Vitalux

 Vitamīni Vitalux
 Vitalux - zāles, kuru aktīvā sastāvdaļa ir multimineral un multivitamīnu.

Farmakoloģiskās iedarbības VITALIUKS

Vitalux - multivitamīnu līdzeklis, kas ir vielmaiņas ietekme uz cilvēka ķermeni. Atrodas tā sastāvā Mg2 + spēj samazināt neiromuskulārās transmisijas un uzbudināmība nervu šūnas. Arī iepazīstināja elements ir aktīvi iesaistīta vairākās enzīmu reakciju.

Trūkums Mg2 + tiek parādīts kādā neiromuskulāro (piemēram, krampji, trīce, mioklonuss, un myasthenia gravis) un psihiskie traucējumi (trauksme, bezmiegs, uzbudināmība), problēmas ar gremošanas traktu (krampji, caureja, meteorisms, dažāda veida sāpes) un sirds aritmijas (tahikardija, aritmija).

Otrs elements pašreizējā narkotiku - piridoksīna - papildina efektu Mg2 +, un ir arī aktīvi iesaistās regulēšanā metabolismu centrālās nervu sistēmas.

Folijskābe, ciānkobalamīns piedalās dažādās enzīmu reakciju, un ir arī labvēlīga ietekme uz asinsrites un nervu sistēmu.

Produkta veids

Vitalux Pieejams tabletes, kas ir pārklāts Skaitlis 60 un Number 7.

Indikācijas VITALIUKS

Instrukcija Vitalux skaidri norāda, ka zāles ir indicēts:

  • miega traucējumi;
  • trauksmes stāvoklis;
  • apātija;
  • uzbudināmība;
  • astēnija;
  • hipomagniēmiju.

Kontrindikācijas

Vitalux, atzinumi ekspertiem, kuri veica pētījumu, tas ir apstiprināts, ir dažas kontrindikācijas, ieskaitot smagu nieru mazspēju un paaugstinātu jutību. Arī zāles ir stingri aizliegts izmantot bērniem līdz 3 gadiem.

Instrukcijas VITALIUKS: metodes izmantošanu

Tabletes VITALIUKS nepieciešams izmantot iekšpusē. Dienas ātrums pieaugušajiem ir 1-2 tabletes izšķīdināt glāzi ūdens (200 ml). Tas ir labāk veikt Vitalux rīta vai pēcpusdienā. Bērniem vecumā no 4 līdz 12 gadiem, ir nepieciešams, lai samazinātu ikdienas tablešu skaitu līdz 1/2.

Viena tablete satur VITALIUKS 15% no ikdienas prasību Mg2 +, kā arī 100% no ikdienas prasību folijskābes, ciānkobalamīnu, un piridoksīna. Ca2 + sāļi, un fosfāti ir paredzēti, lai samazinātu absorbciju un Mg2 + galā ar samazinātu uzsūkšanos tetraciklīna. Aktivitāte Levodopa nomāc Piridoksīna.  Vitalux Plus

Blakus efekti

Saskaņā ar pārskatiem VITALIUKS cilvēkiem, kuri lietoja narkotikas, un pētniekiem, kuri noteica rīcību narkotiku uz ķermeņa, Vitaklyuks var būt blakusparādības, piemēram, sāpes vēderā un caureja. Arī lietot narkotikas, var papildināt ar dažāda veida alerģijām.

Ja jums ir vismaz viena blakusparādība ir ieteicams, lai apturētu izmantošanu VITALIUKS.

Nosacījumi un noteikumi

Saskaņā ar instrukcijām, Vitalux jāuzglabā sausā vietā nav pieejami bērniem temperatūrā 25 ° C Uzglabāšanas laiks ir 2 gadi.

Яндекс.Метрика