VELCADE

VELCADE - ir kavēšanai audzēju augšanu.

 VELCADE

Farmakoloģiskā darbība

Šīs zāles darbojas, nomācot olbaltumvielu kompleksus šūnu proteasomes.

Aktīvā viela VELCADE - bortezomibs.

Produkta veids

Izgatavošanas VELCADE pulveris sagatavošanas intravenozai šķīdumu.

Indikācijas

VELCADE ir indicēts ārstēšanai mantiynokletochnoy limfomas pacientiem, kuri ir caur ārstēšanu pirms tam.

Ir atsauksmes VELCADE, kavē to augšanu multiplās mielomas.

VELCADE rokasgrāmata: kā izmantot

VELCADE ievada intravenozas bolus 3-5 sekunžu laikā.

Ārstēšanas sākumā no narkotiku ievadāms devā no 1 līdz 3 mg kv.m. Pacients ķermeņa virsmas. Ievadiet VELCADE divas p / nedēļā 2 nedēļas, pēc tam veikt pārtraukumu no 10 dienām. Ārstēšanas laikā, uzskata, ka starp šīm divām administrācijām VELCADE jābūt vismaz 72 stundas.

Pēc tam, kad ir pagājuši trīs un pieci ārstēšana tika vērtēta terapeitisko rezultātu. Ja apmierinoša klīniskā atbildreakcija, turēt divus papildu kursus VELCADE.

Ja pacients ir plānots nodot vairāk nekā 8 kursus, izmantot šādu shēmu: zāles ievada reizi nedēļā par mēnesi, un darīt pereryv13 dienas.

Ja klīniskā atbildes reakcija pēc ārstēšanas netika ievērota vai ir stabilizācija, progress slimības, noteikt lielas devas VELCADE ar deksametazona. Kur deksametazons lieto perorāli devā 40 mg: 20 mg dienā veids Velcade un 20 mg otrā dienā. Tikai trīs nedēļas ievada 160mg deksametazona.

Instrukciju VELCADE norādīja, ka papildus monoterapiju ar kombinēto terapiju var piemērot, apvienojot narkotiku ar prednizonu, melfalānu, kas lieto iekšķīgi. Tā, multiplās mielomas, nav pakļauta ārstēšana tiek veikta pirms sešu nedēļu ārstēšanas cikliem, ar Velcade veikt divas p / nedēļā, par trešo un sesto nedēļu veikt pārtraukumu. Melfalāns un prednizonu ar likmi 9 un 60 mg uz kv.m. Pacients ķermeņa virsmas, attiecīgi, dzert tikai pirmajā nedēļā kombinētas ārstēšanas, četras dienas nedēļā. Tā kā ārstēšana tiek veikta pirmais līdz ceturtais ārstēšanas ciklu.

No piektā līdz devītajam ārstēšanas ciklus saskaņā ar norādījumiem Velcade ievada reizi p / nedēļā uz sešām nedēļām, ņemot pārtraukuma trešajā un sestajā nedēļā. Melfalāns un prednizonu saņēma pašās devās, un tikai pirmajā ārstēšanas nedēļā, četras dienas nedēļā.

Izšķīdina pulveri VELCADE flakonos pa 10 ml 3, 5 ml nātrija hlorīda šķīduma 0, 9%, savukārt noteikumu ievērošanu modernizāciju, valkāt aizsargapģērbu un cimdus, lai izvairītos no saskares ar ādu. Ar citām zālēm, un šķīdinātājiem nevajadzētu jaukt VELCADE. Pirms šķīduma ieviešanu VELCADE jāpārbauda, ​​krāsas izmaiņas un klātbūtni ārvalstu ieslēgumi.

