Valium

 Valium - narkotiku trankvilizators
 Valium - narkotiku trankvilizators.

Farmakoloģiskā darbība

Valium ir spēcīga miorelaksējošu, nomierinošs, pretkrampju un hipnotisks efekts.

Pret pieteikuma Valium samazināšanās spiedienu, vazodilatācija, palielinot sāpju slieksnis, kritums lēkme (sāpīgas krampjiem), samazinot ražošanu kuņģa sulas naktī.

Spriežot pēc atsauksmēm, Valium stājas spēkā tikai pēc 2-7 dienām terapiju. Pacienti ar aritmiju, parestēzija, cardialgia atzīmēja, ka pozitīvais efekts Valium tiek novērota beigās pirmās terapijas nedēļas.

Kad abstinences sindroms rodas hroniska alkoholisma, Valium palīdz mazināt trīce, uzbudinājums, halucinācijas, novērstu un delīriju (garīgi traucējumi, kas saistīti ar apziņas traucējumi).

Atbrīvošanas forma Valium

Pieejams Valium tabletes, risinājumi intramuskulāri, intravenozi.

Valium bez receptes netiek atbrīvota, jo tas tiek uzskatīts spēcīgs zāles. Īstenot narkotiku var tikai aptiekas, kurām ir licence, tāpēc nopirkt Valium bez receptes var būt tikai nelegāli

Indikācijas

Veikt Valium trauksme, Disforija, bezmiegs, spazmas skeleta muskuļu spastiskām nosacījumiem, ko izraisa muguras smadzeņu vai smadzeņu (stingumkrampjiem, atetoze smadzeņu paralīze), artrīts, bursīts, miozīts, reimatoīdais pelvispondiloartrite, pakāpeniskai hronisks artrīts, osteoartrīts, kas kopā ar skeleta muskuļu spriedze, stenokardiju, mugurkaula sindroma, spriedzes galvassāpēm.

Saskaņā ar instrukcijām, ņemot Valium alkohola abstinences sindromu, ja pacients attiecīgo trīce, spriedze, nemiers, ļoti satraukti.

Valium var iekļaut kompleksā terapijā hipertensijas, čūlas, kuņģa-zarnu trakta traucējumi, kas rodas ginekoloģijā un dzemdniecībā (psihosomatiskām, menstruāciju un menopauzes), epilepsiju, sirdslēkmes, ekzēma un citas ādas slimībām, kas saistītas ar kairinājumu un niezi.

Ar Valium pavadīt premedikācija pirms operācijas un diagnostikas endoskopisko manipulācijām pirms vispārējās anestēzijas.

Ir atsauksmes par Valium, lieto dzemdniecībā: zāles, ko izmanto, lai atvieglotu darbu, priekšlaicīgas dzemdības (tikai beigās trešajā trimestrī) un priekšlaicīgu atslāņošanās placentas.

Valium rokasgrāmata: kā izmantot

 Valium tabletes
 Kad hypochondriac un histēriski reakcijas, nervozitāte, disforija, fobijas veikt Valium par 2-3r 5-10mg / dienā.

Kad alkohola abstinences sindroms narkotiku 3-4r veikt 10 mg / dienā pirmajās 24 stundās. Otrajā un turpmākajos dienās veikt 3-4r 5 mg / dienā.

Vājas un vecāka gadagājuma pacientiem, kuri cieš no aterosklerozes, un sākumā terapijas noteikts narkotiku deva 2 mg divas p / dienā.

Pacientiem, kuri nespēj pamest darbu terapijas laikā, ieteicamā deva Valium ir 2, 5 mg, veikt to 1-2r / 5 mg vienu reizi dienā vai vakarā.

Kad neiroloģiskās deģeneratīvām slimībām veikt Valium tabletes 2-3r / dienā 5-10mg.

Kad stenokardija un paaugstināts spiediens 2-3r veikt 2-5mg / dienā, ar mugurkaula sindromu - 4p 10mg / dienā (ar gultas režīms).

Osteoartrīta, hronisks artrīts, reimatoīdais pelvispondiloartrite Valium noteikt devu 5 mg, kas pieņemts 1-4r / dienā.

Miokarda zāles ievada intramuskulāri - 10mg ārstēšanas sākumā, un tad pāriet uz tabletes Valium - 1-3r 5-10mg / dienā.

Par sedāciju defibrilāciju šīs narkotikas laikā tiek ievadīts intravenozi - 10-30mg.

In spastiskām apstākļos reimatisma izcelsmes, mugurkaula sindroms 10mg intramuskulāri, un tad doties uz tablešu - 1-4r 5 mg / dienā.

Ārstēšanai menstruāciju, menopauzes, psihosomatiski traucējumi, preeclampsia Valium par instrukcija ņemt 2-3r / dienā 2-5mg.

Procedūra sākas ar preeclampsia 10-20mg devas ievada narkotikas intravenozi, un pēc tam pārnes uz tabletēm - trīs rindas 5-10mg / dienā. Ja eklampsija laikā krīzes Valium intravenozi - 10-20mg.

