Venolayf

Venolayf - zāles, lai ārstētu ādas bojājumu.

 Gel Velonolayf

Farmakoloģiskā darbība

Venolayf - kombinēts preparāts, kas ietver heparīnu, kas novērš asins recēšanu, trombu veidošanos un veicina dzīšanu saistaudu; Troxerutin samazina caurlaidību asinsvadu un audu, nostiprina kapilārus, uzlabo mikrocirkulāciju un trofiku, samazinot sastrēgumus audos un vēnām, pietūkums, iekaisums; dekspantenols, uzlabo vielmaiņu, uzlabo absorbcijas heparīnu un veicina dzīšanu audiem; fenil etilspirts, padarot pretsēnīšu un antibakteriālas darbības, kas novērstu inficēšanos vaļējām brūcēm.

Produkta veids

Izgatavošanas Gela un ziežu Venolayf.

Analogus Venolayf - Troxerutin zāles, heparīnu nātrija, dekspantenols.

Indikācijas Venolayfa

Narkotiku palīdz ar sasitumiem, sastiepumiem, mežģījumiem, tromboflebīts, hronisku limfostāze, samazina tūsku un novērš mikrocirkulāciju traucējumi, ko izraisa vēnu nepietiekamība kājām.

Ir pozitīvas atsauksmes no Venolayfe izmanto ārstēšanai venozās čūlas atgūšanas posmā - paātrināt to dzīšanu.

Instrukcijas Venolayfa: kā izmantot

Venolayf ziedi un gēla piemēro uz ādas divas vai trīs p / dienā, nedaudz berzes un izplatījās pa ādu. Ārstēšana ar narkotikām parasti ilgst ne vairāk kā trīs nedēļas.

Gadījumā, ja atkārtotu slimības, ārstēšana tiek veikta divu vai trīs / gads.

 Venolayf - ārstēšanai ādas bojājumu
 Pirms ārstēšanai venozās čūlas, ādas virsmas ir tīra no nedzīvu audiem, mazgā, ja nepieciešams, ūdeņraža peroksīds 3% hlorheksidīna furacillin vai žāvēts. Ziedes vai gēla Venolayf segtu bojāto laukumu pilnībā klāta ar sterilu pārsēju, kas ir vienu reizi dienā, būtu jāmaina. Ja plānots izmantot ziedes vai gēlu bez turpmākas pārsiešana, var piemērot šiem fondiem, divu p / dienā.

Blakus efekti

Analogus Venolayfa un narkotiku pati var izraisīt niezi un izsitumus vietā ārstēšanu.

Kontrindikācijas

Nelietojiet gelu vai ziedi ārstēšanai Venolayf brūces virsmu, stipri izsūcas audu šķidrumu, ar paaugstinātu jutību pret gela vai ziedes sastāvdaļu grūtniecības laikā, laktācijas.

Saskaņā ar instrukcijām Venolayfa tas nav var ievadīt rektāli vai maksts, ko izmanto, lai acu slimību ārstēšanā.

Nebija negatīvas piezīmes par Venolayfe, ko izmanto kopā ar citiem medikamentiem.

Яндекс.Метрика