Vertigohel

 Vertigohel tabletes
 Vertigohel - homeopātiskā iedarbojas uz nervu sistēmu.

Farmakoloģiskā darbība

Vertigohel dēļ daļa no aktīvās vielas ir vazodilators, psihotoniziruyuschee rīcība. Narkotiku stimulē nervu sistēmu, ražošanu adrenalīna, ietekmē smadzeņu, muguras smadzenes.

Struktūra ietver Vertigohel Anamirta cocculus - viela, kas palīdz ar sliktu dūšu, nelabumu, ko izraisa traucējumi vestibulārā aparāta, tselebralnom skleroze, depresija, garastāvokļa traucējumi, neiroloģiski traucējumi, reibonis; Conium - palīdz ar depresiju, smadzeņu skleroze; Ambra - parādīts nevrnom un psiho-emocionālo izsmelšanu, traucējumi veģetatīvo sistēmu, depresija, priekšlaicīgu novecošanos, skleroze tselebralnom; Naftas rektificēta cīnās ar reiboni, iekaisīga zarnu slimība, traucējumi vestibulārā aparāta.

Produkta veids

Izgatavošanas Vertigohel tabletes, pilieni iekšķīgai lietošanai.

Indikācijas

Saskaņā ar instrukcijām Vertigohel norādītas nelabumu, reiboni, asinsvadu un neirogēnu izcelsmi.

Ir pozitīvas atsauksmes no Vertigohel izmantotas, valstis pēc satricinājums, traumatisks smadzeņu traumas.

Lietošanas instrukcijas Vertigohelya

 Vertigohel pilieni
 Tabletes Vertigohel parasti aizņem 1st lieta zem mēles trīs p / dienā. Ja jums ir nepieciešams, lai novērstu pēkšņās akūtas uzbrukumus no vertigo un slikta dūša, atrisinot vienu tableti reizi 15 min., Bet ne vairāk kā divas stundas. Ārstēšana parasti ilgst divas līdz trīs nedēļas.

Ārstēšanai un profilaksei uzbrukumiem reibonis, ceļojot ar sabiedrisko transportu Veikt 1st tableti Vertigohel ik 15min. vienu stundu pirms brauciena un tās laikā.

Pilieni atbilstoši norādījumiem piemērot Vertigohel 2-3 p / dienā iekšķīgi izšķīdinot tās ūdenī (aptuveni tējkaroti) vai zem mēles, pilēja zem mēles. Ņem Pilieni pusstundu pirms, vai c / o stundu pēc ēšanas. Ārstēšana parasti ilgst 3-6nedel. Viena deva pieaugušajiem - 10kap.

Blakus efekti

Nav atsauksmes par Vertigohel norādot rašanos blakusparādību pēc ārstēšanas

Kontrindikācijas

Vertigohel tabletes un pilieni netiek administrēti klātbūtnē pacientu jutība pret to līdzekļu sastāvdaļām grūsnības, laktācijas laikā.

Pilieni Vertigohel dēļ alkohola klāt sastāva counter ar alkoholismu, aknām. Tie neparedz bērniem līdz 12 litriem.

Tabletes Vertigohel nav paredzēta bērniem līdz 4 gadu vecumam, jo ​​nav pietiekamas dati liecina drošību to izmantošanas pediatrijā.

Яндекс.Метрика