Vitrum

Vitrum ir vitamīnu komplekss ar minerālvielām.

Farmakoloģiskā darbība

 Vitrum

Sastāvs Vitrum ir izstrādāta tā, lai varētu apmierināt ikdienas vajadzības pieaugušajam un bērns mikroelementiem, vitamīniem.

Šīs īpašības nosaka sarežģīto kombinēto ietekmi tās sastāvdaļu uz cilvēka organismu: regulēt vielmaiņas procesus, palielina enerģijas resursus fizisko, garīgo stresu. Vitamīni uzlabotu vispārējo stāvokli, palielināt izturību ietekmei uz cilvēka vidi.

Komplekss sastāv no vitamīniem, C, E, B grupa, R1, D, beta-karotīns, cinka, vara, selēna, mangāna, kalcija, bora, silīcija, dzelzs, molibdēna, hroma un niķeļa.

Produkta veids

Vitrum nāk tablešu formā. Sērija ietver Vitrum dažādus formulējumus ar dažādām kombinācijām vitamīniem un minerālvielām, ko izmanto dažādās medicīniskām indikācijām.

Visbiežāk narkotikas Vitrum pozitīvas atsauksmes - tas Vitrum Pirmsdzemdību, Junior, Baby, Vitrum Forte Vitrum skaistumu.

Indikācijas Vitrum

Vitamīni Vitrum parakstītas ārstēšanai, profilaksei beri-beri, lai stabilizētu apstākļus, kas saistīti ar nepieciešamību pēc vitamīniem - tas var būt, piemēram, palielināta garīgo, fizisko vingrinājumu, intensīvu izaugsmi.

Ir labi pārskati par Vitrum, ka tas tiek izmantots, lai uzlabotu rezistenci pret infekcijas slimībām, lai uzlabotu vispārējais stāvoklis pēc operācijas, hroniskas slimības, pēc ārstēšanas ar antibiotikām, ķīmijterapija.

Ir vitamīni Vitrum šaura fokuss:

  • Vitrum Pirmsdzemdību - komplekss 10 vitamīnu un minerālvielu 3, piemērots grūtniecēm un sievietēm zīdīšanas periodā;
  • Vitrum Forte regulē kalcija un fosfora vielmaiņu, aizpilda nepieciešamību pēc D vitamīna, magnija, kalcija;
  • Vitrum Beauty - izvēlēts klāstu, lai kompensētu vitamīnu trūkumu nepieciešams sievietes ķermeņa;
  • Vitrum Junior - komplekss 10 minerālvielas, 13 vitamīni, teen un bērniem no 7 gadu;
  • Vitrum Baby - lietot bērniem 2-5 gadu vecumam. Tā satur 11 minerālvielas, 13 vitamīni, tas ir paredzēts, lai apmierinātu augošo organismu.

Mode piemērošanas

 Vitrum Baby
 Raksturīgi, pieaugušajiem, bija vecāki par 12 gadiem, lietot vitamīnus, lai 1. tablešu / dienā laikā vai pēc ēšanas 1-2 mēnešus.

Babies 2-5l. Vitrum Baby raža no 1. tabletes / dienā, pēc ēdienreizēm.

Vitrum Junior 4-7l bērnus. nodrošināt 0, 5 tab. / dienā, un bērni pēc 7 gadi. - Tabula 1 / dienā.

Bērni tiek aicināti košļāt vitamīnus.

Blakus efekti

Visi vitamīni sērijas Vitrum blakusparādības, kas var rasties - alerģiskas reakcijas. Pēc pieteikšanās virkni Baby iespējamo iekrāsošanu urīnu bērnu spilgti dzeltenā krāsā, kas nerada draudus un ir saistīts ar klātbūtni kompleksā riboflavīns.

Kontrindikācijas Vitrum

Komplekss klātbūtnē jutīguma nav norādīts, ka ar to, kas vitamīnu, minerālvielu sastāvu.

Vitrum Baby nav paredzēta bērniem līdz 2 gadiem, ar pārmērīgu, D vitamīnu.

Яндекс.Метрика