Urīnviela

 Urīnviela
 Urīnviela - produkts no olbaltumvielu metabolismu organismā, tiek izmantota medicīnā kā diurētiķis.

Farmakoloģiskā darbība

Urīnviela, nodrošinot diurētiķis un žāvēšanai iedarbība, mazina un novērš tūsku smadzeņu, pazemina acs iekšējo spiedienu, toksiskas plaušu tūsku.

Produkta veids

Var iegādāties veidā urīnvielas pulvera (iegūts no urīnvielas šķīduma, šķīdinātāju parasti nodrošina), ziedes, losjoni.

Indikācijas Urea

Karbamīda lieto neiroķirurģijā ir pietūkums smadzeņu agrīnā stadijā oftalmoloģijā - paaugstinātā acs iekšējais spiediens, kas ir kopā ar glaukomu (īpaši efektīvs līdzeklis pret akūtu uzbrukumiem).

Arī zāles, ko lieto septisko brūces, ārstēt sēne uz nagiem, ihtioze (sabiezējumi pārslu, uz kuriem ar ādu), hiperkeratoze (sabiezējums no ārējā slāņa ādas).

Mode piemērošanas

Karbamīda šķīdums, ko ievada intravenozi tas ir nepieciešams, lai sagatavotu sterils tieši pirms ievadīšanas. Ieviešanas risinājuma likme - 40-60-80 pilieni / min. Ja jūs vēlaties saņemt ātru efektu, atļauts iebraukt risinājums ar ātrumu 80-120 pilieni / min.

Kopējais deva - 0 5-1 5g / kg ķermeņa svara. Act nozīmē, sākot pāri 15-30min pēc lietošanas, sasniedz maksimumu pa 1-1, 5h un ilgst 4-14ch.

Ja nepieciešams, urīnvielas šķīdumu var atkārtoti ievadīt, bet ne vairāk 2-3r intervālos 12-24ch.

Šķīdums 30% vai 50%, cukura sīrupu lieto perorāli devā 0, 75-1, 5g / kg. Tika konstatēts, ka glaukoma intraokulārais spiediens samazinājās pēc iekšējā pieteikuma izmantojot 30-45min kā pēc intravenozas pilienu. Bet smadzeņu tūska pēc iekšējai lietošanai pēc dažām stundām tikai samazinās.

Lai novērstu dehidratāciju (simptomi: slāpes, sausa mute), ko ievada pacientam intravenozi pilienu nātrija hlorīda vai glikozes (500-800ml) ar askorbīnskābi (0, 2-0, 3G), vitamīnu Bi (0, 1-0, 15g) .

 Doctor krēms ar urīnvielas sastāvā
 Lietojot pacientiem urīnvielas risinājumu, kas ir bezsamaņā vai narkozē jāstājas urīnpūšļa katetru.

Kad sēne mīkstināšanai naga plāksni, izmantojot 30% urīnvielas ziedi un ārstēšanai hiperkeratozes, ihtioze - 10% krējuma.

10% urīnvielas šķīdumu izmanto, lai attīrītu brūces strutas un atmirušās - padarīt apūdeņošanas piemērots mitrās apsējus.

Blakus efekti

Urīnviela var nopirkt bez receptes, bet, izmantojot savu līdzekļus, jums vajadzētu zināt, ka tas var izraisīt grēmas, ēstgribas zudums, vemšana, slāpes, slikta dūša, sausa mute, iekaisumu un vēnu tromboze (vietā, kur veikta injekcija risinājumu).

Ja jums Urīnviela zem ādas, var attīstīties nekrozi, izraisīt kairinājumu.

Kontrindikācijas urīnvielas

Urīnviela ir kontrindicēta sirds mazspēju, nieru, aknu, ar intrakraniālas asiņošanas.

Jūs nevarat vienlaicīgi piemērot urīnvielas kopā ar citiem diurētiskiem līdzekļiem.

Яндекс.Метрика