Doppelgerts

 Doppelgerts aktīvu Omega-3
 Doppelgerts - multivitamīnu komplekss, ko izmanto, lai uzturētu vispārējo ķermeņa tonusu, novērst sirds slimības.

Farmakoloģiskā darbība

Doppelgerts - kombinētais instruments, kas satur minerālvielas, aktīvās sastāvdaļas un vitamīnus. Ir vairāki veidi, vitamīnu kompleksu ar dažādiem mērķiem.

Doppelgerts aktīvs omega - papildinājums ikdienas uzturā, kas ietver virkni taukskābju polinepiesātināto Omega-3, kas tiek iegūta no zivīm lašu dzimtas, un vitamīnu E. Omega Doppelgerts ir antioksidants, tonizējoša, membrānu stabilizējošas, antihipertensīvo, immunokorrektiruyuschy, pretiekaisuma iedarbība.

Complex aktīvs Doppelgerts magniju plus kalcijs ir arī aktīvs bioloģiskais uztura bagātinātājs. Tā tiek izmantota, lai aizpildītu deficītu magnija un kalcija ārstēšanā, lai novērstu aterosklerozes, sirds un asinsvadu patoloģiju.

Produkta veids

Doppelgerts omega tiek ražots veidā kapsulas iekšķīgai lietošanai, kā arī magnija Doppelgerts - ar tablešu formā.

Indikācijas vitamīni Doppelgerts

Doppelgerts omega parakstītas ateroskleroze, hyperlipidemia, sirds un asinsvadu slimības, lai kompensētu trūkumu polinepiesātināto taukskābju un vitamīnu E.

Komplekss ar magnija un kalcija ir efektīvs paaugstinātu garīgo un fizisko stresu, nesabalansētu uzturu, neveselīgs dzīvesveids (tabakas, alkohola, piemēram), kas novērstu aterosklerozes un sirds un asinsvadu slimībām.

Ir labas atsauksmes par Doppelgerts ar magniju un kalciju, ko izmanto stresa, jo apstākļos, palielinot negatīvo ietekmi uz vidi.

Dozēšana vitamīniem Doppelgerts

 Doppelgerts aktīvu Magnija + Kalcijs

Aktīvās Omega Kapsulas nedrīkst sakost, kopā ar ēdienu. Vitamīni Doppelgerts vecāki par 14L. un pieaugušajiem paredzēts veikt vienu kapsulu vienu p / dienā.

Vitamīnu komplekss "Kalcijs Magnijs plus" pieaugušie veikt vienu tableti vienreiz / dienā un maltītes divus mēnešus. Mēnesi vēlāk, ja nepieciešams, protams, var atkārtot.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Doppelgerts, ka tā lietošana gadījumos, neiecietības, var izraisīt alerģiskas reakcijas.

Kontrindikācijas

Doppelgerts vitamīnus ar magniju ir kontrindicēta grūtniecēm, sievietēm zīdīšanas periodā, bērniem līdz 12 litriem, ar neiecietību pret kompleksa sastāvdaļām.

Vitamīni ar Omega 3 nevar izmantot, ja pacients tiek konstatēts nepanesība ar vitamīnu kompleksa sastāvdaļām.

Яндекс.Метрика