Entsevir

Entsevir - vakcīna, kas droši aizsargā cilvēkus no inficēšanās ar ērču encefalītu. Tā satur inaktivētu visu vīrusu, proti, vīruss, kas rezultātā īpašu attieksmi ir zaudējusi spēju atkārtot (reprodukcijas) un nevar novest pie slimības attīstību. Entsevir - vakcīna pret ērču encefalītu

Farmakoloģiskā darbība

Norādījumus, lai Entseviru norādīja, ka narkotiku stimulē humorālo un šūnu imunitāti pret vīrusu encefalītu. Vakcīna Entsevir rada pietiekami augstu aizsardzību pret vīrusu celmiem cirkulē Eiropā un Āzijā.

Indikācijas Entsevira

Saskaņā ar instrukcijām Entsevir lieto profilaksei ērču encefalītu. Vakcinācija nepieciešama cilvēki dzīvo un nāk ar nelabvēlīgu sastopamības ērču encefalīta vietā, jo īpaši, ja tie ir pilnīgi iesaistīti būvniecības, lauksaimniecības, apūdeņošanas un kanalizācija, ģeoloģisko un mežizstrādes operāciju. Turklāt nepieciešams vakcinēt cilvēkus, kuru darbs ir saistīts ar dzīvojamo vīrusu kultūru. Vaccine Entsevir izmanto arī imunizēt donoru, lai turpmāk saņemt no sava plazmas konkrēto imūnglobulīnu.

Kontrindikācijas Entseviru

Saskaņā ar instrukcijām Entsevir kontrindicēta šādos gadījumos:

 • Individuāla paaugstināta jutība pret narkotikām;
 • Smagas pārtikas alerģijas, jo īpaši, lai olu proteīnu;
 • Bronhiālā astma;
 • Ja iepriekšējā administrācija vakcīnas seko komplikāciju attīstību vai parādīšanās smagām reakcijām (pietūkums un apsārtums injekcijas vietā vairāk nekā 80 mm diametrā, ķermeņa temperatūras paaugstināšanās virs 40 grādiem C);
 • Epilepsija;
 • Tireotoksikoze;
 • Diabēts;
 • Vēzis;
 • Asins slimības.

Entsevir vakcīnu nedrīkst izmantot imunizācijai grūtniecēm. Tās administrācija var ne agrāk kā 14 dienas pēc dzimšanas. Arī vakcinācija netiek veikta fona akūtu slimību vai hronisku. Vakcinācija var veikt tikai vienu mēnesi pēc atveseļošanās vai atlaišanu.

Blakusparādības Entsevira

Izmantojot vakcīnu Entsevir var pavadīt:

 • Sāpīgs pietūkums mīksto audu un hyperemia (apsārtums) injekcijas vietā;
 • Neliels pieaugums reģionālajos limfmezglos;
 • Ķermeņa temperatūras paaugstināšanos līdz 38 ° C;
 • Galvassāpes;
 • Savārgums;
 • Sāpes locītavās un muskuļos (artralģija un mialģija).

Norādījumus, lai Entseviru atzīmēja, ka blakusparādības šīs narkotikas var pierādīt, pirmajās divās dienās pēc tā ieviešanas, un parasti netiek glabāti ilgāk par trim dienām.

Vakcīna Entsevir reti noved pie attīstības tūlītējas alerģiskas reakcijas (anafilakse, angioedēma).

Entsevir: lietošanas instrukcija

Narkotikas injicē deltveida muskulī. Viņa viena deva pusi. Primārā vakcinācija var veikt ar vienu no divām sistēmām: Entsevir - vakcīna intramuskulāras injekcijas

1. Pirmais vakcinācija tiek veikta izvēlētajā pacientu dienā. Otrais tiek veikta divu mēnešu laikā, un trešais - gadu.

2. Pirmā vakcinācija tiek veikta izvēlētajā pacientu dienā. Otrais tiek darīts pēc 5-7 mēnešiem, un trešais - gadu.

Revakcinācija tiek veikta reizi trijos gados. Šī vakcīna tiek ievadīta vienreiz Entsevir.

Brīdinājumi

Izmantojot vakcīnu Entsevir jebkurā gadījumā tas nav iespējams novērst intravaskulāras injekcijas, jo Tas var izraisīt nopietnas alerģiskas reakcijas, kas prasa anti-šoku un reanimācijas terapiju.

Pēc vakcinācijas, pacienti paliek veselības aprūpes darbinieku uzraudzībā apmēram pusstundu.

Veicot vakcināciju pavasara-vasaras periodā, ti, ja ir augsts aktivitāti ērču, jums vajadzētu izslēgt iespēju, kontaktu ar transplantāta infekcijas avotu par vakcinācijas laiku un divas nedēļas pēc tā pabeigšanas.

Pirms vakcinācijas potēšana ir obligāti jāpārbauda ārsts vai medicīnas māsa, lai atklātu iespējamās kontrindikācijas. Tas vienmēr dodas uz rūpīgu anamnēzi un mēra ķermeņa temperatūru. Ārstam ir personiski atbildīgs par derīguma iecelšanu vakcīnas Entsevir.

Vakcinācija jāveic tikai ārstēšanas telpā speciāli apmācīts medicīnas personāls. Birojs obligāti jābūt ar ko ātri un pilnībā sniegt palīdzību gadījumā transplantāta viņa alerģiskas reakcijas.

Zāļu forma

Entsevir vakcīna ražota vircas paredzēts intramuskulārai ievadīšanai.

Яндекс.Метрика