Vinpocetine

 Vinpocetine Tabletes

Vinpocetine - Sirds un asinsvadu medikamenti, kas ietekmē asinsriti smadzenēs.

Farmakoloģiskā darbība

Vinpocetine uzlabo apgādāt smadzenes ar asinīm, jo ​​īpaši išēmisku jomās, uzlabo pārnesamību skābekļa bada smadzeņu šūnu, paplašina savu kuģi.

Vinpocetine arī palielina starpposma apmaiņas aktīvās vielas: serotonīna, norepinefrīna, palielina reoloģiskās īpašības asinīs, palielina pārņemšanu un glikozes izmantošanu.

Produkta veids

Vinpocetine tabletes un injekcijas.

Indikācijas Vinpocetine

Pieteikums parādīts Vinpocetine pārejoša išēmiska lēkme, insults, traumatisku smadzeņu traumu posleinsultny periodā, kad encefalopātija dažādu izcelsmi, aterosklerozes smadzeņu asinsvadu demences.

Ir pozitīvas atsauksmes no vinpocetine, tās izmantošana ārstēšanā asinsvadu acu slimības, psihiskās un neiroloģiskās slimības pacientiem ar smadzeņu asinsrites traucējumiem, ar samazinājumu dzirdes asums toksiskas, asinsvadu raksturu, vecumu saistītu dzirdes zudumu, troksnis ausīs, Menjēra slimības, vertigo labyrinthine izcelsmi, neirīts cochleovestibular.

Vinpocetine bērni bieži parakstītas perinatālās patoloģiju nervu sistēmu, kas ir saistīta ar spēju narkotiku stimulēt asinsriti smadzenēs un ir pozitīva ietekme jomās, kurās izmaiņas tiek konstatētas kuģus.

Vinpocetine ir arī noteikts bērniem ar strauju sēdē, lai ārstētu acu (īpaši tajos gadījumos, kad tas ir saistīts ar nenormālības asinsvadus), epilepsija, maniakāli depresīvās psihozes.

Lietošanas instrukcijas Vinpocetine

 Vinpocetine infūziju šķīdums
 Vinpocetine Instrukcijas norādīja, ka, ja slimība ir smaga, ir noteikts / IN pilienveidā šīs narkotikas.

Lai sāktu narkotiku ievada 20 mg izšķīdināts 0 5-1l infūzijas šķīdumu (dienas deva). Ar nosacījumu, laba izturība dienas deva 3-4 dienām var palielināt līdz 1 mg uz kilogramu ķermeņa svara. Ārstēšanas ilgums - 10-14dn.

Pēc uzlabojot pacientam tiek nodota Vinpocetine tabletēm - 5-10mg iecelt trīs p / dienā.

Blakus efekti

Pieteikums Vinpocetine var izraisīt zems asinsspiediens, tahikardija, aritmija, bremžu intraventrikulāro vadīšanas. Ir atsauksmes par vinpocetine, norādot, ka, ja to ievada parenterāli, tas var izraisīt dedzināšanas sajūta, reibonis, skalošanai ādu uz sejas, slikta dūša, tromboflebīts injekcijas šķīdumu.

Kontrindikācijas Vinpocetine

Vinpocetine tabletes, injekcijas netiek ievadīts, ja konstatēta pastiprināta jutība pret no narkotiku komponentiem, laktācijas, grūtniecības laikā.

Kā ieteikts instrukcijas Vinpocetine, tas jālieto piesardzīgi smagu išēmisko sirds slimību, smagām sirds ritma traucējumi.

Parenterālas ievadīšanas pēc hemorāģisko insultu var samazināties pēc akūtas iedarbības, 5D apmēram pēc nedēļas.

Яндекс.Метрика