Uregei

Uregei - diurētisks līdzeklis.

Farmakoloģiskās iedarbības Uregita

Aktivitāte Action  Uregei iepakojumā
 narkotiku viela - ethacrynic acid. Viņa ātri ir izteikta diurētisku efektu, neatkarīgi no skābes sārma bilances. Tas ir efektīvs un alkaloze un acidoze. Pielikšanas punkts Uregita at nefrons - augošā daļu HENLE s cilpas, proksimālajā un distālajā nieru kanāliņos, tāpēc tas pieder grupai cilpas diurētisko līdzekļu. Viņš ir gandrīz nekādas ietekmes uz nieru asins plūsmu un glomerulārās filtrācijas, izņemot gadījumus, kad samazinās šķidruma dēļ pārāk lielais pieaugums urīna produkciju. Šajos gadījumos Uregei mazina sistēmisko arteriālo spiedienu. Tās darbības mehānisms ir inhibīcija aktīvā transporta hlora jonu un nātrija nefrons. To pievieno lielāku zaudējumu kāliju, kas ir nepieciešams, lai kompensētu diurētiķis, tajā pašā laikā ņemot kāliju satur narkotikas.

Salīdzinājumā ar tiazīdu grupas diurētisku efektu Uregita analogi zāļu izsaka pāris reizes vairāk, jo ethacrynic skābes nomāc reabsorbciju nātrija nieru kanāliņos ir daudz spēcīgāka, kas ļauj izmantot narkotiku par nieru mazspēju. Efekts ir atkarīgs no devas un Uregita tieši saistīta ar pakāpi ūdens aizture organismā.

Ja esat lietojis narkotikas uz ilgu laiku, tas mazina izdalīšanos hlorīda joniem un kālija jonu un ūdeņraža gluži pretēji, var palielināties.

Uregei labi uzsūcas no gremošanas trakta, bioloģiskā tas ir 100%. Diurētisko darbība sākas pusstundu pēc lietošanas, sasniedzot maksimumu pēc 2 stundām un ilgst līdz pat 8 stundām. Aknas tiek veikta Uregita konjugācijas, izdalās no organisma, viņš urīnu un fekālijām, daļēji nemainītā.

Produkta veids

Uregei pieejamas tabletes 50 mg.

Indikācijas Uregita

Saskaņā ar instrukcijām Uregei paredzētais tūska dažādas izcelsmes - nieru, sirds, traumatisks, jo portāla hipertensija. Gadījumā, ja neesamības vai citu tiazīda analogiem Uregita tas ir arī diurētiķis izvēles.

Kontrindikācijas

Nelietojiet zāles, ja ir pilnībā trūkst urīnā - anūrija, izteikta pārkāpjot skābju-sārmu un ūdens līdzsvaru, aknu koma, laktozes nepanesamība, enzīma laktāzes deficītu grūtniecības un zīdīšanas līdz 2 gadu vecumam laikā, nepanesības gadījumā komponentus. Uzmanīgi piemērot šo rīku veciem cilvēkiem, ar primāro hiperaldosteronismu (pārkāpumiem virsnieru garozas), un saistaudu slimības (piemēram, sistēmiska sarkanā vilkēde).

Lietošanas instrukcijas Uregita

Saskaņā ar instrukcijām Uregei iekšķīgi reizi 1. dienā, no rīta pēc brokastīm, dzeramo ūdeni. Pirms ārstēšanas vajadzētu precizēt funkcionālo stāvokli aknām un nierēm. Sākas terapiju devā 50 mg / dienā (viena tablete), ja nepieciešams, pakāpeniski palielinot to līdz vēlamais rezultāts, bet ne vairāk kā 200 mg / dienā (4 tabletes). Ieteicamā deva ir zemāka, izraisot pakāpenisku svara zudums 0, 5 - 1 kg / dienā.

Laikā ārstēšana prasa  Uregei tabletes
   līmeņa kontrole diurēze. Uzturošā deva ir apmēram 25-200 mg / dienā, piemēram, izlaižot dažas devas, lai uzturētu aktivitāti narkotikas. Piemēram, jūs varat izmantot Uregei izlaižot 1 - 3 dienas starp devām. Vecākiem cilvēkiem nepieciešama mazāka deva, lai sasniegtu diurētisku efektu.

Bērniem, kas vecāki par 2 gadiem Uregei noteiktajā īslaicīgi tikai slimnīcā 25 mg / dienā nefrotiska sindromu vai iedzimtu sirdskaiti.

Atļauts kombinācija ar narkotiku analogā Uregita no citām farmakoloģiskās grupas diurētiskie līdzekļi.

Blakus efekti

Uregei bieži izraisa ūdens-elektrolītu līdzsvara (pārmērīgu zaudējumu kālija, nātrija, ūdens, alkalozi, paaugstināts urīnskābes) pārkāpumus. Ir nepatīkamus simptomus, piemēram, sāpes vēderā, vemšana, caureja, troksnis ausīs un dzirdes zudums, redzes traucējumi, galvassāpes, izmaiņas asinsainā (samazināts trombocītu skaits, neesamība neitrofilu), ādas izsitumi, drudzis.

Яндекс.Метрика