Urodan

Urodan - kombinēts medikaments, veicina izdalīšanos urīnskābes no organisma.  Granulas Urodan

Līdzīga efektu kolēģiem Urodana: Atofan, Urozin, blemaren.

Struktūra un sastāvs

Urodan ražots veidā viegli ūdenī šķīstošu baltas granulas.

Narkotiku kompozīcija satur maisījumu Urodan 2, 5 daļām piperazīna fosfātu, 8 daļās Heksamīna, 2, 5 daļām nātrija benzoāts, 2 daļas litija benzoāts vai citrāts, 10 daļām nātrija hidrogēnfosfāta 37, 5 daļām nātrija bikarbonāts, 37, 5 daļas vīnskābes un cukurs (1, 9 g). Turklāt, sausā Urodana tas ietver ļoti standartizētu ekstraktu no lapām Miltenes.

Farmakoloģiskās iedarbības Urodana

Urodan Urodana un analogi ir pretiekaisuma, antiseptiska un diurētisku darbību. Granulas Urodana satur daudz miecvielas un Arbutin, palīdz attīrīt urīnceļu ar patogēniem floras un produktu iekaisumu. Glikozīds arbutin ietverts ekstrakts Miltenes lapu, reibumā fermentu arbutazy sadalās glikozē un bezmaksas hidrohinona. Hidrohinonu ir vietējo kairinošas un antibakteriāla iedarbība, uzlabo aktivitāti oksidēšanās-reducēšanās procesus, ietekmē vielmaiņu, absorbciju skābekļa audiem, regulē koncentrāciju kālija, glikozes, glutations samazinās diabēta ketoacidozi. Izceļas caur nierēm ar urīnu, hidrohinonmetilēteris kaitinošas nieru audu un palielina izdalīšanos urīnā. Tanīni traucēt reprodukciju un kavēt augšanu vairumā baktēriju.

Ir atsauksmes Urodane kā preparātiem, kam protivopodagricakih rīcību. Piperazīna un litija sāļi, ir daļa no Urodana, kas nonāk saskarē ar urīnskābes, pārvērš viegli šķīstošo savienojumu, un šādā veidā izdalās ar urīnu (pH no urīna tiek pārvietoti uz sārmaino pusi).

Indikācijas Urodana

Saskaņā ar instrukcijām Urodan būtu ko izmanto, ārstējot šādu slimību:

  • podagras;
  • spondilīts;
  • hronisks poliartrīts;
  • nefrourolitiaza.  Blemaren - līdzīgi Urodana

Kontrindikācijas

  • jutība pret jebkuru sastāvdaļu sastāvam;
  • organiskie slimības centrālās nervu sistēmas;
  • diabēts.

Grūtniecības un bērna zīdīšanas laikā, pirms sākat lietot zāles, jākonsultējas ar ārstu.

Blakusparādības Urodana

Atsauksmes Urodane liecina, ka zāles var izraisīt nelabumu, galvassāpes, sāpes vēderā. Ir arī izskata Urodane apliecina, ka pārdozēšana šīs zāles var izraisīt trīci, alkalozi, trauksme un tonizējoša krampji.

Dozēšanas instrukcijas Urodana

Viena tējkarote zāļu atšķaida ar pusglāzi ūdens, lai veidotu dzirkstošiem apturēšanu. Saskaņā ar instrukcijām Urodan iekšķīgi pirms ēšanas 3-4 reizes dienā. Ārstēšanas kurss ir apmēram mēnesi. Ja nepieciešams, ārstēšanas kurss jāatkārto.

Mijiedarbība

Iespējamais zaudējums efektivitāti, daloties ar Urodana ar hinidīnu un acetilsalicilskābi.

Яндекс.Метрика