Valerianahel

 Sedatīvie Valerianahel
 Valerianahel - homeopātiskās nomierinošs.

Farmakoloģiskā darbība

Nomierinošas Valerianahel pateicoties tās sastāvu parasto tinktūra apiņu, baldriāns, auzas, citronu balzams, vilkābele, kumelītes.

Izpaužas nomierinošs efekts narkotikas ir lēnām, bet pacientiem, kas lieto to, ņemiet stabilitāti terapeitiskā iznākuma.

Ir arī atsauksmes par Valerianahel, tās pozitīvo efektu bezmiegu.

Atbrīvošana forma narkotiku Valerianahel

Valerianahel novada kā pilienu skaidru tumši sarkanīgi brūna.

Indikācijas

Sedatīviem homeopātiskās pilieni palīdzēt ar neirastēnija, neirozes, trauksme, miega traucējumi.

Instrukcijas Valerianahel: kā izmantot

 Valerianahel - spirta šķīdums iekšķīgai lietošanai
 Pieaugušie saņemt līdzekļus trīs p / dienā robežās līdz 15 pilieniem. Vakarā, ieteicams izdzert 20 pilieni -, lai atvieglotu procesu aizmigt.

Zīdaiņi Valerianahel iecelts veikt 5 pilienus, ja bērns ir 2-6 gadi vai 10 pilieni ja viņš 6-12let. Dzērienus var nomest bērniem, kā arī pieaugušie, trīs p / diennaktī.

Pilienus iepriekš izšķīdināts 100ml ūdens un dzert lēnām. Ņemt tos labāk atsevišķi no ēdienreizēm: pusstundu pirms vai stundu pēc ēšanas.

Saskaņā ar instrukcijām Valerianahel narkomānijas ārstēšanas ilgst vismaz 3-4 nedēļas. Atkārtotas kursi var būt, bet tikai ārsts var veikt atbilstošo iecelšanu.

Pēc zāļu lietošanas pudeli ar pilieniem ieteicams nekavējoties slēgti. Rašanās laiku, maz nokrišņu vairāk, flakons ir atļauta.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Valerianahel alergēnas. Tas notiek dažos gadījumos, ja pacients ir izteikts paaugstināta jutība pret alkoholu, kas ir daļa no Valerianahel augiem un citām sastāvdaļām.

Kontrindikācijas

Sakarā ar alkohola saturu produktā palīgviela (60%), nevar tikt ņemts Valerianahel bērniem līdz 2 gadiem. Pilieni ir kontrindicēti, kad atklāt paaugstināta jutība pret tās sastāvdaļām.

Ārstēšanas laikā, paturiet prātā, ka Valerianahel dažos gadījumos var samazināt koncentrāciju uzmanību, izraisīt vieglu atpalicību. Ja šie simptomi parādās, vadot transportlīdzekli vai apkalpot cita veida sarežģītu mašīnu un iekārtu, ir jāatsakās. Ja tas nav iespējams, ir nepieciešams pārtraukt ārstēšanu un konsultēties ar neirologu, iespēju mainīt iecelšanu.

Яндекс.Метрика