk par 1 - 2 tējk 3 - 4 reizes dienā, pieaugušajiem 2 - 3, tējkarotes 3 - 4 reizes dienā.

Kā uzskata Tussamag vienlaikus ņemot ar līdzekļiem, lai apspiestu veidošanos krēpām, samazina tā efektivitāti, tāpēc šāda kombinācija nav ieteicama ārstēšanas.

Blakus efekti

Saskaņā ar instrukcijām Tussamag dažkārt var izraisīt alerģiskas reakcijas vai slikta dūša.

Яндекс.Метрика