Uretāna

Uretāna - karbamīnskābes etilestera.

Uretāna pieejams  Formula uretāna
 pulvera - bezkrāsaini kristāli sarecināšanas, nedaudz sāļa garša. Tas ir bez smaržas, viegli šķīst spirta un ūdens, lai veidotu bezkrāsainu šķīdumu.

Uretāna pieteikumi medicīnā

Par cilvēka uretāna piemīt nomierinoša un nomierinoša iedarbība. Raksturīgi, miega notiek pēc divdesmit minūtēm un ilgst četrus līdz astoņas stundas.

Pārskatīšana uretāna viegli panesams, bet reti izmanto kā hipnotisks no valsts bez pastāvīgas un zemo aktivitāti efektu salīdzinājumā ar citiem miega zālēm.

In pediatrijas praksē uretāna izmanto kā pretkrampju un nomierinošs garo klepu.

Parasti, pieaugušo deva ir 1-2 g uz uzņemšanu, bet ne vairāk kā 4 grami dienā. Noteiktās narkotiku devu, 0, 5-1 g uzņemšanu zīdaiņiem, bet ne vairāk kā 1, 5 g dienā.

Lietot narkotikas, lai ārstētu hroniskas mieloīdas leikēmijas.

Šim nolūkam, ievadīts 1 g narkotikas no diviem līdz četriem reizes dienā uz vienu mēnesi. Ārstēšanas kurss ilgst vidēji 60 līdz 120 g formulēšanā. Vienu nedēļu pēc sākuma devas daudzumu leikocītu un nenobriedušu formām samazinās, un pēc divām nedēļām aknu un liesas tika samazināta izmēra. Atbrīvošana parasti ilgst līdz sešiem mēnešiem.

Blakusparādības uretāna

Kā uzskata uretāna norīšana var izraisīt dispepsija. Lai izvairītos no tām, ir ieteicams:

  • veikt narkotiku kapsulas un dzer savu sārmainu ūdeni;
  • ievadīt vēnā 40% glikozes šķīduma;
  • palielināt dienas devu askorbīnskābi.

Ar slikta panesamība intramuskulāras injekcijas, ir atļauts veikt 25% šķīdumu 4 ml vai 50% šķīdums, 2 ml trīs reizes dienā. Dažos gadījumos pat vēlams intramuskulāri pieteikumu.

Kontrindikācijas

Uretāna ir kontrindicēta  Uretāna pulveris
   akūta un hroniska leikēmija, kas notiek ar ģeneralizētu limfadenopātiju un splenomegāliju ar ievērojama, kā arī subleukemic vai aleukemic formām. Jūs nedrīkstat lietot zāles par aterosklerozi.

Uretāna Programmas veterinārā

Nelielās devās uretāna piemīt nomierinoša un iemidzinošs efekts. Lielās devās suņiem un trušiem tas izraisa anestēziju ar maziem novirzes no sirds un asinsvadu sistēmas un elpošanas bez solis motora uzbudinājums.

Tā darbojas uz zirgiem un liellopiem, pat lielās devās.

Uretāna izdevīgi izmantot kā narkotiska un hipnotisks laboratorijas dzīvniekiem (truši, peles, žurkas).

Anestēzijai izmanto kazas, aitas un suņi, kopā ar magnija sulfāta dozēšanas 0, 25 g pulvera uz kg dzīvnieka ķermeņa svaru. Šajā gadījumā, magnija sulfāta šķīdums tika pievienots 10%, kas aprēķināti devas, gaidot ir pilnīgi izšķīdis un ievada intravenozi.

Šāda deva ir jāievada intramuskulāri:

  • Kaķi - 0, 5-0, 75 g;
  • Suņi - 0, 3-0, 5 g;
  • Cāļi - 1-2 g

Intravenoza deva uretāna ir:

  • Suņiem - 0, 3 g;
  • Aitām un kazām - līdz 0, '25

Uzglabāšanas nosacījumi

Uzglabāt pulveris sausā, tumšā vietā cieši noslēgtos stikla burkās.

Яндекс.Метрика