Alfabēts Mātes veselības

 Vitamīni alfabēts Mātes veselība
 Alfabēts Mammas veselība - komplekss narkotiku grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā, ko izmanto kā papildu avots vitamīnu, makro- un mikroelementiem.

Atlaidiet forma un sastāvs

Sagatavošana sastāv no 11 minerālvielas, 13 vitamīni un taurīna devās, kas atbilst vajadzībām grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā. Komplekss sastāv no trīs tabletes:

  • Rozā tablete "Iron +" satur B1 vitamīna, kas ir iesaistīts enerģijas metabolismā, dzelzs novēršanai anēmija, taurīns un folijskābes, kas nepieciešama normālai augļa attīstībai. Iekļauti arī tablešu vara, C vitamīna, provitamīnu;
  • Blue tabletes "Antioksidanti +" ietver C vitamīnu, E, beta-karotīnu un selēnu, stiprina imūnsistēmu; joda, kas nodrošina vairogdziedzera slimību profilaksi un nepieciešamas veidošanās nervu sistēmu un skeleta augļa; Vitamīni B6, PP, molibdēna, mangāna, magnija un cinka;
  • No krējuma tabletes kompozīcija "Calcium-D3 +» ietver kalcija un vitamīnu K1, D3, kas nepieciešama veseliem zobiem un kauliem; biotīns, kas ir nepieciešama, lai apmainītos ar taukskābju; folijskābe, vitamīns B12, fosfors un hroma.

Narkotika ir pieejams 60 tabletēm iepakojumā.

Indikācijas

Vitamīnu komplekss ir ieteicams kā vispārēja tonizējoša grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Kontrindikācijas

Application alfabēts Mammas veselība ir kontrindicēta, ja Jums ir paaugstināta jutība atsevišķas sastāvdaļas kompleksa, kā arī hipertireoze.

Devas un lietošanas veids

Vitamīnu-minerālu komplekss, ir vēlams, lai sāktu plānošanas periodu grūtniecības nodrošināt auglis visus nepieciešamos minerālus un vitamīnus, kas pirmajā grūtniecības trimestrī.

Saskaņā ar instrukcijām, mamma alfabēts veselībai ir 1 tablete jebkurā secībā trīs reizes dienā, pēc intervālu 4-6 stundas, kas uzlabo uzsūkšanos sastāvdaļām, kas veido narkotikas. Ja nespēj ievērot tādu režīmu var saņemt noteiktu dienu laikā.

Pirms produkta izmantošanas, ir ieteicams konsultēties ar savu ārstu.

Blakus efekti

Tā vitamīnu komplekss ņem vērā mijiedarbību starp to veidojošajām sastāvdaļām, blakusparādības tās izmantošanu, ir ļoti reti. Gadījumā, ja individuālā nepanesība var rasties alerģiskas ādas reakcijas.

Analogus

Pašlaik strukturālo analogu zāļu neeksistē, līdzīga iedarbība ir citi vitamīni un minerālvielas pielāgoti sievietēm grūtniecības un zīdīšanas laikā.

Nosacījumi un noteikumi

Vitamīnu komplekss jāuzglabā sausā vietā pie temperatūras 4-25 ° C.

Glabāšanas laiks narkotikas ir 2 gadi no ražošanas datuma.

Яндекс.Метрика