Vizin

 Vizin
 Vizin attiecas uz preparātiem, kas tiek izmantoti oftalmoloģisko praksē. Aktīvā viela Vizin - tetryzoline.

Farmakoloģiskā darbība

Aktīvā sastāvdaļa Visine acs noved pie sašaurināšanās asinsvadu, tādējādi samazinot pietūkumu konjunktīvas, ir izplešanās zīlītes un veidošanās samazināšanai acs iekšējā šķidruma.

Terapeitiskais efekts Vizin ļoti ātri atklājas, dažu minūšu laikā pēc iepilināšanas. Tas bija straujš sākums reljefa valsts bieži rakstīt pacientiem pozitīvas atsauksmes par Visine. Narkotiku iedarbība ilgst 4-8 stundas. Saskaņā ar instrukcijām, Vizin nav vispārēju ietekmi uz organismu un nav iekļūt sistēmiskā apritē.

Produkta veids

Pilieni Visine Pieejams pudelēs pa 15 ml.

Indikācijas

Drops Visine izmanto šādu slimību un oftalmoloģijā:

- Pietūkums gļotādas acs ietekmes dēļ kairinātāju (putekļi, dūmi, kosmētikas, hlorēts ūdens);

- Acu asarošana;

- Flushing (apsārtums);

- Alerģiskas konjunktivīts.

Norādījumi par lietošanu un devu Visine

 Drops Visine
 Norādījumus, lai Vizin aprakstīts iepilināšanas tehniku: tas ir nepieciešams, lai ieslēgtu pudeli un pilienu uz konjunktīvas maisiņā 1-2 pilienus Visine.

Naktī jūs varat izmantot šo narkotiku 2 līdz 3 reizes.

Ja pacients nēsā kontaktlēcas pirms lietošanas Visine pilieni jānovērš.

Nelietojiet Visine vairāk kā četras dienas pēc kārtas.

Blakus efekti

Visbiežāk negatīvās atsauksmes par Vizin saistīts ar attīstību blakusparādības, kad tas tiek izmantots.

Ja jūs izmantojat pilienus Visine var izraisīt šādas blakusparādības:

-razdrazhenie un dedzināšana konjunktīvas;

- Apsārtums acs;

- Sāpes acis;

- paplašinātas zīlītes;

- Neskaidra redze;

- Alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Visine pilieni ir kontrindicēta, ja konstatēta pastiprināta jutība pret aktīvo komponentu, ar slēgta kakta glaukomas, bērniem līdz divu gadu, radzenes distrofija. Jāievēro piesardzība, izrakstīt zāles pret augstu asinsspiedienu, cukura diabēts, hipertireoze, koronārās sirds slimības, feohromotsitoze.

Saskaņā ar pārskatiem Vizin profesionāļu lietot narkotikas grūtniecības laikā vajadzētu būt tikai tad, ja ieguvums atsver risku. Lemt par iecelšanu Vizin grūtniecības laikā var tikai ārsts pēc iespējas risks kopīgu blakusparādībām.

Pārdozēt

Ja jūs atbilst visām noteiktajām prasībām Instrukciju Vizin, tiek izslēgta pārdozēšanas risks. Pārdozēšana var notikt pilošs Vizin gremošanas traktā, kā rezultātā iespējamo attīstību hipertensijas, krampji, tahikardija, slikta dūša, aritmiju, paplašinātas acu zīlītes, elpošanas mazspēja, plaušu tūsku. Ar spēcīgu pārdozēšanas Visine iespējamo aizskarošu koma un sirdsdarbības apstāšanos.

Lai ārstētu pārdozēšanas simptomi pieteikties kuņģa skalošana, aktivētās ogles. Smagas parādīts ieelpojot skābekļa, administrēšanas fentolamīns (asinsspiediena pazemināšanai), un pretkrampju.

Papildus informācija

Nebrauciet transportlīdzekļus un bīstamas iekārtas lietošanas laikā Visine pilieni, jo paplašināšanās skolēnu redzes var būt izplūduši.

Яндекс.Метрика