Valocordin

 Valocordin

Valocordin - nomierinošas īpašības, kas ir zāļu, kas iedarbojas uz centrālo nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Zāles ir gan spazmolītiskais, nomierinošs un miega gaisma, kas izraisa to valokordin sastāvu.

Kā daļu no etilesteri valokordin bromizovalerianovoy alfa skābes (miega tableti, nomierinošs, spazmolītiskais), fenobarbitāls (miega tableti, nomierinošs, vasodilator vielu), piparmētru eļļa - izņemot spazmolītiskais, tas ir vazodilatējošs efekts.

Produkta veids

Valocordin novada kā pilienu pudelītēs.

Indikācijas valokordin

Piešķirt Valocordin ar norādēm: neirozes, kopā ar paaugstinātu uzbudināmību, spazmas koronāro asinsvadu, bezmiega, tahikardija.

Saskaņā ar instrukcijām Valocordin arī uzņemt sākumposmā hipertensija, zarnu spazmas.

Lietošanas instrukcijas valokordin

 Valocordin pilienus
 Veikt Valocordin par liecību pirms ēšanas, iekšpusē, atšķaidot ar nelielu daudzumu ūdens pilienu. Ārstēšanas un devas Protams noteikts individuāli, bet instrukciju valokordin norādīja, ka pieaugušie var prinimat15-20kap. trīs p / dienā. Ja jūs vēlaties, lai atrisinātu problēmu ar aizmigt, devu var palielināt līdz 30 pilieniem.

Uz vienu gadu dzīves Bērni narkotiku izraudzīties ātrumu vienu pilienu fondiem. Metožu un ārstēšanas ilgums bērnu daudzveidība nosaka ārsts, pamatojoties uz medicīniskām indikācijām.

Blakus efekti

Pieteikums valokordin parasti neizraisa blakusparādības, pat ja ārstēšanas ilgumu. Bet dažreiz dienas laikā var tikt novērota neliela reibonis, miegainība.

Arī ilgtermiņa narkotiku lietošana var attīstīties hroniskas saindēšanās bromīdu, kas tiek izteikta apātija, nomākts garastāvoklis, par kustību koordināciju, izskatu konjunktivīts, hemorāģisko diatēzi, rinīta zaudējumus.

Kontrindikācijas valokordin

Ceļā atcelšana valokordin indikācijas ir aknu porfīrija akūtā stadijā, trūkums nieru, aknu, palielināta jutība pret vielām ar valokordin sastāvu.

Kontrindicēts grūtniecības un laktācijas laikā.

Tajā vienlaicīgi uzņemšanas valokordin un citiem nomierinošiem līdzekļiem vai etanolu ir palielinājusies efektu narkotiku.

Pieteikums valokordin paātrina vielmaiņu un mazina ietekmi kontracepcijas, lieto iekšķīgi, kortikosteroīdi, kumarīna atvasinājumu, grizeofulvīnu. Valocordin arī palielina toksicitāti narkotiku saturošu metotreksātu.

Яндекс.Метрика