Coca

 Coca vakcīna
 Coca - trakumsērga vakcīna.

Farmakoloģiskā darbība

Coca - preparāts satur vakcīnas vīruss, lai novērstu trakumsērgu.

Izmantojiet šo narkotiku organismam izstrādāt imunitāti pret trakumsērgu.

Produkta veids

Izgatavošanas vakcīnas veidā injicējamu šķīdumu vai liofilizāts.

Indikācijas

Vakcinācija Coca padara persona pēc saskares ar dzīvniekiem, - nav zināms vai ir aizdomas, trakumsērga pacienti - lai novērstu slimības.

Tāpat saskaņā ar instrukcijām Coca ar cilvēkiem, kuru profesionālā darbība ir saistīta ar dzīvniekiem (mežziņiem, veterinārārsti, mednieki, Taxidermists, piemēram), ko izmanto.

Lietošanas instrukcijas Coca

 Coca vakcinācija
 Coca injicēt vakcīnu intramuskulāri - deltmuskulī bērniem līdz 5 gadi. - Anterolaterālajā augšstilbam. Injicē vakcīnas uz gūžas muskuļa ir stingri aizliegta.

Lai sagatavotu šķīdumu, liofilizētā veidā tas tiek atšķaidīts 1 ml ūdens. Coca risinājums no atvērtā flakona pulvera vai vārītu derīgas tikai uz nākamajiem piecas minūtes. Jūs nevarat ievadīt vakcīnu, kad maināt pārredzamības krāsu flakoniem ar salauztu marķējuma godīgumu, kas ir glabāti nepareizi vai ilgāk dēļ.

Pēc potēšanas Coca vakcinēti saskaņā ar ārsta uzraudzībā jābūt pusstundu.

Saskaņā ar instrukcijām Coca var piemērot šādus vakcinācijas shēmu: 0 diena - 3d - 7.d - 14.e - 30d - 90D. Atkarībā no smaguma brūces nodarītajiem dzīvniekam, pacienta stāvokli un dzīvnieka (ja tas ir iespējams novērot to) vakcinācijas kurss var atšķirties.

Blakus efekti

Coca Vakcinācija var izraisīt reģionālajos limfmezglos, savārgums, drudzis, pietvīkumu, vājums, galvassāpes pieaugumu.

Kontrindikācijas vakcīnas Coca

Coca saskaņā ar norādījumiem, nevar izmantot cilvēku vakcinācijai ar akūtām neinfekcijas, infekcijas slimībām, hroniskām slimībām stadijā dekompensācijas, akūtu alerģiju pret antibiotikām, alerģiska reakcija pagātnē uz notiekošo vakcinācijas (izsitumi, angioneirotiskā tūska). Tie nedrīkst vakcinēties grūtniecības laikā.

Laikā, kad vakcinācijas un sešus mēnešus pēc tam, pacients nevar lietot alkoholu. Arī izvairīties no pārkaršanas, hipotermija, izsīkums.

Vakcinācija nevar darīt gan Coca vakcīnu brucelozes. Pārtraukums starp tām nedrīkst būt mazāks par vienu mēnesi.

Яндекс.Метрика