MATERNA

 MATERNA
 MATERNA - multivitamīnu preparāti grūtniecēm.

Farmakoloģiskā darbība

MATERNA - īpašs komplekss minerālvielas, vitamīni, kas paredzēti grūtniecēm.

B vitamīns palīdz tikt galā ar sliktu dūšu un vemšanu, kas pavada rīta slimības grūtniecēm. Daļa no vitamīna folijskābes MATERNA var samazināt iedzimtu patoloģiju risku bērnu. Vara un cinka ir nepieciešami audu reģenerāciju, skeleta veidošanos, un šie elementi ir daļa no hormoniem, ieskaitot insulīns.

Kalcija un magnija tiek iestrādāti Matern uzlabot dzelzs uzsūkšanos organismā. Tāpat, pateicoties kalcija var novērst pārkāpumu minerālvielu metabolisma organismā mātes, risks, kas ir īpaši augsts trešajā grūtniecības trimestrī.

Pozitīvas atsauksmes par MATERNA lietot zīdīšanas laikā, jo tas spēj apmierināt aizvien lielāko nepieciešamību organisma bērna un mātes vitamīniem.

Produkta veids

Vitamīni MATERNA tabletes.

Indikācijas MATERNA

Efektīva narkotiku MATERNA grūtniecēm - novērst anēmiju, dzelzs deficīts, novērst kalcija trūkumu trešajā trimestrī.

Jūs varat pieteikties novēršanai beri-beri vitamīnu baro bērnu ar krūti vai grūtniecības plānošanas laikā -, lai nodrošinātu, ka sievietes ķermenis ar nepieciešamajiem minerāliem un vitamīniem.

Norādījumi par lietošanu vitamīnu MATERNA

 MATERNA vitamīni
 Piešķirt MATERNA grūtniecēm un grūtniecības plānošanu viena tablete / dienā.

Dažos gadījumos ārsts var pielāgot devu.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par MATERNA, ka vitamīnu izraisa vemšanu, ādas nieze, diskomforta sajūta vēderā, slikta dūša, aizcietējums, caureja. Visu šo reakciju ir individuāla rakstura. Gadījumā, ja blakusparādības zāles ir labāk mainīt.

Uzņemšanas laikā, MATERNA urīns var nokrāsot intensīvi dzeltenā krāsā (sakarā uz saturu vit.V2), un cal - pelēkā-melnā (dzelzs).

Kontrindikācijas

Vitamīni MATERNA kontrindicēta ja konstatēta pastiprināta jutība pret tās komponentiem, smagu nieru mazspēju, hiperkalciēmija, slimības, kas ir kopā ar uzkrāšanos dzelzs organismā. Ir vēlams iecelt MATERNA vienlaikus ar citām zālēm, kas ir, D. vitamīnus

Jāievēro piesardzība, lietojot vitamīnus sievietēm, kuras dēļ vitamīna deficīts hemoglobīna līmenis samazinājās krasi.

Яндекс.Метрика