Vibrocil

 Vibrocil - deguna aerosolu
 Vibrocil lieto, lai ārstētu saaukstēšanos

Farmakoloģiskā darbība

Vibrocil - narkotiku, samazina tūsku un iekaisumu gļotādu. Kā ātru un efektīvu līdzekli ārstēšanai vazokonstriktīvu deguna gļotādu ir antialerģiska īpašums.

Vibrocil - šis līdzeklis uzklāšanai uz ādas, tā ietekme nav atkarīga no tā, cik tās aktīvo vielu pacienta asinīs.

Produkta veids

Ražošana Vibrocil pilieni, želeja un aerosols Vibrocil.

Indikācijas

Kā norādīts instrukcijā Vibrocil lieto simptomātiskai ārstēšanai elpceļu slimību, hronisku, akūtu, alerģisks, vazomotoros iesnām, polisinusite, hronisks sinusīts, akūtām.

Pozitīvas atsauksmes par Vibrotsile šie piemēro diagnozi, ārstēšanas procedūras, operācijas deguna dobumā.

Zāles ir efektīvas, lai atdalītu tūskas pēc operācijas deguna dobumā.

Lietošanas instrukcijas Vibrocil

Vibrocil pilieni bērniem vairāk nekā 6 litriem. un pieaugušajiem iecelt 3-4kap. 3-4 reizes / sek. katrā nāsī. Zīdaiņi jaunāki par vienu gadu, samazinājās 1kap. katrā nāsī kā trīs vai četras p / sek. no 1g. līdz 6L. - 1-2kap. 3-4 reizes / sek.

 Vibrocil gel
 Lietota un gēla Vibrocil bērniem, kas vecāki par 6 l., Pieaugušo. Nodot to šādā veidā: neliels skaits likt 3-4 reizes / sek. dziļi katrā nāsī.

Spray Vibrocil arī parakstīt tikai bērniem, vecākiem par 6 l., Pieaugušo. Dozēšanas norādījumus Vibrocil 3-4 reizes / sek. squirt katrā nāsī Vibrocil - vienu vai divas reizes. Vienlaikus galviņai jābūt vertikālā stāvoklī, galu pudeles - arī pēc aerosola ieviešana ir nepieciešams veikt elpu.

Vidējais ārstēšanas kurss saskaņā ar instrukcijām Vibrocil - nedēļa.

Blakus efekti

Negatīvās sekas pēc tam, izmantojot aerosolu Vibrocil, pilieni un želeja ir retas, bet var rasties ādas sausumu, dedzinoša sajūta degunā.

Kontrindikācijas

Vibrocil pilieni un citas zāļu formas līdzekļi nav parakstītas atrofiska rinīta, kopā ar narkotikām, monoamīnoksidāzes inhibitori (tikai divas nedēļas pēc tam, kad to piemērošanu), klātbūtnē pacientu jutība pret aģents.

Aizliegts Vibrocil bērniem līdz 6 gadiem (formā izsmidzinātāju, gēla).

Nav ieteicams lietot grūtniecēm zīdīšanas laikā noteiktajā narkotikas.

Esiet piesardzīgs iecelt Vibrocil pacientiem, kas tiek ārstēti ar tricikliskajiem antidepresantiem, antihypertensives grupas beta adrenoreceptoru blokatoru.

Nav atsauksmes Vibrotsile norādot smagas sekas lietošanu bērnu narkotiku iekšpusē.

Ar pārdozēšana narkotikas var novērot sāpes vēderā, nogurums, hipertensija, miega traucējumi, uzbudinājums, bāla āda, gļotādu. Pārdozēšanas ārstēšanai simptomātiskas - iecelt sorbentus, caureju un dzert daudz šķidruma.

Яндекс.Метрика