Virkon

 Virkon - pulveris dezinfekcijas
 Virkon - dezinfekcijas un antiseptiskas preparāti.

Atbrīvošana forma narkotiku un Virkon

Narkotika ir pieejams kā pulveris dezinfekcijas, papīra maisiņi, laminēti ar polietilēna, 50 g, kartona komplektā ar 25 maisos vai konteineros ar 500 g dozēšanas karoti (10 g), lai sagatavotu vienu litru šķīduma 1%.

Pulveris sārti balts, granulēts (dažreiz ražots granulās) ir viegli šķīst ūdenī.

Apvienojumā sagatavošana ietver kālija persulfate, Natriumpersulfat triple sāli, garšu, stabilizatori, neorganiskās bufersistēma, maisījums katjonu virsmaktīvās vielas, nātrija hlorīdu.

Farmakoloģiskā darbība narkotiku Virkon

Virkon ir spēcīga mazgāšanas un dezinfekcijas pasākumus. Nomāc visu zināmo vīrusus, sēnītes, baktērijas, pelējuma, rauga (tas pats attiecas uz B hepatītu un AIDS ar atbilstošu iedarbību). Laikā tīrīšana novērš izkliedi mikroorganismu, ne-krāsošanu, kas nav kodīgas, nepiesārņojošu.

Indikācijas narkotiku lietošanu Virkon

Virkon tiek lietots atbilstoši norādījumiem:

  • Kad pavasara tīrīšanas medicīnas un aprūpes iestādēs;
  • Tīrīšanai un dezinfekcijai medicīniskā aprīkojuma (bronhoskopija, laparoskopijas, endoskopija, medicīnas instrumentiem, uc);
  • Dezinficēt visas virsmas telpās koplietošanas telpām (viesnīcas, hosteļi, utt ..), sanitārajās telpās, iekštelpu sabiedriskās ēdināšanas;
  • Par dezinfekcijai un attīrīšanai, kas atrodas uz audumiem un virsmām asinis, lai izvairītos no inficēšanās asins pārliešanas;
  • Dezinficēt akvārijos;
  • Dezinficēt telpas, kur agrāk tur bija dzīvnieki.

Pieteikuma metode un devas Virkon

 Antiseptisks narkotiku Virkon
 No vienas paciņas saturu vai dozēšanas karoti (10 g) saskaņā ar norādījumiem Virkon izšķīdināt attiecīgi no pieciem līdz vienam litram ūdens. Gatavo šķīdumu var uzglabāt ilgāk par septiņām dienām. Glabāšanas laiks pulvera šķīduma - 3 gadi.

Medicīnas iekārtas un instrumenti, laboratorijas medicīnas iekārtas apstrādāta ar 1% šķīdumu uz desmit minūtēm.

Inficētā paklāji un lietas, kas jums ir nepieciešams, lai uzpildītu pulveri trīs minūtes, un pēc tam apstrādā ar 1% šķīdums gatavs.

Inficēto veļa ir iegremdēties desmit minūtes 1% šķīduma, un pēc mazgāšanas un skalošanas parasto veidu.

Ja jums ir aizdomas infekcija Mycobacterium tuberculosis tiek piemērota 3% atšķaidījumu piecas minūtes. Par iznīcināšanu izmantotā vīrusa Parvoviridae 2% gatavs risinājums desmit minūtēm.

Kontrindikācijas un brīdinājumus par narkotikām Virkon

Lietošanas instrukcijas par Virkon nekairina ādu, nav sensibilizējoša iedarbību uz ķermeni, gandrīz kairina gļotādu.

Izmantojot norādījumus Virkon ir kontrindicēta cilvēkiem ar astoņpadsmit gadu vecumam.

Viss darbs jāveic ar Virkon aizsargapģērbu ar speciāliem aizsardzības līdzekļiem. Izvairīties no saskares ar acīm, ādu un elpošanas sistēmu. Gadījumā, ja saskaras ar pulveri elpošanas sistēmas vai gļotādām, steidzami nepieciešams konsultēties ar ārstu.

Ja pulveris ir izkaisīti uz virsmas būtu rūpīgi zamyt vietu noplūdi.

Pēc tam, izmantojot Virkon ieteicams nomazgāties dušā ar ziepēm un ūdeni.

Яндекс.Метрика