Tusupreks

Tusupreks - antitussive narkotika. Aktīvā sastāvdaļa narkotikas - oxeladin.

Tusupreks iesniegta  Tusupreks sīrupā
 jo trīs zāļu formas: tablešu, kapsulu un sīrupu. Ņemot tabletes ir ieteicams, jo 15 gadu laikā, 20 mg 3-4 reizes dienā.

Kapsulas tiek veikti tikai ar pieaugušajiem ir 40 mg divas reizes dienā. Sīrups ir indicēts veidā divas devas karotes līdz 16 mg 3-4 reizes dienā, lai cilvēki, kas vecāki par 15 gadiem.

Farmakoloģiskās iedarbības Tusupreksa

Saskaņā ar instrukcijām, Tusupreks samazina jutību, kas atrodas medulla oblongata klepus centrā klepus receptoriem impulsus. Tā rezultātā, zāles ir uz ķermeņa atkrēpošanas un pretklepus iedarbība. Atgriezenisko saiti Tusupreksu atzīmēja, ka narkotiku mīkstāku ietekme, salīdzinot ar kodeīns: tas neizraisa narkotiku atkarību, pierašanu (izzušana terapeitisko efektu ilgstošas ​​lietošanas instrumentus) bez elpošanas nomākumu.

Indikācijas Tusupreksa

Tusupreks un analogi narkotiku izmanto iekaisumu trahejas (akūta traheīts), akūts bronhīts, plaušu iekaisums (pneimonija), kā arī par slimības pastiprināšanos, pie sausa klepus un nogurdinoši.

Kontrindikācijas

Kontrindikācijas izmantošanas Tusupreksa ietver paaugstinātu jutību pret zālēm, alerģiskas reakcijas, astma, astmas bronhīts, klepus, kas, saskaņā ar atsauksmēm Tusupreksu sauc produktīvs (kurā klepus flegma). Uzņemšana Tusupreksa un analogi narkotiku kad tie klepus ar krēpām bagātīgu var izraisīt reakcijas, ar atpakaļejošu spēku atgūšana: aktīvo sastāvdaļu zāļu tikai aizkavēt flegma plaušās.

Blakusparādības Tusupreksa

Saskaņā ar norādījumiem,  Kapsulas Tusupreks
 Tusupreks var izraisīt šādas blakusparādības: slikta dūša, alerģiskas reakcijas, nogurums, sāpes vēderā, miegainība, bronhu spazmas. Ja viens vai vairāki no simptomiem uzskaitītas iepriekš, kas saņem zāles jāpārtrauc un iet uz ārsta.

Zāļu mijiedarbība

Tusupreks un analogi fondi - oxeladin, Aplakol, Etohlon, Pektamol, Pektussil, Tussimol - nedrīkst lietot kopā ar mucolytic un atkrēpošanas medikamentu vienlaikus viņi dara to grūti nest sašķidrināto krēpas, kas noved pie tā stagnācija elpošanas traktu. Tusupreks palielina ietekmi miegazāles un sedatīvus, trankvilizatori, kā arī dzērienus, kas satur alkoholu.

Šis ceļvedis Tusupreksu iesniegt tikai, lai iepazītos ar šo narkotiku. Nav ieteicams saņemt zāles bez konsultēšanās ar savu ārstu.

Яндекс.Метрика