Lai atvieglotu darbu pēc dzemdes kakls ir pilnībā atvērta 2-3 pirkstu 20mg narkotiku var intramuskulāri. Kad placentas atdalīšanās agri, priekšlaicīgas darba zāles ievada intramuskulāri - 20mg un 20mg vienu stundu. Balstdeva šajās valstīs - 3-4r 10-20mg / dienā. Kad placentas atdalīšanās ārstēšana jāveic bez pārtraukuma. Atsauksmes par Valium liecina, ka visefektīvāko izmantošanu narkotiku jāpilda vēl nav nogatavojušies augļi.

Lai veiktu premedikāciju ar anestēziju un ķirurģijā lietojat Valium, lai saņemtu instrukcijas pirms operācijas - 10-20mg iekšā. Stundu pirms anestēzijas ievada pieaugušajiem narkotiku intramuskulāri - 10-20mg, bērni - 2, 5-10mg. Par administrēšana anestēzijas ievada intravenozi Valium - 0 2-0 5 mg / kg.

Bērni ar reaktīvās un psihosomatiski traucējumi, spastiska apstākļi Valium iecelt atkarībā no vecuma: 6-12mes - 1-2, 5 mg vai 40-200mkg / 3-4r kg / dienā. Tabletes Valium bērniem 1-3 gadiem iecels devā 1 mg; bērni 3-7l - 2mg, Bērniem līdz 7 gv un vecāki - 3-5 mg. Kad status epilepticus un smagas epilepsijas lēkmes bērniem vecumā no 30 dienām - 5L narkotikas intravenozi 0, 2-0, 5 mg katru 2-5min. Maksimālā deva - 5 mg; 5l bērni un vecāki injicēt 1mg katru 2-5min. Maksimālā deva - 10 mg.

Kad stingumkrampji, muskuļu relaksāciju bērniem vecumā 30 dienām - 5L narkotiku intramuskulāri vai intravenozi - 1-2mg, 5L un vecākiem bērniem - 5-10mg.

Trauksmes teikts Norādījumi par Valium intravenozi devā 0, 1-0, 2 mg / kg, atkārtotu injekciju ik pēc 8 stundām. Pēc tam, kad simptomi izzūd, veikt Valium tabletes.

Kad motors ierosmes zāles tiek ievadīts intravenozi, intramuskulāri - 10-20mg trīs p / dienā.

Muguras smadzeņu traumas, pievieno hemiflēģijas, paraplēģija, horeja pieaugušo zāles ievada intramuskulāri devā 10-20mg; bērni - 2-10mg.

Ņemot vērā to, ka šīs devas ir vidēji, bet iecelšana tiek veikta atkarībā no pacienta stāvokļa, nopirkt Valium bez receptes un pieņemt bez konsultēšanās ar ārstu nevar.

Blakusparādības Valium tablešu un risinājumu

Ārstēšanas sākumā var rasties reibonis, miegainība, nogurums, dezorientācija, slikta kustību koordināciju, letarģija, amnēzija, atpakaļejošu, var palēnināt motorizētus un garīgās reakcijas, traucētu uzmanību.

Spriežot pēc atsauksmēm Valium retos gadījumos, tas rada eiforija, trīce, galvassāpes, depresija, depresija, apjukums, vājums, disartrija, muskuļu spazmas, halucinācijas, uzbudinājums, katalepsiju, bailes, aizkaitināmība, trauksme, bezmiegs.

Bez tam, Valium var izraisīt neitropēniju, agranulocitoze, trombocitopēnija, anēmija, sausa mute, žagas, slikta dūša, vemšana, aizcietējums, grēmas, gastralgia, tahikardija, samazināts spiediena, sirdsklauves, urīna nesaturēšana, nieru darbības traucējumiem, samazināta vai palielināta libido, dismenoreja , alerģijas, centrālās nervu sistēmas depresija, elpošanas mazspēja, flebīts, tromboze.

Ir arī atsauksmes par valium, kas izraisa redzes traucējumi, elpošanas, svara zudums, bulīmija.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka nomierinošs pieradumu, pasliktinās tās pēkšņi anulēšanu, tāpēc nopirkt Valium bez receptes, un ņemt sev ir ļoti kavēti.

Kontrindikācijas

Valium, lai saņemtu instrukcijas netiek ievadīts pacientam ir šoka stāvoklī, koma, akūta saindēšanās ar alkoholu un narkotikām, paaugstināta jutība, glaukomu, myasthenia gravis, akūtu elpošanas mazspēju, smaga hroniska obstruktīva plaušu slimība, grūtniecības, zīdīšanas. Neparedz zāles bērniem līdz sešiem mēnešiem.

Kontrindikācijas ietver Valium iegādi bez receptes, un izmantot to bez ārsta iecelšanu.

Яндекс.Метрика