Vilprafen

 Vilprafen Soljutab
 Vilprafen - pretparazītu, pretmikrobu līdzeklis.

Farmakoloģiskā darbība

Vilprafen - ir makrolīdu antibiotika ar bakteriostatisku, baktericīdas īpašības.

Tas ir aktīvs pret dažām hlamīdijas un mikoplazmas, Ureaplasma, legionella, stafilokoku, Streptococcus, difterijas, gonoreja, meningokoku, peptokokki, peptostreptokokki, Hib, garā klepus nūjiņas, Treponema pallidum.

Aktīvās vielas vilprafen - josamicīna

Produkta veids

Vilprafen izlaists tablešu formā un suspensijas. Ir tabletes, kas satur 500 mg tabletes ir josamicīna Vilprafen Soljutab kur aktīvā viela 1000mg. Suspensijas satur 300 mg Vilprafen josamicīna.

Indikācijas

Indikācijas lietošanai tablešu un Vilprafen Vilprafen Soljutab pašiem, tās lieto, lai ārstētu iekaisuma slimību infekcijas rakstura, ko izraisa organismu jutīgu pret antibiotikām ārstēšanai LOR infekciju, augšējās, apakšējās elpošanas ceļiem, difterija, infekcijas mutes dobuma, ādas, mīksto audu, urīnceļu, dzimumorgāniem.

Ir atsauksmes par Vilprafene, tās efektivitāti, ārstējot mikoplazmnyh, hlamīdijām, dzimumorgānu jauktās infekcijas, urīnceļu.

Lietošanas instrukcijas vilprafen

 Vilprafen
 Ieteicamā deva instrukciju vilprafen - 1-2g bērniem virs 14L, pieaugušajiem. Dienas deva Vilprafen Soljutab un vilprafen parasti iedala divās vai trīs reizes.

Kā norādīts instrukcijā ārstēšanai hlamīdiju vilprafen urogenitelnogo noteikts 500 mg 2 p / dienā - 12-14dney;. par dermatoloģisku saslimšanu ārstēšanai tiek izmantots, un to pašu devu, bet terapija ņem 10-15days. Pyoderma ārstēšana ilgst 10 dienas - 500 mg divas p / diennaktī hroniska periodontīta - 12-14dney pašā sistēmā.

PVO iesaka ārstēšanu streptokoku infekcijas - ne vairāk kā 10 dienas.

Tabletes Vilprafen veikt, ne šķidrums, starp ēdienreizēm, dzeramā nelielu daudzumu šķidruma.

Bērniem līdz instrukcijas Vilprafen 14L dot apturēšanu, pamatojoties uz ķermeņa svara: 30-50mg uz kilogramu ķermeņa masas. Šī dienas deva ir sadalīts trīs daļās.

Blakus efekti

Vilprafen var izraisīt sliktu dūšu, grēmas, goiter, caureja, vemšana. Ir atsauksmes par Vilprafene, izraisīt dzelte, ēstgribas zudums, traucējumi aizplūšanu žulti.

Ir atsevišķi gadījumi, nātrenes pēc antibiotiku lietošanas.

Dažos gadījumos var izraisīt kandidozi, un no dzirdes traucējumiem var būt pārejoša, atkarībā no piemērotās devas.

Kontrindikācijas un pieteikuma vilprafen grūtniecības laikā

Vilprafen nav parakstītas nopietniem pārkāpumiem aknas, pieejamību jutība pret makrolīdu.

Vilprafen grūtniecības laikā, zīdīšanas periodā ir parakstītas īpašu iemeslu dēļ. Tur WHO ieteikums par spēju Vilprafen grūtniecības ārstēšanai hlamīdiju infekciju laikā.

Neiesaistās vienlaicīgas lietošanas ar tsefalosparinami josamicīnu un penicilīnu, linkomicīnu.

Tāpat jāapzinās, ka vienlaicīga lietošana vilprafen ar antihistamīna līdzekļiem, kas ietver klātesošos astemizolu, terfenadīnu var izraisīt bīstamas sirds aritmijas.

Makrolīdi var negatīvi ietekmēt efektivitāti hormonālo kontracepcijas līdzekļu, tāpēc tikšanās vilprafen ieteicams papildus lietot bez hormonālās kontracepcijas metodes.

Var palielināt digoksīna plazmā, bet tās piemērošana josamicīnu.

Яндекс.Метрика