Verrukatsid
 Sastāvdaļas: Aktīvās sastāvdaļas: fenola - 588 mg m-krezols - 392 mg.

Citas sastāvdaļas: etilspirts (etanols) 95% 10 mg attīrītu ūdeni līdz 1 g

Ieteicams izmantot

Verrukatsid ®   Tas paredzēts tikai ārīgai lietošanai un tiek izmantota saskaņā ar ārsta ieteikumu.

Preparāts tiek uzklāts uz apstrādāto platību tieši īpašs aplikators, izvairoties no saskares ar to uz blakus zonām un gļotādu. Nelielos papilomu (līdz 2 mm) un šķiedrveida kārpas Verrukatsid ®   piemēro vienu reizi. Lielāki papillomas un kārpas ir neliels (2-3 mm) liešanas narkotiku 3-4 reizes, padarot pārtraukumus žāvēšanai piemēroto šķidrumu. Kārpas ir lielāks par 3 mm apstrādāti Verrukatsidom ®   7-10 reizes ar intervālu 3-4 minūtes.

Pirms izņemšanas Verrukatsidom ®   kārpas uz rokām, ar blīvu virsmu sasprēgājušas, zoles kārpas, sausie callosities jāizņem no virsējiem slāņiem ragveida. Lai to izdarītu, uz pāris stundām tiek piemērota keratolītiska ziede (10-15% salicilskābes ziedi, utt ..), kas aptver zemes saspiest papīra vai plastmasas wrap virsū tiem un marles pārsēju. Varbūt hermētiķi ģipša. Tad pārsēju vai apmetums ir noņemta, ādu tvaicēti karstā ūdenī ar ziepēm un sodas 10-15 minūtes un noņemiet ragveida slāņi (cut nagu šķēres vai knaibles). Žāvētā āda Verrukatsid ®   piemērota 7-8 reizes, padarot 3-4 minūšu pārtraukumu žāvēšanai narkotikas. Keratomas tulznas un pietiekami sausa, lai ārstētu 3-4 reizes ik pēc 3-4 minūtēm.

Dzimumorgānu kārpas nav ieteicams, lai novērstu sevi, apstrādājot Verrukatsidom ®   notika procedūru telpa ar dermatologa vai urologa. Verrukatsid ®   piemēro katram elementam atsevišķi 1-2 reizes ik pēc 3-4 minūtēm. Pārstrādi, ja nepieciešams, veikt 6-8 dienas pēc kritiena prom garozas. Atļauts atkārtot procedūru 3-4 reizes.

Nelietojiet Verrukatsid ®   maziem bērniem un grūtniecēm; zīdīšana nav ieteicams noņemt veidojumus uz krūtīm un rokām.

Neļauj narkotiku uz gļotādām, it īpaši gļotādā acs. Ja tas notiek, nekavējoties skalot ar lielu ūdens daudzumu. Pēc saskares ar narkotiku uz apkārtējo veselu ādu ieteicams noslaukiet to ar sausu drāniņu un ieziest ādu ar biezu kārtu taukainai ziedes (piemēram, vazelīnu). Ar attīstību apdegums piemērot protivoozhogovye līdzekļus, piemēram, ziedes Radevit ®   vai Videstim ® . Lai izvairītos no apdegumiem, tas nav ieteicams, lai ārstētu ādas krokās (padusēs, zem krūtīm sievietēm, cirkšņos, krokas, āda starp pirkstiem). Mazgājot ar ūdeni pēc pirmās ārstēšanas dienā ir nepieņemama.

Prof. VI Albanova

Яндекс.Метрика