Vazoket

 Vazoket
 Vazoket - sirds un asinsvadu zāles angioprotective rīcība.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela diosmin Vazoketa darbojas - viela, kas samazina draudus spriedzi vēnas, novērš stagnāciju asinis tiem, uzlabo to toni. Bez tam, diosmin palielina limfas drenāžu un samazina caurlaidību limfvadu.

Vazoket ir arī pretiekaisuma darbība.

Produkta veids

Tabletes 600 mg Vazoket.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Vazoket norādītas vēnu nepietiekamību limfas sākumposmā hroniska (simptoms - smaguma sajūta kājās), vai smaga slimība, ar raksturīgo pietūkums, sāpes un krampji.

Vazoket 600 ir efektīvas arī akūtu vai hronisku hemoroīdi. Ir pozitīvas atsauksmes no Vazokete piemēro varikozas vēnas uz kājām un mikrocirkulāciju traucējumiem.

Lietošanas instrukcijas Vazoketa

 Vazoket 600
 Ar varikozas vēnas un vēnu nepietiekamības limfas sākotnējā stadijā piešķirts uzņemties 1. Vazoket tabulā / dienā, vēlams no rīta, pirms ēšanas. Vazoketom ārstēšanas kurss parasti ilgst divus mēnešus. Ja pacients ir atrasts smagā formā limvo-venozo nepietiekamību, protams, ir pagarināts par 3-4 mēnešiem. Terapija kursi notika ik pēc 2-3 mēnešiem.

Kad hemoroīdi un akūts paasinājums viņa hroniskā stadijā Vazoket600 iecelt 2-3 tab / dienā. Saskaņā ar instrukcijām šajā slimību Vazoket dzērienu ēšanas nedēļu laikā. Ja nepieciešams, ārstēšana tiek pagarināts līdz Vazoketom 1-2mes., Ņemot gada 1. tabulā / dienā.

Grūtniecēm ārstēšanā venozās nepietiekamības limfas ņem 1 tableti Vazoketa 600 dienā. Bet ārstēšana tiek uzsākta tikai II-III trimestrī un apstāties uz 2-3ned. pirms piegādes.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Vazokete, norādot iespēju gremošanas traucējumu ārstēšanas ar narkotiku laikā, kopā ar grēmas, caureja, slikta dūša, smaguma sajūta kuņģī, vemšana.

Arī piemērošanas laikā Vazoketa var rasties (reti) galvassāpes.

Kontrindikācijas

Vazoket 600 nav paredzēts bērniem un pusaudžiem līdz 18 l, klātbūtnē neiecietību pret aktīvo sastāvdaļu un citiem elementiem, narkotikas.

Iecelšana Vazoketa grūtniecība ir iespējama, jo ir pierādījumi nav par embrija augļa attīstību un mātes blakusparādībām pēc izmantojot Diosmin pārkāpumiem, taču nav pierādījumu saskares ar aktīvās vielas mātes pienā, tāpēc Vazoket ne zīdīšanas laikā norādīja.

Яндекс.Метрика