Venitan

Farmakoloģiskā darbība

 Venitan

Venitan ir venotonicheskim (paaugstina tonusu vēnu) augu izcelsmes.

Pretiekaisuma efekts Venitana īpašības, jo ir daļa no aktīvās vielas - escin kas atrodas sēklas no zirgkastaņa. Escin palīdz samazināt paaugstinātu kapilāru caurlaidību iekaisumu un zīmogs savas sienas. Šī viela ir arī izraisa Venitana spēja paaugstināt toni novājinātu vēnas sienām, kā arī pozitīvu ietekmi uz trauslās kapilāru sieniņas.

Venitan atsauksmes apstiprina efektivitāti narkotiku novēršanā izskatu tūska, kas ir skaidrojams ar samazināšanās šķidruma uzkrāšanās audos un venozās stagnācija.

Struktūra Venitana Forte, turklāt estsina ietver tiešāku antikoagulantu - heparīna nātrija. Šī funkcija novērš recēšanu asinis, tādējādi samazinot trombu veidošanos asinsvados. Heparīnu uzlabo pretiekaisuma iedarbību escin.

Venitan Forte tās sastāvā ir vēl šādas palīgierīces kā alantoīnu un dekspantenols. Alantoīnu paātrina vietējos procesus un dziļāku iekļūšanu ādā heparīna, bet dekspantenols paaugstina reģenerācijas spējas audu.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām, un Venitan Venitan Forte spēkā esošajiem:

  • varikozas vēnas;
  • smaguma sajūta kājās pēc ilgstošas ​​stāvēšanas vai grūtniecības laikā;
  • varikozas slimība (kāju pietūkums, smaguma sajūta un sāpes kājās);
  • pietūkums mīksto audu (saišu bojājumus, traumas);
  • jāpaātrina uzsūkšanos infiltrācija pēc injekcijas un pēctraumatiskā hematomas.

Lietošanas instrukcijas Venitana

Venitan ražots veidā 1% krēmu, želeju 1%, ilgstošas ​​darbības tabletes un tabletēm un Venitan Forte - formā gela.

 Venitan Forte
 Lietošanas instrukcijas par šīm zālēm veidā gela līdzīga. Gel Venitan piemērota 1-3 reizes dienā, lai skartajā zonā un maigi paberzē. Viena deva zāļu tiek piemērots nekavējoties, bet mazās porcijās. Jāatceras, ka par vēnu slimību iekaisuma želeja Venitan nav paberzējot un rūpīgi piemēroti.

Instrukcija Venitanu iesaka ārstēšanas kurss nedrīkst pārsniegt 8 nedēļas. Ja 2 nedēļu laikā, izmantojot želeju Venitan nedeva gaidītos rezultātus, ir nepieciešams koriģēt ārstēšanas shēmu.

Tabletes Venitan iekšķīgi trīs reizes dienā (pēc ēšanas) 40 mg. Uzturošā deva ir 20 mg, kas tiek veikti 2-3 reizes dienā.

Blakus efekti

Neskatoties uz to, ka pārskati Venitane apstiprinātu labu panesamību šajā gadījumā individuāla pastiprināta jutība var rasties alerģiskas reakcijas, piemēram, nātrene, izsitumi, ādas nieze, bronhu spazmas.

Kontrindikācijas

Venitan, Lietotājs apliecina, var būt bīstama pacientiem ar paaugstinātu jutību pret narkotiku.

Piesardzības pasākumi Venitan izmanto tieksmi uz trombozi. Tā zāles nav sistēmiskas iedarbības, ierobežo tās izmantošanu grūtniecības laikā un zīdīšanas nav.

Papildus Informācija

Uzglabāšanas Venitana jāveic istabas temperatūrā.

Noderīga zāles tiek uzskatīta par 2 gadu laikā no izdošanas dienas.

Яндекс.Метрика