Velma

 Vitamīni Velma
 Velma - vitamīnu kombinācija narkotiku.

Farmakoloģiskā darbība

Vitamīni Velma samazināts ogļhidrātu, tauku, olbaltumvielu vielmaiņu, stimulē imūno sistēmu, palīdz ar nogurumu un parasti dziedina, pateicoties veido daļu no kompleksa vitamīnus A, E, D, B1, B5, B6, B2, B12, H (biotīns), kalcija dzelzs, mangāns, cinks, magnijs, jods, varš, hroms, silīcijs, selēns metionīns, bioloģiskie flavonoīdus, žeņšeņa ekstrakts, ķiploki žāvē.

Produkta veids

Vitamīni Velma atbrīvot kapsulas.

Indikācijas Velma

Velma ir efektīva astēnija dažādu izcelsmi, ar garīgās un fiziskās kravu ilgām, atmiņas traucējumi, troksnis ausīs, galvassāpes, reibonis, rehabilitācijai pēc smagas slimības laikā.

Labas atsauksmes par Velma no pacientiem, kas lieto vitamīnus vai pēc ķīmijterapijas laikā.

Velma rokasgrāmata: kā izmantot

Pieaugušie veikt VELMA viena kapsula pēc ēšanas vai ēšanas laikā. Noskalotu ar aukstu šķidro vitamīnu ieteicams. Veikt kompleksu uz 20-30 dienām. Atkārtojiet ārstēšana tikai pēc 1-3 mēnešiem, vai arī citiem mērķiem ārstējošais ārsts.

Blakusparādības vitamīnu VELMA

Velma var izraisīt alerģiju: stropus un niezoša āda.

Ir atsauksmes par Velma, pārsniedz devu, kas noved pie overabundance vitamīnu, D, B6 un dzelzs. Simptomi šo pieredzi šādas: neskaidra redze, galvassāpes, alopēcija, caureja, gastralgia, nogurums, vemšana, anēmija (pārpalikums A vitamīna), slāpes, galvassāpes, poliūrija, nefrokalcinoze, pārkaļķošanās audus, nefrourolitiaz, vemšana (pārdozēšana D vitamīna) , ataksija, neiropātija (pārpalikums B6), vemšana, kuņģa-zarnu trakta erozijas un čūlas, slikta dūša (overabundance dzelzs). Pārdozēšanas ārstēšanai vitamīna vairumā gadījumu komplekss atcelšanas, turklāt, kad pārpalikums D administratīvi glikokortikosteroīdu diēta ar zemu kalcija, ievada lielu daudzumu elektrolītu šķidrumu pārpalikums dzelzs izraisīt vemšanu, kuņģa mazgā ievadīt deferoksamīnu.  Vitamīni Velma sport

Kursa laikā, var būt iekrāsojot urīna spilgti dzeltenā un izkārnījumos - melna. Šādas reakcijas izraisa klātbūtnē vitamīna B2 un dzelzs kompleksa atcelt VELMA tie neprasa.

Kontrindikācijas

Velma nevar ņemt ar paaugstinātu nervu uzbudināmība, miega traucējumi, paaugstināta jutība.

Instrukcijas dota Welma nevēlami Komplekss ar citām zālēm, kas satur vitamīnus un minerālvielas, un tāds, ka centrālās nervu sistēmas tonusu.

Pacienti ar anēmiju, pirms pieteikšanās Velma ir nepieciešams izslēgt iemesls viņas uzstāšanās kā deficītu vitamīna B12.

Ir negatīvas atsauksmes par Velma, piemēro grūtniecēm pēc vecuma 35L, ar augstāku toni dzemdes, vai bija spontāno abortu pagātnē.

Ja jūs vēlaties, lai analizētu urīns, glikozes līmenis asinīs, kreatinīna, urīnskābes, neorganisko fosfātu, Velma atceltas dažas dienas pirms piegādes materiālu izpēte - askorbīnskābi ietekmē šādu analīžu rezultātus.

Яндекс.Метрика