Tylenol

Tylenol - Līdzekļi saaukstēšanās slimību.  Iepakošanas Tylenol

Farmakoloģiskā darbība

Tylenol pieder grupai, kas nav narkotisko pretsāpju līdzekļiem. Narkotiku iedarbojas uz centriem termoregulācija, sāpes, tā aktīvā sastāvdaļa - acetaminofēns.

Tylenol nav negatīvas ietekmes uz gļotādas kuņģa-zarnu trakta, ūdens un sāls apmaiņu.

Produkta veids

Tylenol izlādējies kā dzeramo risinājumu pieaugušajiem, pulvera šķīduma bērniem, kapsulu, infūzijas šķīdumu, apturēšanu, taisnās zarnas svecītēm.

Indikācijas Tylenol

Narkotika ir efektīvi drudzi, kas notiek uz fona infekcijām palīdz zobu sāpes, galvassāpes, kā arī sāpes, ko izraisa artralģija, migrēna, muskuļu sāpes, kas rodas pie algodismenoree.

Tylenol rokasgrāmata: kā izmantot

Inside Tylenol lietojiet vienu līdz divas stundas pēc ēšanas.

Bērni no 12 l., Kas sver vairāk nekā 40 kg un pieaugušie noteikts Tylenol vienā devā 500 mg. Veikt Tylenol aptuveni 4 reizes dienā. Terapija ilga 5-7 dienas. Ja pacients cieš no pārkāpuma aknu, nieru, vai Žilbēra sindroms, viņam vajag devas korekcija uz leju. Tas pats attiecas arī uz gados vecākiem pacientiem. Papildus samazinot devu Tylenol šiem pacientiem prakse palielinot intervālus starp devām.

Zīdaiņi līdz sešiem mēnešiem, kas sver līdz 7 kg administratīvi 350 mg Tylenol bērniem līdz 1 gada vecumam un sver līdz 10 kg dot 500 mg Tylenol; bērni līdz trīs gadu vecumam, kas sver 15 kg dot 750 mg; līdz 6 litriem, līdz 22 kg - 1 g.; . Bērniem līdz 9 l, kas sver 30 kg dot 1, 5 g Tylenol; Bērniem līdz 12 l - 2 gadi

Apturēšana ir bērniem 6-12 litri. raža 10-20 ml; Bērni 1-6 litri. - 5.10 ml; bērniem no trīs mēnešiem līdz vienam gadam dod 2, 5-5 ml. Bērniem līdz 3 mēnešiem deva Tylenol noteikts individuāli.

Atļaut vircu bērniem 4 reizes dienā. Bez ārsta uzraudzības zāles var dot tikai 3 dienas, lai novērstu siltuma un ne vairāk kā 5 dienas - sāpju remdēšanai.

Taisnās zarnas svecītes tiek administrēti pieaugušajiem Tylenol 500 mg, to izmantošana ir ne vairāk kā četras reizes dienā. Bērni 12-15 litri. iecelt 250-300 mg Tylenol apmēram četras reizes dienā; 8-12 gadi - 250-300 mg līdz trīs reizes dienā; 6-8 gadi - 750-900 mg trijos posmos; 4-6 gadi - 150 mg 3-4 reizes dienā; bērnu 2-4 gadu - 300-450 mg divas vai trīs dalītās devās; 1-2 gadi - 80 mg Tylenol līdz četras reizes dienā; no sešiem mēnešiem līdz gadam - 80 mg ne vairāk kā trīs reizes dienā; 3-6 mēneši. - 160 mg dienā, divās dalītās devās.

Blakusparādības Tylenol

Tylenol var izraisīt ādas izsitumi, eritēma, angioneirotiska tūska, reibonis, slikta dūša, sāpes pakrūtē, uzbudinājums, gepatonekroz, anēmija, elpas trūkums, cianoze, sāpes sirds, agranulocitoze, trombocitopēnija, leikopēnija, neitropēnija.  Tylenol bērniem

Jo daudz Tylenol var būt nefrotoksiska: ir nieru kolikas, papilārā nekroze vai intersticiāls nefrīts.

Kontrindikācijas

Tylenol nedrīkst ordinēt atbilstoši norādījumiem, ja Jums ir alerģija pret to, bērniem līdz vienam mēnesim.

Jāievēro piesardzība, lietojot Tylenol pacientiem ar nieru, aknu mazspēja, labdabīgu hiperbilirubinēmijas, hepatīts, kas cieš no alkoholisma, diabēta, trūkst glikozes-6-fosfāta dehidrogenāzes, kā arī gados vecākiem pacientiem, aprūpē, grūtniecēm, bērniem līdz 3 mēnešiem.

Turklāt, instrukcijas Tylenol norādīja, ka tā var samazināt efektivitāti uzlabot izdalīšanos urīnskābes. Savukārt negatīvi ietekmēt darbību Tylenol barbiturātu pēc ilgstošas ​​uzņemšanas, etanola - var izraisīt akūts pankreatīts

Яндекс.Метрика