Viferon

 Viferon sveces

Viferon ir pretvīrusu, pretmikrobu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Viferon - komplekss, kas satur cilvēka interferonu, askorbīnskābi, alfa-tokoferola acetātu. Zāles ir imūnstimulējošas, pretvīrusu iedarbība.

Interferons, kas ir daļa no Viferon nav tieši pretvīrusu līdzeklis, bet iedarbojas uz vīrusu inficētu šūnu, tā, ka tā pārtrauc procesu par tās attīstību. Arī interferons apstājas reproducēšanu dažas baktērijas.

Askorbīnskābe kombinācijā ar tokoferola acetātu ir spēcīgs antioksidants.

Ir arī atsauksmes par viferon, sakot, ka tā izmantošana palīdz būtiski samazināt devu un ārstēšanas ilgumu ar antibiotikām, citostatiķi, hormoni.

Produkta veids

Izgatavošanas Viferon ziedes un Viferon sveces lietošanai rektāli.

Lietošanas instrukcijas Viferon

Saskaņā ar instrukcijas Viferon sveces, ko izmanto, ārstējot infekcijas iekaisuma slimību, tai skaitā SARS, pneimonija (hlamīdijas, baktēriju, vīrusu), sepse, meningīts. Ir pozitīvas pārskati par viferon, ko izmanto, lai ārstētu intrauterīnās infekciju, ieskaitot herpes, citomegalovīrusu, candida, hlamīdijas, mikoplazmas.

Piemērots arī Viferon bērniem, pieaugušajiem ārstēšanā B hepatīta, C, D

Dalībnieki Viferon sveces ārstēšanai uroģenitālo infekciju, ieskaitot grūtniecības laikā: citomegalovīrusa infekcija, hlamīdijas, Ureaplasma, trichomoniasis, baktēriju vaginosis, baktēriju vaginosis, HPV infekcija, mikoplazmas, recidivējošas maksts kandidozes.

Viferon ziede lieto bojājumiem ādu un gļotādu herpes rakstura, lai ārstētu HPV infekciju (kārpas, kārpas vulgārs, Bowenoid papulosis).

Mode piemērošanas

Bērniem līdz 7 gadi. iecelt vienu sveci Viferon satur 150t.ME interferona; Viferon bērniem vairāk nekā 7 gadi. pieaugušajiem un 1 lietoti daudzumā no viena sveces, kas satur 500T. milj. jeb 3 miljoniem. SV interferonu.

Zīdaiņiem, ārstējot iekaisuma infekcijas slimību iecelt 1st mājās sveču gaismā Viferon 150t.ME divi p / dienā ik pēc 12 stundām. Ārstēšanas ilgums - 5d.

Viferon bērniem ar vīrusu hepatītu iecelt skaitīšanas 3mln.ME vienu kv.m. ķermeņa virsmas / dienā.

Ārstēšanai B hepatīta pieaugušo iecelt 1mln.ME 3mln.ME vai - par 1. sveci Viferon divu p / dienā ar intervālu 12 stundas. Ārstēšanas -10dn protams. sper zāles katru dienu, un pēc tam - 3 p / nedēļā sešus mēnešus gadā.

Ārstēšanai grūtniecēm ar uroģenitālās infekcijas laikā 28-34ned. iecelt 150t. ME - 2 sveces / dienā ar pārtraukumu 12 stundas. viena diena. Terapeitisks kurss - 10 sveces. Uz laiku no 35ned. un pirms piegādes - 500tME divas sveces / dienā no  Viferon ziede
 12h pārtraukuma. katru dienu. Ārstēšanas kurss - 5d.

Viferon gripas ārstēšanai un citu akūtu elpceļu vīrusu infekciju apmērā noteiktajā 500t.ME divas sveces / dienā ar intervālu 12 stundas. katru dienu. Ārstēšanas kurss - 5d.

Viferon ziedi piemēro katru dienu, lai skartajā zonā 3-4 p / dienā, maigi berzes. Ārstēšanas kurss saskaņā ar norādījumiem Viferon - 5-7dn.

Blakus efekti

Ziežu Viferon nekādas blakusparādības, un sveces dažreiz var izraisīt niezi, nātreni, kas iet cauri trīs dienas pēc finansējuma atcelšanas.

Kontrindikācijas

Kā norādīts instrukcijā Viferon nav parakstītas individuālā jutība pret narkotiku sastāvdaļām.

Яндекс.Метрика