Blakusparādības narkotiku Velcade

VELCADE - toksiska narkotiku un izraisīt nopietnas blakusparādības: anēmija, leikopēnija, neitropēnija, limfopēnija, trombocitopēnija, sirdsdarbības apstāšanās, miokarda infarkts, stenokardija, kardiogēns šoks, saasināšanās hroniskas sirds mazspējas, plaušu tūsku, kambaru Hipokinēzija un aritmiju, pazemināta spiediena, flebīts, hematoma , bradikardija, intrakraniāla asiņošana, vaskulīts, insults, plaušu hipertensija, purpura, piesarkums, pietūkums vēnām, sirds tamponāde, perikarda izsvīdums, plaušu embolija, aizdusa, klepus, hipoksija, bronhu spazmas, elpošanas alkaloze, aizlikts deguns, paātrināta elpošana, iesnas, sāpes krūtīs un deguna blakusdobumu, asiņaina krēpās, akūta elpošanas mazspēja, plaušu asiņošana.

Ir atsauksmes VELCADE, vemšanu, aizcietējums, slikta dūša, sāpes vēderā, sausa mute, akūts pankreatīts (reti), sāpes rīklē un rīklē, paralītisks ileuss, vēdera uzpūšanās, caureja, atraugas, disfāgija, gastrīts, enterīts, petehijas mutes gļotādas, pārmērīga siekalošanās, mēles pārklājums, asiņošana, aknu mazspēja, išēmisku kolīts (ļoti reti), caureja, slikta dūša, stomatīts, žagas, galvassāpes, perifēra neiropātija, reibonis, ģībonis, parēze, konvulsīvs darbības, runas traucējumi, autonomā neiropātija, encefalopātija.  Bukses VELCADE intravenozi

Bieži vien, pateicoties ārstēšanas Velcade rodas neskaidrības, bezmiegs, nemiers, depresija, murgiem, halucinācijas, garastāvokļa svārstības, aizkaitināmība, izjauca nieres, pasliktinās redze, ir sāpes acīs, reiboņi, muskuļu vājums un sāpes muskuļos un ekstremitāšu, locītavu sāpes, muguras sāpes. Bieži rodas dehidratācija, hiperglikēmija, hipokaliēmiju, samazināts svars.

Paaugstināta jutība pret Velcade, izraisot alerģiskas reakcijas notiek reti, bet ir dermatoloģiskas reakcijas lietošanu VELCADE: izsitumi un nieze, plakstiņu pietūkums un zonu ap acīm, apsārtums, sausa āda, ekzēma, sasitumiem, psoriāze, alopēcija, dermatīts, pārmaiņas pigmentācija, matu struktūra, tad mezgliņi var parādīties uz ādas, pietūkums, drudzis.

Turklāt, ir pacienti no pārskatiem Velcade, es jūtos par ārstēšanas vājums, nespēks, gripai līdzīgi simptomi, sāpes cirksnī laikā.

Kontrindikācijas no Velcade

VELCADE nedrīkst pie infiltratīva un difūzo plaušu slimībām, grūtniecības, laktācijas laikā, ar sakāvi somiņu, paaugstināta jutība pret narkotiku un uz mežu.

Instrukciju VELCADE norādīja, ka to nevar lietot bērni.

Pastāvīgā uzraudzībā ņemot zāles, pacientiem ar aknu darbības traucējumiem smagas un vidēji smagas, ar smagu nieru slimību, epilepsiju un krampji, ģībonis, diabētiskās neiropātijas pagātnē, un, ja pastāv risks, hroniskas sirds mazspējas.

Slikti Atsauksmes par Velcade, ko izmanto aizcietējumi un dehidratāciju, ko izraisa caureja vai vemšana.

Ar aprūpi izrakstīt VELCADE vienlaicīgi ar līdzekļiem, pazemina asinsspiedienu un mutvārdu zāles, kas samazina cukura līmeni asinīs, ar pretvīrusu līdzekļiem, amiodaronu, izoniazīds, statīnu, nitrofurantoīnu, rifampicīnu un citi līdzīgi tiem, iedarbojoties ar narkotikām.

Яндекс.Метрика