Velafaks

 Velafaks 75 mg
 Velafaks - antidepresants aģents

Farmakoloģiskā darbība

Rīcība Velafaksa balstoties uz tās spēju stimulēt nosūtīšanu impulsu nervu centrālajā sistēmā.

Aktīvā sastāvdaļa narkotiku - venaflaksin, ķīmiskais sastāvs nav saistīts ar kādu no zināmajiem grupu antidepresants medikamentu.

Produkta veids

Velafaks tabletes.

Indikācijas

Velafaks administratīvi novērst, depresijas ārstēšanai.

Šis pozitīvas atsauksmes par Velafakse saka, ka aizdot sevi jebkuru narkotiku depresijas, neatkarīgi no iemesla viņi sauc.

Instrukcijas Velafaksa: kā izmantot

Veikt Velafaks iesaka ēst.

Sākas 37 terapijas devas, 5 mg, kas pieņem divas rindas katru dienu / dienā. Pēc pāris nedēļām stāvokļa uzraudzībai pacientam, un, ja nav uzlabojumu, palielināt dienas devu 150 mg, kas ņem divos posmos.

Ja ir smaga depresija, vai pacientam nepieciešama uzraudzību slimnīcā, palielināta deva noteiktajā spert pirmos dienas terapijas un pakāpeniski palielina to (reizi divos vai trīs dienas) vēl 75 mg, līdz brīdim, kad tas tiek gaidīts terapeitisko efektu. Tas ņem vērā to, ka vairāk nekā 375 mg dienā uz preparātu ir pieņemts.

Pēc stabila uzlabošanās notiek, deva sāk samazināties, izvēloties optimālos. Ir atsauksmes par Velafakse norāda, ka, lai novērstu nepilnības un nodrošināt rezultātā efekts būtu jāturpina vēl sešus mēnešus.

Pacientiem, kas cieš no nieru mazspēju, viegliem, izmaiņas standarta režīmā Velafaksa nolūkam ir nepieciešama. Pacientiem ar vidēji smagiem nieru mazspēju smaguma, samazināt devu par 25-50%, un iesaka veikt dienas devu vienā reizē.

Kad aknu mazspēja vieglas deva Velafaksa nav koriģēts pēc nepietiekamības mērenu smaguma ir samazināta par 50%.

Par veciem cilvēkiem depresijas pacientiem nav nepieciešams pielāgot devu, bet ārstēšana tiek uzsākta ar minimālo efektīvo devu pakāpeniski, ja vajadzīgs, palielinot to - lai izvairītos no nieru bojājumus. Ja nepieciešams, lietošana lielās devās Velafaksa, pacienti tika novēroti un ārstēti slimnīcā.

Instrukciju Velafaksa arī norādīja, ka ārstēšana jāpārtrauc pakāpeniski, vismaz uz nedēļu, vērojot stāvokli pacients.

Pacientiem, kuriem veic dialīzi, parasti samazina par pusi no standarta noteiktās dienas devas šīs narkotikas, un tikai pēc tam, kad gada beigās hemodialīzi.

Blakus efekti

Velafaks var izraisīt aizcietējums, vemšana, hepatītu, slikta apetīte, sausa mute, ir par summu holesterīna, samazinātu svaru pieaugumu, paaugstināts spiediens, piesarkums, tahikardija, samazināšanās spiediena (reti).

Ir atsauksmes par Velafakse, kas izraisa urīna aizture, apgrūtināta urinēšana, erektilās disfunkcijas un ejakulācija, traucējumi libido, menorrhagia, Anorgazmija.

Var parādīties ar midriāze, redzes traucējumi, naktsmītnes, garšu laikā, var tikt sadalīti fotosensitivitāte, erythema multiforme notikt, attīstīt Stīvensa-Džonsona sindromu.

Atsevišķos gadījumos, pateicoties Velafaksa parādās asinsizplūdumus uz ādu un gļotādu, trombocitopēnija, izsitumi, anafilaktiska reakcija attīstās.

Turklāt pacientiem, kuri lieto Velafaks, iezīmēja vājumu un nogurumu.

Pēkšņa sindroms Velafaksa izteikti palielināta miegainība, slikta dūša, anoreksija, galvassāpes, vemšana, sausa mute, caureja, trauksme, aizkaitināmība, reibonis, dezorientācija, parestēzija, svīšana, hipomāniju.  Tabletes Velafaks 37 5 mg

Kontrindikācijas Velafaksa

Velafaks ir kontrindicēta smagu nieru, aknu mazspēja ir aizdomas, un grūtniecības laikā, zīdīšanas laikā, ja konstatēta pastiprināta jutība.

Nedodiet zāles bērniem līdz 18L.

Esiet piesardzīgs Velafaks norādījumiem pacientiem, kuriem ir bijusi sirdslēkme, kas cieš no nestabila stenokardija, tahiaritmijas, hipertensija, tahikardija, paaugstināts acs iekšējais spiediens, glaukoma slēgšanu, noslieci uz asiņošanu, un pacientiem ar mazu svaru un cieta pēdējo mānijas valstīm, krampju sindroms.

Jūs nevarat piešķirt Velafaks vienlaikus ar MAO inhibitoriem. Narkotiku ietekmē koncentrāciju asinīs klozapīna, kas palielina blakusparādību risku.

Velaflaks uzlabo alkohola iedarbību uz psihomotorās reakcijas. Arī atzīmēt, ka zāles uzlabo efektu haloperidola.

Nebija nozīmīgas mijiedarbības Velafaksa ar zālēm, kas pazemina asinsspiedienu un cukura līmeni asinīs, ar diazepāmu.

Яндекс.Метрика