Validol

 Aktīvā viela Validol - mentols risinājums

Validol - nomierinošs.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela Validol - mentols risinājums mentil- isovalerate. Zāles ir nomierinoša un refleksu vazodilatatora efektu, ko izraisa kairinājumu nervu galiem. Arī, narkotiku, kuri iedarbojas uz receptoriem gļotādu, ļauj iegūt vairāku vielu, ņemot daļēji regulācijā asinsvadu caurlaidību.

Kad resorbcija Validol tableti zem mēles efekts notiek 5 minūšu laikā.

Produkta veids

Validol tabletes, kapsulas un pilieni zemmēles lietošanai (zemmēles).

Indikācijas Validol

Saskaņā ar instrukcijām Validol norādītas stenokardiju, viltus stenokardiju, neirozes, galvassāpes, jo izmantošanu nitrātu, histērija.

Efektīva izmantošana Validol sindroma slimības, lai novērstu sliktu dūšu un vemšanu pie gaisa un jūras slimības.

Lietošanas instrukcijas Validol

 Validol
 Tabletes Validol ņemt zem mēles (zem mēles) par 1. 2-3r tablešu / dienā. Atkarībā no efektivitātes ārstēšanas kursa nosaka tās ilgumu. Ja pēc tablešu uz 5-10min. nav novērota dēļ terapeitisko efektu, vēlams piemērot citus līdzekļus.

Drops Take 3-6kap. vienā reizē. Validol pilienveida cukurs tiek turēts mutē, līdz izšķīst. Saskaņā ar instrukcijām Validol viņa dienas deva nedrīkst būt lielāks par 9-24 pilieni, un daudzveidība saņemšanas - 3-4 / diennaktī. Devu var palielināt, ja medicīniski nepieciešams.

Pieteikuma Validol kapsulas no shēmas piemērošanas tabletēm.

Blakus efekti

Pieteikums Validol retos gadījumos var izraisīt asarošanu, vieglu nelabumu un reiboni. Šo simptomu novēršana nav nepieciešama ārkārtas procedūras, viņi parasti iet par to pašu.

Kontrindikācijas Validol

Instruments nav parakstītas individuāli neiecietību tās sastāvdaļu, jo smaga hipotensija, akūta miokarda infarkta.

Esiet piesardzīgs iecelt Validol grūtniecības laikā, laktāciju. Validol grūtniecības laikā var iecelt amatā tikai ar īpašiem medicīnisku iemeslu dēļ.

Ja pieņemts Validol par instrukcijas pieļautajiem noteikumiem, tas nerada problēmas ar ātrumu reakcijas, un līdz ar to iespējams kontrolēt citus mehānismus transporta un to terapijas laikā.

Nav pētīta izmantot Validol bērnus iespēja.

Kā daļu Validol bez cukura, tāpēc tas tiek atļauts ņemt diabētiķi (bez cukura kā palīgvielas).

Яндекс.Метрика