Tussin

Tussin - attieksme pret klepu.  Klepus sīrupu Tussin

Farmakoloģiskās iedarbības Tussin

Struktūrā ietilpst Tussin aktīvā viela - Gvajofenezīns, kas ir atkrēpošanas (mucolytic) rīcību. Viņš refleksīvi ietekmē gļotādas dziedzeri bronhos, ir atbildīgas par sekrēciju. Caur šo noslēpumu gļotu dziedzeros tā kļūst šķidras un bagātīgs, un sauss klepus neproduktīvo pārceļas slapjš produktīvs.

Narkotiku depolymerises skābes Mikopolisaharīdi gļotas. Aktivizējot ciliated epitēliju, tas uzlabo krēpas no bronhu koku.

Daļa no Tussin glicerīns mīkstina lokāli mutes un kakla gļotādas, tādējādi samazinot raupjš un iekaisis kakls.

Tussin ātri uzsūcas gremošanas traktā. Preferenciālais tropismu uz audiem, kas satur skābes Mikopolisaharīdi. Pēc tam, kad iekšā, viņš turpina darboties 3, 5 - 4 stundas. Vielmaiņas pārveidošana narkotiku aknās. Izdalīšanās no gaismas tiek veikta (ar flegma) un urīnceļu sistēma (daļa no zāļu izdalās nemainītā veidā).

Produkta veids

Tussin ražots veidā sīrupa, 5 ml, kas satur 100 mg Gvajofenezīns.

Indikācijas Tussin

Saskaņā ar instrukcijām Tussin iecelti kā simptomātiska terapija elpošanas slimībām, kas ir saistītas ar neproduktīvu klepu - ar SARS, traheīts, bronhīts, laringīts, faringīts. Zāles ir daļa no kompleksa shēma ārstēšanai paasinājumu astma, bronhektāzes, cistisko fibrozi.

Kā uzskata Tussin uzlabo kvalitāti pirms un pēcoperācijas rehabilitācija tracheobronchial koku.

Kontrindikācijas

Zāles netiek izmantots, lai ārstētu klepu gadījumā akūtu divpadsmitpirkstu zarnas čūlas un kuņģa, jo īpaši pirms tie turpināja ar asiņošanu no gremošanas trakta, paaugstināta jutība pret rīka sastāvdaļu, bērniem līdz 2 gadu vecumam. Piesardzība jāievēro, piemērojot grūsnības, laktācijas, bērniem līdz 12 gadu laikā.  Tussin Plus

Lietošanas instrukcijas Tussin

Saskaņā ar instrukcijām Tussin pieņemts pēc ēšanas iekšā. Ir ieteicams dzert to pārpilnībā šķidrums.

Bērni vecumā no 2 - 6 gadu vecumā, deva ir 0, 5 - 1 tējkarote 3 - 4 reizes dienā, vecumā no 6 - 12 gadiem: 1 - 2 tējkarotes 3 - 4 reizes dienā, pieaugušajiem un bērniem no 12 gadiem: 2 - 4 tējkarotes 3 - 4 reizes dienā. 1 tējkarote satur 5 ml narkotiku vai 100 mg Gvajofenezīns.

Ārstēšanas ilgums ir individuāls un tussin nosaka ārsts, ņemot vērā dinamiku slimības, vidēji ne ilgāk par 7 dienām.

Jūs nevarat kombinēt Tussin ar zālēm, kas nomāc klepus, jo tie traucē izpildi šķidro gļotām.

Ārstēšanas laikā ar urīnu laikā var iegādāties rozā nokrāsu.

Blakusparādības Tussin

Kā uzskata Tussin dažkārt var izraisīt alerģiskas reakcijas, slikta dūša, vemšana, sāpes vēderā, mīksti izkārnījumi, galvassāpes, miegainība. Gadījumā, ja šiem simptomiem zāļu lietošana jāpārtrauc un meklēt medicīnisko palīdzību.

Яндекс.Метрика