Vikasol

 Tabletes Vikasol
 Vikasol attiecas uz grupu vitamīnu, ko iegūst sintētiski. Analogs vitamīna K.

Farmakoloģiskā darbība

Dabas ūdenī šķīstošs analogs K vitamīna, ko iegūst ar laboratorijas metodēm. Tajā piedalās veidošanā protrombīna. Normalizē asins recēšanu. Trūkst K vitamīna veic, lai pastiprinātu asiņošanu.

Produkta veids

Vikasol ražoti pulvera, tabletes 0, 015 g 1 ml ampulās ar 1% šķīduma.

Indikācijas vikasol

Pieteikums vikasol lietderīgi šādos gadījumos:

- Dzelte, kas attīstās kā rezultātā aizkavējās savākšanas žults nonāk zarnās;

- Kapilārā un parenhīmas asiņošana;

- Asiņošana, kas rodas kuņģa un divpadsmitpirkstu zarnas čūla;

- Trombocitopēniskā purpura;

- Radiācijas slimības;

- Pastāvīga deguna un hemorrhoid asiņošana.

Saskaņā ar instrukcijām, Vikasol parakstīt grūtniecēm, pēdējā trimestrī, lai novērstu asiņošanu jaundzimušajiem.

Iespējams izmantot menadions jaundzimušajiem hemorāģiskā slimība (palielināts asiņošana).

Injekcijas un tabletes Vikasol parakstītas nepilngadīgo dzemdes un disfunkcionālas dzemdes asiņošana pirms pubertātes un pirms menopauzes.

Pieteikums vikasol ieteicams gadījumā tuberkulozes asiņošanas, septisko slimību, samazinot asiņošanu, lietojot antikoagulantus, K vitamīna antagonistiem, fenilina, neodikumarina un citu narkotisko vielu ar līdzīgu rīcību.

Mērķis šķīdums injekcijām un tabletēm vikasol hemofiliju un idiopātiska trombocitopēniska purpura nedod vēlamo terapeitisko efektu.

Norādījumi par lietošanu un devu vikasol

 Vikasol risinājums
 Tabletes vikasol iekšķīgi. Šķīdums injekcijām intramuskulāri. Vidējā deva pieaugušajiem: tabletes vikasol 0, 015 0, 3 g dienā; injekcija 0, 01 0, 015, maksimālā pieļaujamā deva pieaugušajiem: vikasol tabletes vienā reizē ne vairāk par 0, 03 g dienā - ne vairāk kā 0, 06 g; intramuskulārās injekcijas pie visvairāk 0, 015 g uz vienu injekciju un ne vairāk kā 0 03 g dienā.

Varbūt no menadions bērnu izmantošanu līdz vienam gadam. Šajā gadījumā, pieļaujamā dienas deva 0, 002-0, 005 bērni vecumā līdz trim gadiem, lai ņemtu Vikasol iespējamo devu 0, 006 grami, vecumā no 3 līdz 4 gadu vecumam - 0, 008 g, jo 5-9 gadiem var būt iecelt par 0, 01 g vikasol 10 līdz 14 gadiem 0, 015 g dienas deva sadalīt divos vai trīs devas, ņem saskaņā ar instrukcijām Vikasol trīs vai četras dienas pēc kārtas, pēc tam veikt četru dienu pārtraukums un atkārtot kursu vēlreiz.

Vikasol deva zīdaiņiem, nedrīkst pārsniegt 0, 004 gramus.

Vikasol iecelt sievietes dzemdībās ar dienas deva pieaugušajiem laikā, kad darbs nenotiek, tad ir ieteicams izmantot vikasol pēc 12 un 24 stundām.

Blakus efekti

Instrukcijas, lai vikasol iespējamās blakusparādības. Tie ir šādi:

- Hipervitaminoze vitamīna K, saskaņā ar kuru pastāv protrombīna un trombīna, bilirubīna pieaugums;

- Rīts slimības bērniem, kas izpaužas kā krampjiem.

Kontrindikācijas vikasol

Vikasol kontrindicēta paaugstinātu asins recēšanu un trombozes (asins recekļi).

Vikasol menstruācijas

Vikasol menstruācijas ir spēja samazināt asiņošanas, ja tie ir bagātīgs. Bet Vikasol menstruācijas ne vienmēr panākt vēlamo efektu. Tāpēc nav ieteicams lietot Vikasol menstruācijas sevi, jums ir jāpārbauda, ​​ginekologs. Jāatceras, ka Vikasol var iecelt ārstu.

Яндекс.Метрика