Aevitum

Farmakoloģiskās darbības Aevitum

 Aevitum
 Aevitum - vitamīnu komplekss preparāts ar Imūnstimulējoša un antioksidanta īpašības. Complex Aevitum, atsauksmes par ārsti un pacienti, par kuriem viennozīmīgi pozitīvs, sastāv no divām vitamīniem - (retinolu Palmitate) un E (alfa-tokoferola acetāts). Aevitum vitamīni veicina reģenerāciju iesaistīto lipīdu un olbaltumvielu vielmaiņu audos, pozitīva ietekme uz redzi, atbalsta reproduktīvo funkciju organismā, uzlabo asinsriti, atjauno caurlaidību asinsvadu, audu trofiku.

Visi iepriekš minētie ietekmes izmantošanas Aevitum iespējamo dēļ farmakoloģiskās īpašības, E vitamīnu

Vitamīns ir atbildīgs par audu vielmaiņu, kas spēj palielināt šūnu un humorālo imunitāti, tas pastiprina myelopoiesis uzlabojot makrofāgu funkciju. Ar A vitamīna, var samazināt risku gļotādas elpošanas un gremošanas traktā. Piedaloties šajā vitamīnu kompleksā Aevitum, jo ​​tā piemērošana palēnina keratinizācijas, atjaunot šūnas. Labvēlīgo ietekmi narkotiku uz reproduktīvo funkciju Aevitum saistīts arī piedaloties A vitamīna ir šajā kompleksā. Turklāt, retinols palmitāts piedalās veidošanā vizuālo signālu kaulu audu, veicina kaulu augšanu, pozitīva ietekme uz sviedru, tauku, asaru dziedzeri.

Arī, vitamīns, sakarā ar nepiesātinātām saitēm retinola molekulas mijiedarbojas ar dažādiem aizvietotājiem un stimulēt antioksidanta funkciju E vitamīna, kas, savukārt, kā otro būtisku sastāvdaļu Aevitum novērš oksidēšanos retinola, tādējādi novēršot toksisku produktu.

Turklāt, vitamīns alfa-tokoferola acetāts (E) ir atbildīga par regulētu vielmaiņas procesus cilvēka organismā, šūnu aizsardzība no darbības brīvo radikāļu, novēršot hemolīzi eritrocītu, pozitīva ietekme uz mikrocirkulāciju un audu trofiku asinsvadu sistēmu.

Alfa-tokoferols un stimulē imūno sistēmu, gan vispārējās un humorālo un šūnu. Pateicoties šo sastāvdaļu kompleksa Aevitum palielina aktivitāti T-limfocītu. Turklāt, kopā ar A vitamīna nodrošina normālu veidošanos reproduktīvo sistēmu un augļa attīstību.

Farmakokinētiskās īpašības Aevitum dēļ farmakokinētikas tā sastāvdaļu.

Uzsūkšanās Aevitum: E vitamīns uzsūcas gremošanas traktā, un vitamīns retinols - kuņģa-zarnu traktā. Aevitum sastāvdaļas, un E vitamīni tiek izplatīti audos un orgānos vienādi, bet lieko vitamīns uzglabāti aknās, un E vitamīns - muskuļos, taukaudos, virsnieru dziedzera, sēklinieku, aknu, eritrocītiem.

Metabolisms Aevitum:   A vitamīna vielmaiņu aknu veidos gan aktīvo, gan neaktīvo metabolītu. E vitamīns veidlapas metabolizējas tikai farmakoloģiski neaktīviem metabolītiem.

Izstāšanās Aevitum : Retinols acetāts bija metabolītu izdalās ar urīnu un žulti. Tas notiek lēnām, pēc vienreizējās trešdaļa saņēma vitamīns tiek iegūts no cilvēka ķermeņa vēl trīs nedēļas. E vitamīns parādās tikai ar žulti un urīnu tikai nelielos daudzumos.

Indikācijas Aevitum

Izmantojot integrētā sastāva Aevitum nozīmēt vairākas slimības. Terapija ar Aevitum ordinēts pacientiem, kuri dažādu parametriem jābūt ilgstoša ārstēšana lielu daudzumu vitamīnu E un A.

