Ventrisol

Ventrisol - zāles, lai ārstētu kuņģa un zarnu trakta slimību ārstēšanai.  Ventrisol - tabletes ārstēšanai kuņģa un zarnu trakta slimību

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā viela ventrisol - bismuta tri dicitratobismuthate apspiest baktērija Helicobacter pylori, kas ir savelkoša un pretiekaisuma iedarbība, uzlabo aizsargājošo īpašums kuņģa un zarnu gļotādā, palielina gļotu ražošanu un tās izturība pret sālsskābi, ferments pepsīnu.

Produkta veids

Ventrisol tabletes.

Indikācijas ventrisol

Labas atsauksmes par ventrisol izmanto pasliktina čūlas kuņģa-zarnu traktā, hronisks gastrīts, dispepsija, non-zarnu trakta slimībām, bioloģiskās dabas.

Instrukcijas ventrisol: metodes izmantošanu

Pieaugušo ventrisol tabletes noteikti jāņem 4 p / dienā 120mg. Ārstēšanas shēma ir šāda: trīs p / dienā tableti dzert pusstundu pirms ēšanas, un jau ceturto reizi - divas stundas pēc vakariņām.

Kids 12L pierādīts, ņemot divas ventrisol p / dienā tukšā dūšā (pusstundu pirms ēšanas) par 240 mg.

Bērniem līdz 12l ieteicamā deva narkotikas ir 120mg divas p / dienā.

Ārstēšana ar ventrisol ilgst 28-56 dienas, pēc tam veikt pārtraukumu no astoņu nedēļu.

Ja kuņģa-zarnu trakta slimības, ko izraisa baktērijas Helicobacter pylori, ventrisol apvienojumā ar metronidazolu un amoksicilīnu. Metronidazolu veikti 4 / dienā 250 mg amoksicilīna - 250mg kā 4 p / dienā. Ja pacients nepanes amoksicilīnu, tetraciklīnu, tas var būt, kas jāņem trīs p / dienā, 500 mg. Terapija ilga 10 dienas.

Blakus efekti

 Ventrisol zāļu forma - tablete
 Ir atsauksmes par ventrisol, izraisa alerģijas, vemšana, slikta dūša, caureja.

Sakarā var rasties ilgstoša ārstēšana ar encefalopātiju.

In Pārdozēšanas traucēta nieru. Novērst blakusparādības, piemēram, kuņģa skalošana, aktivētās ogles, sāls caurejas, dialīze.

Ārstēšanas laikā ar ventrisol laikā var rasties krāsas ekskrementi - tas kļūst melns.

Kontrindikācijas ventrisol

Ventrisol nevar ņemt ar grūtniecēm, zīdīšanas, hronisku nieru mazspēju, paaugstinātu jutību laikā.

Jūs nevarat apvienot zāles ar etanolu. Pusstundu pirms dzeršanas ventrisol tableti, jūs nevarat ēst un veikt pazeminošā narkotikas skābumu kuņģa sulas un šķidrumu (alus, bezalkoholisko dzērienu, piena) - tie samazina efektivitāti fondiem.

Tika konstatēts, ka zāles samazina uzsūkšanos tetraciklīns, tāpēc antibiotika ietver vispusīgu terapiju Helicobacter pylori infekcijas izņēmuma gadījumos.

Яндекс.Метрика