Makrovit

 Makrovit
 Makrovit - vitamīnu komplekss.

Farmakoloģiskā darbība

Makrovit satur svarīgus vitamīnus ķermeņa elementiem, bez kura nav iespējams attīstīt dažādas bioķīmisko procesu.

Bez vitamīna B grupa nevar būt metabolisms tauku, ogļhidrātu, olbaltumvielu, darbs nervu sistēmu. A vitamīns ir iesaistīts ražošanā vizuālo pigmenta epitēlija šūnas.

D vitamīns palīdz kalcija uzsūkšanos un pareizu mineralizāciju zobu, kaulu. C vitamīns ir iesaistīts oksidācijas, samazināšanas procesu, paātrina uzsūkšanos dzelzs. E vitamīns, kas ir dabīgs antioksidants, aizsargā funkcionālo spēju no šūnām.

Produkta veids

Izgatavošanas Makrovit kā pastilās.

Indikācijas vitamīni Makrovit

Vitamīni Makrovit galvenokārt welcome: gadījumos paaugstinātu nepieciešamību pēc vitamīniem: pārmērīga fiziska un garīga stresa, slikta ēstgriba, diētu, monotonu un neregulāras maltītes, grūtniecības, barošana ar krūti, nav sezonas augļiem un dārzeņiem.

Kontrindikācijas

Makrovit neņem, ja Jums ir paaugstināta jutība pret satur vitamīnus, nav ieteicams bērniem līdz 6L, bērni ar fruktozes nepanesību, glikozes iedzimtu galaktozes malabsorbcijas sindroms, glikozi vai saharozes izomaltāzes deficītu.

Veikt vitamīni Makrovit ar diabētu var, bet jāpatur prātā, ka 1. rombs satur 0, 67gr cukuru.

Veikt zīdīšanas laikā, grūtniecība Makrovit iespējams tikai pēc konsultācijām ar ārstējošā ārsta.

Mēs nevaram pieļaut Makrovit kombināciju ar citiem multivitamīniem izvairīties pārdozēšanas aktīvo sastāvdaļu.

Ir atsauksmes par Makrovit norāda, ka krāsviela E110, daļa pacientu ar aspirīnu nepanesību kurš izraisa paaugstināta jutība, kas izpaužas kā astmas sastāvdaļu.

Pie ātruma garīgās, fizikālo reakciju negatīvo ietekmi uz narkotiku nav.

Norādījumi par lietošanu vitamīnu Makrovit

 Vitamīni Makrovit

Bērni 6-10l. veikt vienu, divas Makrovit pastilās dienā. Bērniem un pieaugušajiem pēc 10l veikt 2-3 pastilās / diennaktī. Norīt pareizie vitamīni nav ieteicams, viņiem vajadzētu turēt mutē līdz izšķīst.

Veikt kompleksu Makrovit nepieciešamo 20-30 dienas. Otrais kurss var veikt tikai par padomu ārsta.

Blakus efekti

Ir atsauksmes par Makrovit, ka tas reti izraisa blakusparādības, taču dažreiz ir alerģiska reakcija (jāpārtrauc vitamīnus).

Vēl viens blakusparādība ir krāsas izmaiņas Makrovit urīns - tas kļūst spilgti dzeltenā krāsā, sakarā ar to, ka kompleksā ir riboflavīns (B2 vitamīnu).

Ilgstoša lietošana Makrovit lielas devas var izraisīt hipervitaminoze D, A. Bez tam, vitamīnu komplekss satur glicerīnu, kas pārsniedz ieteicamo devu, var izraisīt galvassāpes, caureja.

Яндекс.Метрика