Unitiol

Unitiol - nozīmē, detoksikācijas un ārstēšanai saindēšanās.

Farmakoloģiskās iedarbības unitiol

Narkotikas ir  Iepakošanas Unitiol
 rēķinot uz aktīvo sastāvdaļu - dimercaprol. Tā darbojas pēc pretlīdzekļa principu, mijiedarbojoties ar tiolgrupa indēm.

Tiolgrupu indes ir vielas, kas saistās ar sulfhidril- grupām fermentu un kavē to darbību. Sakarā ar to struktūra diviem bezmaksas sulfhidril- grupās dimerkaptol reaģē ar Tiolgrupu neitralizējot indes un formas ar viņiem drošu un netoksisku kompleksi, kas ir viegli izdalās. Tādējādi sulfhidril grupas fermentu tiek saglabātas un neitralizēt indes bloķēta atkal atjauno funkciju audu fermentu.

Ātrāk narkotikas injicē ķermenī, efektīvāka tā būs sazināties indes, un tāpēc būs tās terapeitisko efektu.

Unitiol spēj palielināt izdalīšanos joniem dažu metālu (piemēram, cinka un vara) no metāla šūnu enzīmiem. Tas ir viņa īpašība tiek izmantots, lai ārstētu slimības, kas saistītas ar vielmaiņas traucējumiem vara vai cinka. Piemēram, Vilsona slimība, kad liekais varš uzkrājas subkortikālo smadzeņu kodolu.

Pacientiem ar cukura diabētu, kad viņš bija sarežģīja diabētiskā polineiropātija, asinīm un audiem deficīts sulfhidril- grupu. Šajā gadījumā, kā arī sekundārās Amiloidozes Unitiol spēj uzlabot perifērisko nervu sistēmu. Tas arī samazina caurlaidību kapilāru un mazina sāpes.

Zāles ievada parenterāli, tas strauji uzsūcas no injekcijas vietas asinsritē, kur tas saistās ar tiolgrupas indes, un izdalās ar urīnu daļēji oksidētā vai nemodificētā veidā. Pussabrukšanas 1 - 2 stundas. Unitiol nav uzkrājas organismā.

Produkta veids

Saskaņā ar instrukcijām Unitiol ražots formā 5% šķīdumu 5 ml ampulās.

Indikācijas unitiol

Saskaņā ar instrukcijām Unitiol lieto, lai ārstētu saindēšanās ar sāļu dzīvsudraba, hroma, arsēna, bismuta un citu smago metālu. Izvadīšana svina sāļiem Unitiol veic mazāk efektīvi.

Narkotika ir efektīvs kā pretlīdzeklis par saindēšanos sirds glikozīdiem.

Ka tas tiek izmantots gadījumos, saindēšanās un sirds glikozīdiem, kā arī, ārstējot hronisku alkoholisma.

Laba atsauksmēm Unitiol saņemti hroniska alkoholisma.

Kontrindikācijas

Nelietojiet  Ampula Unitiol
 zāles smagu aknu bojājumu, augsts asinsspiediens. Ārsts arī rakstīt recepti Unitiol ja Jums ir paaugstināta jutība.

Lietošanas instrukcijas unitiol

Preparāts paredzēts intramuskulāras vai subkutānas ievadīšanas. Ja saindēšanās dzīvsudraba un arsēna sāļu ievada ar ātrumu vienas devas - 1 ml 5% šķīdumu 10 kg ķermeņa svara. Pirmajā ārstēšanas dienā jābūt 3 - 4 (no pacienta) otrajā dienā - 2 - 3 injekcijas, trešajā un turpmākajās dienās - 1 - 2 injekcijas. Kad dzīvsudraba saindēšanās ārstēšanu vajadzētu ilgt vismaz 6 dienas pirms pazušanas simptomu reibumā.

Lai novērstu pārdozēšanas sirds glikozīdi shēma pats, lai novērstu simptomus kardiotoksicitātes.

Helātu terapija izņemot unitiol standarts jāietver nepieciešamie pasākumi (infūzijas intravenozo šķidrumu un piespiedu diurēzi, kuņģa skalošanu, klizmu, un citi.).

Ja Vilsona slimība Unitiol ievada 5 - 10 ml intramuskulāri katru dienu vai katru otro dienu. Rate ir 25-30 injekcijas, ja nepieciešams, pēc 3 - 4 mēnešiem, to var atkārtot.

Ārstējot hroniska alkoholisma Unitiol ievadītās 3 - 5 ml 2 - 3 reizes nedēļā.

Ar diabētiskās neiropātijas shēmā izrakstot vienkāršs - 5 ml intramuskulāras injekcijas 10 par kursu.

Recepšu Unitiol var iegādāties gandrīz jebkurā aptiekā.

Blakus efekti

Kā uzskata Unitiol labi panes, tas reti var izraisīt sirdsklauves, slikta dūša, reibonis. Parasti tie ir vieni.

Яндекс.Метрика