Gardasil

 Gardasil
 Gardasil - vakcīna, lai novērstu cilvēka papilomas vīrusa slimībām.

Farmakoloģiskā darbība

Vakcīna veido maisījumu attīrītu vīrusa daļiņu olbaltumvielu cilvēka papilomas vīrusa (HPV).

Vakcinācija ar narkotiku veicina antivielu veidošanos uz 4. HPV tipiem, novērš veidošanos pirmsvēža displāziju, dzimumorgānu kārpas, dzimumorgānu audzējiem.

Atsauksmes par Gardasil norāda augsts (100%) no vakcīnas efektivitāte

Produkta veids

Vakcīna Gardasil suspensija turpmākai intramuskulāras ievadīšanas.

Lietošanas indikācijas vakcīnas Gardasil

Zāles lieto, lai novērstu attīstību slimībām, ko izraisa HPV in bērni 9-17l, Sievietes 18-26l:.. Cancer vulvas, dzemdes kakla, maksts, dzimumorgānu kārpas, dzemdes kakla intraepiteliālo jaunveidojumu pirmā, otrā un trešā pakāpe, adenokarcinomu no dzemdes kakla, vulvas un neoplāzija maksts intraepiteliāli otrās un trešās pakāpes.

Gardasil rokasgrāmata: kā izmantot

Par bērnu vakcinācijai 9-17l, sievietes izmanto 18-26l 0 5 ml Gardasil, ko pārvalda trīs reizes: par iecelts dienā, divas un sešiem mēnešiem.

Ja ir vajadzība ātri vakcināciju ievada trīs devas Gardasil šādi: uz iecelts dienā, vienā un trīs mēnešus.

Gardasil ievada augšstilbā, tās priekšējā sānu reģionā vai deltveida muskulī.  Vakcīna Gardasil

Blakus efekti

Spriežot pēc atsauksmēm, Gardasil reti izraisa blakusparādības. Visbiežāk tas ir sāpes, pietūkums, nieze, apsārtums injekcijas vietā. Šie simptomi parasti netur ilgāk par 5 dienām, terapija netiek veikta.

Arī pacienti bieži pēc vakcinācijas narkotiku Gardasil atzīmēja izskatu galvassāpes, īsu ķermeņa temperatūras celšanās, iekaisums iegurņa, gastroenterīts.

Ir gadījumi, kad Gardasil provocē alerģiskas reakcijas, tāpēc pacientam ir nepieciešams, lai noskatītos pusstundu pēc vakcinācijas. Pētījumā, kurā veic vakcināciju, jānosaka produktiem, ja nepieciešams, avārijas anti-šoka terapiju.

Kontrindikācijas

Piesardzības pasākumi vakcinēt, ja tiek diagnosticēts pacients trombocitopēnija, ir asinsreces traucējumi.

Ja pēc pirmās devas Gardasil tika konstatēts alerģija uz vakcīnu ievada otrā un trešā deva nedrīkst būt.

Nav pētīta ieviest Silgard grūtniecēm iespēja, tāpēc tas nav ieteicams vakcinēties šajā periodā. Laktācijas periodā sievietes ir atļauts iebraukt narkotikas.

Instrukciju Gardasil arī atzīmēja, ka saskan ar rekombinanto vakcīnu pret B hepatītu tipa, pretiekaisuma līdzekļiem, antibiotikām, pretsāpju līdzekļiem, hormonālo kontracepcijas līdzekļu, kortikosteroīdus.

Dati par iespējamo saspēles vakcīnām ir imunosupresantu.

Яндекс.Метрика