Venter

 Galvenā aktīvā sastāvdaļa Venter - sukralfāts

Venter - ir instruments, kas paātrina sadzīšanu peptiska čūlas un novērš to atkārtošanos.

Starptautiskais nosaukums: Sukralfāts.

Farmakoloģiskā grupa: gastroprotectives.

Galvenā aktīvā sastāvdaļa: Sukralfāts.

Farmakoloģiskās īpašības

Norādījumus, lai Venter norādīja, ka narkotiku aizsargā kuņģa gļotādu, samazinot enzīmu aktivitāti pepsīna un žults sāls saistoši.

Sukralfāts izšķīdina skābā vidē un ir saistīta ar olbaltumvielām beigtajiem audu čūlas. Tā rezultātā, līme polimērs ir izveidojuši pastas ir sārma īpašībām. Venter apvalks aizsargā skartajās teritorijās no sekām žulti, pepsīnu un sālsskābi 6 stundas. No narkotiku reakcija uz veselīgu gļotādas mazās porcijās.

Tikai 5% sukralfāts var uzsūkties asinsritē, tāpēc tas nav sistēmiskas rīcību. Zāles izdalās caur nierēm no asinīm, un ne adsorbēts daļu zarnās - fekālijas.

Venter epulotic kuņģa čūla un tievo zarnu, samazina fosfātu uzsūkšanos asinīs.

Indikācijas Venter

Pieteikums Venter redzams kuņģa čūlu un tievo zarnu (par profilaksi un ārstēšanu), un simptomātiski čūlas, stresa čūlas kuņģī, gastrīts ar paaugstinātu skābumu, atviļņa ezofagītu, atviļņa gastrīts, gastroduodenitis, grēmas, čūlas narkotiku.

Zāles ir indicēts pacientiem ar komplikācija hemodialīzes uremia (tur fosfatemiya).

Atlaidiet forma un pieteikuma instrukcijas Venter

Venter izlādējies granulu veidā paciņās 2 g, № 50 un 1 g tabletēm, № 50.

Perorāli nesakošļājot 1 stundu pirms ēšanas un pirms gulētiešanas. Noskalo ar nelielu ūdens daudzumu.

 Venter
 Peptiska čūla kuņģa vai divpadsmitpirkstu zarnas čūlas, refluksa slimība un hiperfosfatēmijas iecelt 1 g preparāta pirms katras ēdienreizes un 1 g pirms gulētiešanas. Kā alternatīva - saņem 2 g divas reizes dienā. Ārstēšanas līdz 3 mēnešus ilgos. Kad simptomi turpinās saņemt līdzekļus pat 4-8 nedēļas.

Lai novērstu recidīvu peptiska čūla, kas nepieciešams 1 g divreiz dienā.
  Lai novērstu stresa čūlas - 1. tab. 6 reizes dienā. Maksimālā deva dienā - 8. tabula.

Bērniem no 4 gadiem parakstītas 1 stundu pirms ēšanas 0, 5-1 Mr Venter 4 reizes dienā (devu 40-80 mg / kg ķermeņa masas, kas ir sadalīts 2 uzņemšanu).

Maksimālā dienas deva - 8-12, ārstēšanas kursa hroniskas kuņģa čūla - 1-1, 5 mēnešus. ja nepieciešams, - līdz 3 mēnešiem.

Kontrindikācijas Venter

Venter nevar ņemt, ja konstatēta pastiprināta jutība pret kādu no tās komponentu, disfāgija, vai zarnu nosprostojumu, hronisks pielonefrīts, asiņošana no kuņģa un zarnu. Gadījumā, ja Jums ir paaugstināta jutība pret narkotikām var aizstāt kolēģiem Venter.

C izmantot piesardzīgi grūtniecības un zīdīšanas periodā.

Blakus efekti

Norādījumus, lai Venter satur šādas blakusparādības narkotikas:

  • aizcietējums vai caureja,
  • sausa mute,
  • sāpes vēderā,
  • muskuļu sāpes (bieži muguras)
  • miegainība,
  •   reibonis,
  • galvas sāpes,
  • Alerģiskas reakcijas (nieze, izsitumi vai nātrene).

Sadarbība

Pieteikums Venter kontrindicēta ar antacīdiem (var izmantot 30 min. Pirms saņemšanas Venter vai pusstundu pēc administrācijas), tetraciklīni, cimetidīns, ranitidīns, ciprofloksacīnu norfloksacīna, ofloksacīns, digoksīna, fenitoīna, teofilīnu un netiešos antikoagulantus (intervāls starp saņemts pēdējais misas būt lielāks par 2 stundām).

Brīdinājumi

Aluminium, kas ir ietverts Venter var iesūcas asinīs un uzkrājas organismā ar sliktu nieru funkcijas. Tas rada krampjus un reibonis, sāpes kaulos, bieži lūzumi, smagākos gadījumos - komu un nāvi. Ja pacients cieš no nieru mazspējas, tas ir labākais, lai analogiem Venter.

Cilvēki, kuru profesija ir saistīta ar transportlīdzekļu vai citu mehānismu pārvaldībai jāņem piesardzīgi (reiboņa risku).

Pārdozēt

Pārdozēšanas gadījumā slikta dūša, vemšana un sāpes vēderā.

Uzglabāšana: Uzglabāt vēsā, sausā vietā temperatūrā, kas nepārsniedz 25 ° C.

Яндекс.Метрика