Vitagerpavak

Vitagerpavak starptautisko valodu sauc herpes vakcīna. Vitagerpavak
 Tādējādi, Vitagerpavak - instruments, kas tiek izmantots, lai ārstētu herpes simplex vīrusu I un II tipa cilvēka.

Farmakoloģiskās iedarbības Vitagerpavaka

Zāles pieder VIC, vai medicīniskās Imūnbioloģiskie preparātiem. Šajā grupā ietilpst līdzekļus attīstot stabilu ķermeņa izturību pret noteiktiem vīrusiem. Atšķirībā no citiem instrumentiem šajā grupā, vakcīna ir sarežģītāka sastāvu, ražošanas tehnoloģijas un vairākas iespējas par imūnās atbildes reakcijas no pacienta ķermeņa. Tāpēc kontrole pār izmantošanu šādām vakcīnām praksē, lai būtu īpašs.

Rīcība Vitagerpaka saskaņā ar norādījumiem uz narkotikām, kas paredzēti, lai stimulētu šūnu mehānismus cilvēka organismam herpes simplex vīruss, kas pieder pie I un II, saskaņā ar medicīnisko klasifikāciju slimības.

Vitagerpaka vakcīna tiek inaktivēto antigēnu saistīts ar herpes simplex vīruss. Šis antigēns ir pieaudzis ar laboratorijas metodes, reproduktīvo veidā izmantošanai, pamatojoties uz īpašām šūnu kultūru (Vero B).

Palīgierīces, locekļi narkotikas ir:

 • Gentamicīna sulfāts - 40 ug / ml;
 • Saharoze (stabilizators) - 75 mg / ml;
 • Zhelatoza - 10 mg / ml;
 • Formaldehīds (virus inaktivators) - 200 mcg / ml.

Produkta veids

Vitagerpavak sausu vielu, lai šķīduma pagatavošanas. Vakcīna ir amorfa masa, krāsa variē no dzeltenas līdz rozā krāsā, higroskopisks. Vitagerpavak saskaņā ar instrukcijām pieejams pudelēs 0, 3 ml. Parasti viena vakcinācija devu 0, 2 ml. Flakoni ir iepakots kastēs, no kurām katra satur piecus flakoniem.

Katrā kastē Vitagerpavaka instrukcijas narkotiku lietošanu.

Indikācijas

Narkotiku Vitagerpavak, lai novērstu herpes infekcijas un slimības atkārtošanās.

Vakcinācija tiek izmantots aktivizēšanu šūnu imunitātes, imūnsistēmas un tā īpašo desensibilizēšanai (tīrīšana un atjaunošana) organismā.

Tādējādi, saskaņā ar instrukcijām Vitagerpavaku un medicīnas vērtējumus, vakcināciju ieteicams šādās pacientu kategorijām:

 • Hroniski slims herpes infekcija, ar klīniskām izpausmēm un recidīvu (paasinājumu), ja slimība atkārtojas vairāk nekā trīs reizes gadā;
 • Gados vecāki cilvēki (vecāki par 60-65 gadiem);
 • HIV pacienti posmos I un II, uz attīstību aktīvo simptomu AIDS.

Instrukcija Vitagerpavaku

Vakcinācija atbilstoši norādījumiem Vitagerpavaku, veic tikai slimnīcās, saskaņā ar ārsta uzraudzībā. Vakcīna tiek piemērota remisija pēc pilnīgas izzušanas klīnisko izpausmju herpes infekcija, bet ne agrāk kā 5 dienas. Vakcīnu ievada intradermāli, izmantojot šļirci ar vienu devu. Injekcija tiek veikta apakšdelma (pie tās iekšējās virsmas). Pilns vakcinācijas kurss (herpes infekcijas ādas un gļotādu) un apskatos Vitagerpavake praktizētājiem ir 5 injekcijas tiek veiktas ik pēc nedēļas vai 10 dienām.

Gadījumā, ja komplikācijas herpes infekcija, kā arī viedokļus par pierādījumu Vitagerpavake ārstiem, intervāls starp injekcijām ir 15 dienas. Sešus mēnešus vēlāk, veica otro pilnu kursu imunizācijai 5 injekcijas, lai konsolidētu terapeitisko efektu. Injection Vitagerpavakom veikta apakšdelma

Blakusparādības no izmantošanas Vitagerpavaka

Vietējā reakcija uz narkotiku atkarībā no atsauksmēm ieviešanas Vitagerpavak pacientus, izraisa ādas apsārtums (sarkanums). Raksturīgi, diametrs jomā ādas apsārtums ar līdz 2 cm. Atsauksmes Vitagerpavake satur informāciju, ka sastrēgumi rodas, parasti pirmajās dienās pēc vakcinācijas. Kopā ar apsārtumu no atsauksmēm Vitagerpavake zināms, ka organisma reakcija parādās arī kā īstermiņa, slikta dedzināšana. No atsauksmēm Vitagerpavake zinātnieki un ārsti uzzināja, ka šādas reakcijas ir pilnīgi normāli un dabiski.

Vispārēja reakcija organismā, saskaņā ar norādījumiem Vitagerpavaku, arī izraisa nelielu ķermeņa temperatūras paaugstināšanos un nelielu vājumu. Šīs reakcijas ir sevi un nav nepieciešama ārstēšana.

Par daudz smagāka vietējo vai vispārējo reakciju rašanos, paasinājums galvenajā procesā, prasa izbeigt turpmāku vakcināciju.

Ir dažas atsauksmes no Vitagerpavake, kas atzīmētas nozīmīgas sekas ignorējot izteiktas blakusparādības uz narkotiku. Tieši tāpēc, ja šādu reakciju, ir nepieciešams risināt steidzami uz slimnīcu. Ārsts pārbaudīs visus gadījumus stipri izteikta vietējās un vispārējās reakcijas un saglabā datus atbilstošu medicīnisku izziņu. Pieteikums Vitagerpaka saskaņā ar instrukcijām, noteikumiem, var turpināt tikai pēc pilnīgas izzušanas visu vietējo un vispārējo reakciju uz narkotiku ieviešanas formām.

Kontrindikācijas Vitagerpavaka

Kontrindikācijas vakcīnas atbilstoši instrukcijām Vitagerpavak kalpo šādas slimības un citus nosacījumus pacientu:

 • Īpatnējām paaugstināta jutība pret narkotikām vai kādu antibiotiku gentamicīna aminoglikozidovoy grupā;
 • Aktīvā fāze herpes infekciju. Vakcinācija ir pieļaujama ne agrāk kā 5 dienas kopš pazušanu visu herpes infekcijas formām, un gadījumā oftalmoloģijas (gļotādas acs) - ne agrāk kā vienu mēnesi;
 • Akūtas saslimšanas (infekcijas un noninfectious);
 • Hroniskas slimības akūtā stadijā un dekompensācijas;
 • Jebkuras ļaundabīgi audzēji;
 • Grūtniecība;
 • Aktīvo simptomu AIDS klātbūtne.
Яндекс.Метрика