Urosulfan

Urosulfan pieder sulfa narkotikām.  Formula Urosulfana
 Aktīvā viela - sulfakarbamid. Zāles ir pretmikrobu iedarbība pret Gram-negatīvām un Gram-pozitīvām baktērijām. Jo īpaši liela aktivitāte ir Urosulfan pret E. coli un stafilokoku. Šīs zāles ir bakteriostatisku iedarbību, bloķējot absorbciju mikroorganismu parabēniem, traucējot procesus sintēzes folijskābes vajadzīgs veidošanās purīna un pirimidīna savienojumu. Kā rezultātā, tā aptur augšanu un attīstību baktēriju šūnas, un tā vietā, PABA mikroorganisms šūnu notver sulphanylamide sagatavošanu.

Urosulfan ātri uzsūcas no kuņģa-zarnu trakta, asins plazma rada pietiekami augstu koncentrāciju narkotiku. Narkotiku izdalās galvenokārt izdalās caur nierēm. Augsta koncentrācija Urosulfana urīna ir antibakteriāla iedarbība uz mikroorganismiem, kas izraisa urīnceļu infekcijas. Nosēdumi no narkotikas urīnceļu notiek.

Indikācijas Urosulfana

Norādījumus, lai Urosulfanu norādīja, ka zāles lieto pie strutainas infekcijas slimībām, urīnceļu sistēma:

  • cistīts (urīnpūšļa infekcija);
  • pyelitis (iekaisums nieru iegurņa);
  • cystopyelitis (kombinācija iekaisuma nieru iegurņa un urīnpūšļa);
  • pielonefrīts (iekaisums nieru parenhīmā);
  • inficēti hidronefroze.

Kontrindikācijas Urosulfana

Saskaņā ar instrukcijām, Urosulfan kontrindicēta paaugstināta jutība uz šīs narkotikas, asins slimībām komponentiem.

Lietošanas instrukcijas deva Urosulfana

Zāles tiek ievadīts perorāli. Pirms iecelšanas Urosulfana lai noteiktu jutīgumu mikroorganismiem, kas izraisa šo patoloģiju, uz narkotikām. Vienreizējā deva ir no 0 līdz 5 1d. Daudzveidība uzņemšanas - trīs līdz piecas reizes dienā. Ārstēšanas kurss parasti ir 6-14 dienas. Maksimālā dienas deva bērniem - 2, 5 g pieaugušajiem - 7.d.

Urosulfana deva noteiktā patoloģijas, kā arī apstrādes ilgums ar šo narkotiku nosaka ārsts.  Urosulfana zāļu forma - tablete

Blakusefekts

Narkotiku Urosulfan diezgan labi panes. Reti reģistrē tādas blakusparādības kā galvassāpes, slikta dūša, leikopēniju, alerģiskas reakcijas, piemēram, ādas.

Mijiedarbība ar citām zālēm

Neiecelt Urosulfan vienlaicīgi anestezin, novokaīns, preparāti, kas satur folijskābi kā samazināšanos terapeitisko efektu. Kopīga uzņemšana ar Urosulfana butadionom, hloramfenikolu, butamidom, bukarbanom, antikoagulantu, citostatiski, imunitāti nomācoši līdzekļi var izraisīt paaugstinātu blakusparādību. Urosulfan arī uzlabo darbību hipoglikemizējošus un pretkrampju.

Pieteikums Urosulfana grūtniecības laikā

To jālieto ar īpašu piesardzību doto narkotikas grūtniecības laikā. Zīdīšanas laikā, ja nepieciešams, izmantošana Urosulfana būt laikā pārtraukt barošanu ar krūti.

Produkta veids

Urosulfan ir pieejams tablešu formā. Viena tablete satur 0, 5g aktīvo savienojumu. 12 tablešu iepakojums.

Analogus Urosulfana

Analogi šīs narkotikas ir Euvernil, Uramid, sulfonilgrupu urīnviela.

Pirms lietojot šīs zāles nepieciešams iepazīties ar instrukciju Urosulfanu. Narkotiku lietošana var izrakstīt tikai ārsts.

Яндекс.Метрика