Saskaņā ar instrukcijām Aevitum, nepieciešams un pamatots dažos gadījumos:

- Traucējumi mikrocirkulāciju un trofikas audiem;

- Ateroskleroze;

- obliterējošais endarterīts;

- Psoriāze, sarkanā vilkēde;

- Atrofiju redzes nervu, "nakts aklums" (diena-aklums), Keratomalacia, xerophthalmia, retinitis pigmentosa;

Pieteikums Aevitum liecina arī tiem pacientiem, kuriem ir ierobežotas pilnvaras un samazinātu uzņemšanu A un E vitamīnu, kas dabiskā ceļā, ar šādu slimību un nosacījumiem:

 • caureja;
 • gastrektomija;
 • steatorrhea;
 • Krona slimības, uzsūkšanās traucējumiem, celiakijas;
 • holestāze hroniskā fāzē, obstruktīva dzelte, žults ceļu nepārvaramam, aknu cirozi;
 • slimība, aizkuņģa dziedzera - cistisko fibrozi;
 • infekcijas slimības akūtām un hroniskām slimībām;
 • nepietiekams uzturs, straujš svara zudums (bieži Aevitum vitamīni paredzēti tiem, kuri ir uz parenterālās barošanas - lai kompensētu trūkumu retinola un alfa-tokoferola acetāts)
 • alkohola, nikotīna, narkotiku atkarība;
 • ilgstošs stress;
 • izmantošana medikamentiem, minerāleļļas, kas satur dzelzi (piemēram, neomicīnu, holestiramīns, holestipols)
 • diēta, kas izraisa palielinātu uzņemšanu polinepiesātināto taukskābju;
 • hipertireoze
 • perifēra neiropātija;
 • abetalipoproteinemia;
 • nekrotizējošs miopātija.

Dozēšanas Aevitum

 Galvenā sastāvdaļa Aevitum - vitamīni un E
 Aevitum vitamīni tiek veikti pēc ēdienreizes, norīt veselu (nav košļāt) un dzert ūdeni.

Vidējā likme saņemšanas, saskaņā ar instrukcijām Aevitum: pieaugušiem - 30 - 40 dienas. viena kapsula reizi 24 stundām. Bet vairāk individuālo Aevitum deva un ilgums, protams noteiktā ārsta, kurš ir redzējis pacientam. Saskaņā ar novērojumiem un vērtējumus, Aevitum nepareiza lietošana var izraisīt nevēlamas sekas.

Par precīzāku nozīmi un iespējamām atkārtotas izmantošanas Aevitum (tikai 3 mēnešus, vai sešus mēnešus pēc tā beigām pēdējā kursa - saskaņā ar instrukcijām Aevitum) ir nepieciešams precīzi zināt par slimības raksturu un pacienta īpašības.

Apraksts blakusparādības Aevitum

Saskaņā ar aprakstu un atsauksmes, Aevitum labi panesama, bet ir statistika blakusparādības, ārstēšana ar Aevitum laikā:

1) slikta dūša, vemšana, alerģiskas reakcijas, gastralgia, pārkāpums krēsla - atsevišķi gadījumi, kas saistīti tikai ar individuālajām īpašībām pacienta;

2) paasinājums hronisks pankreatīts, žultsakmeņi - tiem, kuri ņēma ilgi Aevitum;

3) hipervitaminoze A. To izsaka sakāvi perifērās un centrālās nervu sistēmas - miega traucējumi, aizkaitināmība, galvassāpes, parestēzija, letarģija. Tas var notikt, un bojāt ādu - sausa un ar negaidītu kājas un rokas, seboreja, alopēcija. Pēc atsauksmēm, Aevitum izraisa locītavu sāpes, paplašinātās liesa, aknas, izmaiņas gaita, bet tas tika novērots uz fona ilgstošas ​​lietošanas narkotiku devām, kas pārsniedz ieteicamo.

Kontrindikācijas Aevitum

1. Individuālais neiecietība locekļu vitamīnu Aevitum;

2. hipertireoze, hronisks glomerulonefrīts, un hroniska asinsrites mazspēja;

3. miokarda infarkts, trombembolijas risks, smagu koronāro artēriju aterosklerozes, akūtu un hronisku nieru iekaisums (Aevitum noteiktajām, bet ar lielu piesardzību);

Saskaņā ar instrukcijām, uzņemšanas Aevitum grūtniecības un zīdīšanas laikā ir atļauta tikai ar atļauju ārsta.

Яндекс.Метрика