Urālos

Urālos - rīks, kas tiek izmantota, lai novērstu veidošanos un likvidēšanu urīnceļu akmeņiem.

Farmakoloģiskā darbība

Ir Ural  Iepakošanas Ural Do
 maisījums sāļu ar stiprām bāzēm kopā ar vāju skābju. Kad izšķīdina ūdenī, tas disociē par joniem pastāvīgi uztur sārmains urīns (alkaloze), un mainīt pH robežās 2-7 jūnijs, 5. Ar šādu skābuma urīna urīnskābes sāļu paliek šķīdumā, un nevar būt akmeņus. Tas atspoguļo ietekmi narkotiku nefroliticheskoe. Reakcija uz atkarīgs no devas.

Alkaloze samazina uzsūkšanos citrāta nieru kanāliņos un palielina tās izdalīšanos. Šajā gadījumā arī samazināts urīna izdalīšanos kalcija.

Urālos, un gandrīz visi ātri uzsūcas no gremošanas trakta, biopieejamību tās aptuveni 100%. Tas ir gandrīz pilnībā metabolizējas organismā. Izdalās ar urīnu. Ārstējot datu nozīmē, ka nav izmaiņas elektrolītu vai asins gāzi.

Form release Uralita Do

Zāles tiek ražots granulu veidā, lai šķīduma iepakojuma iekšpusē satur 280 g

Indikācijas ir Uralita

Saskaņā ar instrukcijām Urāliem ir izmantoti, lai novērstu veidošanos un likvidēšanu urīnskābes un kalcija-esošajiem akmeņiem urolitiāzi, tostarp akmeņi urīnpūslī. Kad urikozurii un vēlu ādas porfīrija narkotiku darbojas patoģenēzi, alkalizes urīnu.

Šis rīks ir iekļauta ārstēšanas shēmas citotoksisku narkotiku novērstu iespējamās komplikācijas.

Kontrindikācijas

Zāles netiek izmantota, ja akūtas vai hroniskas nieru un sirds mazspējas, smagas vielmaiņas alkalozi, apstiprina laboratorijā, ja hroniskas urīnceļu infekcijas, ko izraisa mikroorganismi, kas sadalītu urīnvielu, neiecietība rīka, ja jūs vēlaties, lai stick ar stingru diētu bez sāls, piemēram, nieru slimības vai hipertensija. Nesaņem atgriezenisko saiti par Urāliem ir bērniem līdz 12 gadu vecumam, gan grūtniecēm un ar krūti barojošām sievietēm, tāpēc to apstrāde ar šo narkotiku nav ieteicama.

Lietošanas instrukcijas Uralita Do

Ar instrukcijām ir iekšā, izšķīdinot granulas glāzē ūdens. Devu palielinājies individuāli, atkarībā no atbildes urīnu. Svaigu urīna reakcija mēra ar indikatoru dokumentiem. Vai to pirms katras regulārās medikamentiem. Šim rādītājam ir samitrināts ar urīnu un 2 minūšu laikā, salīdzinot ar pelēkās skalas. Tas ļauj noteikt skābumu urīnu ietvaros 5, 4 - 7, 4. Gadījumā, ja ārstēšanā cistīna akmeņu un vēlu ādas porfīrija izmantot speciālu rādītāju ar dažādiem pH 7 ar 2 - 9, 7.

Vidējā deva  Graudains Ural In
 Pie Uralita ir 4 mērkarotes dienā (1 - no rīta, 1 - diena, 2 - nakts). Ir svarīgi, lai uzturētu pH vērtību robežās, vēlamajā līmenī. Kad cistīna akmeņi ir 7, 5 - 8, 5, urolitiāze, urikozurii 6, 2 - 6, 8, 7, porfīrija, 2 - 7, 5, ārstēšana ar citostatiķi - 7 0. Ja vērtībām pH augstāks nekā samazināt devu - mazāk nekā vakara pieņemšanā pie 0, 5 ēdamkarotes, ja pH ir zemāks, palielināt devu 0, 5 mērīšanas karoti.

Attiecībā uz viedokļos URAL ir tajā pašā laikā ņemot alumīnija saturošas vielas var palielināt absorbciju alumīnija jonu asinīs, tas ir nepieciešams, lai uzturētu intervāls starp tiem ir vismaz 2 stundām.

Ārstēšana var būt ilgstoša, ar vai bez pārtraukumiem, vidējās 1 - 6 mēneši. Ārstēšanas ilgums nosaka ārsts.

Blakus efekti

Kā uzskata Urālu tā panes labi, ļoti reti izraisa slikta dūša, vemšana, vēdera uzpūšanās un sāpes vēderā, caureja. Kā likums, viņi ir vieni.

Яндекс.Метрика