Azopiram

 Azopiram kit
 Azopiram - reaģents atklāt slēptās pēdas asinīm medicīnas instrumenti, kas ir sagatavoti sterilizāciju.

Šīs zāles lieto, lai uzraudzītu visas rūpes presterilizing tīrīšanas medicīnas instrumenti, kas nonāk saskarē ar brūces virsmas sazinājās ar asinīm vai injicējamiem preparātiem (piemēram, komplekts darba rīku). Papildus pēdas asins Azopiram izmanto, lai atklātu pēdas rūsas, mazgāšanas līdzekli ar balinātāju, skābes par medicīnas ierīcēm.

Tirdzniecības nosaukums "Azopiram-set". Reaģenta sastāvs ietver Azopiram Aminopyrine 10% (ar etanola šķīdumu) anilīns hydrochloride 0, 10-0, 15%. Komplekts "Azopiram komplekts" ietver paketi Reaģents 1, reaģenta 2 apelsīnu caurules un baltā caurule ar reaģentu 3.

Izmantojot vienu komplektu Azopirama var turēt aptuveni 2000 izrādes reakcijas (ja plūsma darba šķīduma 2 pilieni uz reakciju).

Reaģenta Azopiram lietošana

Lai sagatavotu 1 litru šķīduma prasa amidopirina 100g un 1, 0-1, 5 g anilīna hidrohlorīda. Šķīdums ir nepieciešams, lai uz tilpumam ar papildus 95% etanola 1 litram. Iegūtais maisījums ir rūpīgi samaisīts līdz pilnīgi izšķīdis. Tiešai kvalitātes nodrošināšanu tīrīšanai medicīnas instrumenti, kas nepieciešami, lai sagatavotu darba šķīdumu, sajaucot vienādās daļās Azopirama un 3% ūdeņraža pārskābes šķīdumu. Pirms lietošanas tests piemērotību narkotiku 2-3 pilienus darba risinājumu jāpiemēro asins traipu. Ja 1 minūti violeta krāsa, reaģentu uzskata par piemērotiem izmantošanai. Ja traips neparādās, risinājumu nevar izmantot. Krāsošanas, parādījās pēc 1 minūtes pēc testa neņem vērā.

Kontrole tīrīšanas medicīnas instrumenti pirms sterilizācijas izmantojot "Azopiram komplektu" notiek medicīnas iestādēs ne mazāk kā 1 reizi nedēļā. Uzraudzības process tiek organizēts un veikts katedras vadītājs medmāsa. Reizi ceturksnī kontrole tiek veikta sanitāri epidēmijas staciju.

Lietošanas instrukcijas Azopirama

 reaģents Azopiram
 Darba šķīduma (Azopiram un 3% ūdeņraža pārskābes proporcijā 1: 1) tiek piemērota izmeklēto produktiem un medicīnas instrumentiem - tamponu vai salveti piemērots tieši rīku caur pipeti.

Lai pārbaudītu šļirci (atkārtoti), tajā ielej 3-4 pilienus darba risinājuma un atkārtoti spiežot virzuli slapjš visu iekšējo virsmu rīks.

Lai novērtētu tīrīšanas katetri un citu dobo rakstu kvalitāti tajā Azopiram ievazāt šļirci vai pipeti. Šķīdums tika nostādina 1 minūti, un pēc tam tās uzber marles pad. Reaģenta, kas ir nepieciešama, lai pārbaudītu produktu daudzums ir atkarīgs no tā lieluma.

Uzglabāšana sagatavošana

Ceļvedis Azopirama teikts, ka glabāšanas laiks sagatavotā šķīduma tumšā cieši noslēgtā pudelē temperatūrā 4 C (proti, ledusskapī) ir 2 mēneši. Ja šķīdums tiek glabāts tumsā, istabas temperatūrā, bet, tas nav uzglabāšanas laiks no 1 mēnesi.

Iezīmes lietošanas Azopirama

Attiecībā uz vieglu dzeltēšanu reaģenta Azopiram (bez nokrišņiem) nemazina tās kvalitāti.

Pārbaudot medicīnas instrumentiem, tiem jābūt istabas temperatūrā. Karsts produkts nevar tikt ieskenēti un risinājumu nevar izmantot, sildītāja tuvumā. Darba šķīdums (Azopiram + 3% ūdeņraža peroksīda) vajadzētu palikt spilgtā gaismā, un to var izmantot tikai 2 stundu laikā.

Яндекс.Метрика