Ursofalk

Ursofalk - aknas aģents.  Tabletes Ursofalk

Farmakoloģiskās iedarbības Ursofalk

Ursofalk Apmācības ir choleretic, bojājot holesterīna akmeņi, holesterīna līmeni pazeminoša iedarbība.

Narkotiku aizsargā šūnu membrānas no aknu un žults ceļu no bojājumiem toksisko žultsskābju un novērš izaugsmi saistaudu aknās gadījumā bojājuma hepatocītu.

Ursofalk satur savā sastāvā ursodeoksiholskābes. Tas ir kā tad, ja strukturālais apvalks atdala vismazākās struktūras žultsskābju - tā saukto jauktas micellu. Ursodeoksiholskābe arī mijiedarbojas ar lipofilā membrānas struktūru, padarot tos izturīgs pret bojājumiem. Tātad viņa saprot cytoprotective (aizsargājošo) rīcību.

Samazinot holesterīna daudzumu žultī tiek realizēts, samazinot savu reabsorbciju zarnās, apspiešanu veidošanos aknās un samazinātu izdalīšanos žultī. Žults saturs palielinās žultsskābes, tādējādi izšķīdina holesterīna žultsakmeņus, un jauni neveidojas.

Tāpat kā tās analogiem Ursofalk uzlabo sekrēciju kuņģa un aizkuņģa dziedzera vēzi.

Zāles ir imunoloģisko ietekmi - ietekmi uz saturu dažādu klašu imūnās šūnas organismā, un līmenī aknas - palēnina attīstību fibrozes pacientiem ar cistisko fibrozi, primāro aknu ciroze, alkohola aknu slimības, samazina risku barības vada vēnas. Ir pozitīvas atsauksmes Ursofalk kad iekļauti ārstēšanai ļaundabīgu slimību resnās zarnas (vēzi), tas spēj nomākt vēža šūnu augšanu.

Produkta veids

Ursofalk atbrīvot kapsulas 250 mg un suspensijas (250 ml flakonos, saturs ursodeoksiholskābes - 250 mg / 5 ml).

Indikācijas Ursofalk

Zāles ir parakstītas ārstēšanai primārā aknu ciroze, ievērojot kompensēto valstij, žults atteces gastrīts, šķīdināšanai un holesterīna žultsakmeņu gadījumā holestāzi parenterālās barošanas kompleksā ārstēšanā cistiskās fibrozes, žultsceļu diskinēzija laikā. Viņš ieteica, lai novērstu attīstību resnās zarnas vēža augsta riska grupām attiecībā uz slimību.

Nav vecuma ierobežojumu. Tādējādi izmantošana Ursofalk kā līdzekli līmeņa samazināšanu netiešā bilirubīna līmeni asinīs, iespējams jaundzimušajiem konjugācijas hiperbilirubinēmijas (dzelte).

Kontrindikācijas

Ursofalk saskaņā ar instrukcijām, neizmanto to individuālā nepanesība, ja žultsakmeņi rentgenpolozhitelnyh (tie satur daudz kalcija), iekaisuma slimības, žults ceļu un zarnu, dekompensēta aknu ciroze, žultspūšļa non-operation, pārkāpjot nieru, aknu vai aizkuņģa dziedzera.

Lietošanas instrukcijas Ursofalk

1 narkotiku lieto vienu reizi dienā (uz nakti) iekšpusē. Kapsulas ir jānorij neatverot aploksni, noskalo ar ūdeni. Vidējā dienas deva ursofalk aprēķināta svara pacienta ķermeņa, un tas ir 10 mg / kg / dienā. Ja deva pārsniedz vidējo, dienas devu var sadalīt 2 - 3 devās. Balstiekārta Ursofalk ieteicams ārstēšanai bērniem līdz 3 gadu vecumam un pacientiem, kas sver mazāk nekā 34 kg, kā arī rīšanas grūtības. Zāles ieteicams lietot ilgu laiku - no vairākiem mēnešiem līdz 2 gadiem bez ārstēšanas pārtraukumiem.

Lai izšķīdinātu žultsakmeņi pirms ārstēšanas uzsākšanas, pārliecinieties, ka tie ir holesterīns (in rentgenoloģiskās nevar redzēt), nav lielāki par 20 mm, žultspūšļa ir piepildīta ne vairāk kā uz pusi, saglabājot caurplūstamības žults trakta. Tāpat tās kolēģiem Ursofalk neiesaka izmantot līdzekļus, tajā pašā laikā, palielina saturu holesterīna žulti (klofibrāta, estrogēnu, un citi.). Antacīdi pasliktināt uzsūkšanos narkotiku.  Balstiekārta Ursofalk

Gadījumā, ja sabrukuma žultsakmeņu slimības ilgums akmeņus no 6 līdz 24 mēnešiem, bet, ja pēc 12 mēnešiem no uzsākšanas pozitīvo dinamiku netiek ievērots, ir iespējams atcelt Ursofalk jo tās turpmāka apstrāde ir nepiemērota. Lai uzraudzītu efektivitāte ārstēšanas jābūt divreiz gadā, lai izpētītu aknu un žultsceļu ar ultraskaņu un rentgenu.

Kad žults refluksa gastrīts un atviļņa ezofagītu gaita caurmērā ilgst 10 - 14 dienas.

Cistiskās fibrozes Ursofalk dienas devu līdz 20 - 30 mg / kg / dienā, primārā aknu ciroze un 15 - 20 mg / kg / dienā.

Analogi ir Ursofalk Ursosan, Urdoksa un Ursodez.

Blakus efekti

Kā uzskata Ursofalk dažreiz izraisīt alerģiskas reakcijas, caureja, dispepsija, kalcinēšana žultsakmeņi.

Яндекс.Метрика